WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаУкраїнознавство → Філософія мови - Реферат

Філософія мови - Реферат

помножує та перемінює. Ціль їхнього старання була - знайти закони та перші причини, котрі мали б бути одинокі, але також загальні, універсальні. В такий спосіб починає нова наука, наука філософії. Вона постає повільно, але доцільно бажає доказати вартість самого свого знання.
Всі стараються довести, що вони є переконані і що кажуть правду. Не лише в собі, але також до зовнішніх предметів, що є об'єктивними.
Від цієї здатності розуму, цебто мати думки універсальні (трансцендентальні), цебто об'єктивні, залежить уся вартість не лише філософії, але всіх інших наук.
Всі інші пояснення пізнання, не основані на законі об'єктивної правди, не можуть бути здатними, тому не можуть виявляти та основувати дійсність і справедливість у житті.
Теперішня культура нашого народу не є основаною на об'єктивності. Спільноти, влади, різні інституції мирянські та церковні не можуть провадити та осягнути ціль свого життя. Негативні наслідки неточної філософської науки про вартість ідеї та мови є нещасно присутні в цілому людстві.
Через універсальне протиставлення між людьми та нерозуміння один одного, у Світі панує лише хаос, незгода, поверховість. Підлі матеріальні та духовні інтереси, незнання правди, неможливість бути справедливими доводять до поділу народів, до боротьби, до страшних воєн і до взаємного знищення людства.
8. Релігія
Людина своїм розумом може дійти до Найвищої Правди, що існує як пояснення та причина всього, що є у світі.
Також через історичне Об'явлення можна злучитидва джерела про існування Найдосконалішого Єства, про Його суть та відносини до світа і до сотворінь у цілому всесвіті.
Під час науки Христа до людей один учений єврей запитав Його: "Скажи, Учителю, що є найважливіше в житті?" Відповідає Ісус словами пророка у Старому Завіті: "Пам'ятай, Ізраїлю, що твій Господь є ЄДИНИЙ БОГ". Цей мудрий чоловік зрозумів, подякував і відійшов.
Світ і людина потребують Бога.
Перші філософи Пресократики своїми розумовими силами дійшли, що Бог існує, що є початок (Архе) всього, що є духом, що все є під Його волею та силою (Парменід).
Гераклід називає це Боже Єство ЛОГОСОМ та Божим РОЗУМОМ і СЛОВОМ. Людина, запізнавши Бога двома джерелами, повинна побільшити філософське знання та має пізнати засади перебігу життя. Чутлива совість допомагає оцінювати та упорядковувати спосіб існування.
Навпаки, коли народ не має духовної єдності, він є призначеним до повільної загибелі. Не маючи спільного ідеалу, не маючи порозуміння однією мовою в усіх особистих та суспільних вимогах та вияву своєї творчості та добробуту, такий народ є зневажений, є використаний та є під ярмом близьких народів. Переважно, коли його край є природно багатий так, як Україна, народ не є допущений до повної свободи.
Всякі спроби поліпшення та звільнення стають даремними: дух є слабий і опанований страхом. Але найважливіша причина розділення та розпорошення - це діючі релігійні інституції і велика численність церков та сект.
Монотеїсти вірять в одного Бога. Але заради надмірного наступу держави у головних релігійних справах послаблюють діяльність церков та сект. Історично всі церкви, віддалені від правдивої Христової церкви, були і є в наших часах під впливом атеїстичних державних влад. Декотрі з них намагаються затримати цей поділ, щоб легше панувати над народами.
Етичні суспільні закони є противні, вірні є переслідувані, а інші Церкви віддалені від правдивої Церкви, є фінансовані державами. Найвища влада для безбожних не є Бог, а держава і їх приватні інтереси.
Пропозиції:
1) Навчання філософії.
2) Одна церква-релігія.
3) Навчання філософії передається через вчення і через вивчення.
Філософія доводить до правди: вчить:
- як пізнати правду?
- як передати правду?
Посередником виконання є переважно школа та наукові інституції.
Відчувається в Україні велика потреба вивчення історії філософії так, як це в світі виконується, також західноєвропейськими державами. Три останні роки в гуманітарних відділах Середньої Школи (літературних, історії, географії, права, соціології, мистецтва, економіки і т.д.) приготовляють молодь до університету. Учні віком 16 - 19 років у повному розвитку свого віку вивчають, як дійти до дійсної правди і як її боронити та здійснювати.
Деякі держави, засновані на негативних засадах, не дозволяють, щоб народ знав правду. Вони контролюють, щоб і церкви не вчили Християнської правди та боронили права людини. Якби не це, в університетах науковий рівень став би вищим.
Любов до ближнього часто є противною державним законам, тому що ці закони є противні природним законам людини. Правдива церква Христова має обов'язок протиставитися навіть у великих труднощах і карах. Єдність у вірі переймає цілу особу не лише як душу, але як цілу дійсність зі своїми обов'язками впродовж цілого життя із відповідальністю. Обов'язки особисті та суспільні мають бути виконані разом із допомогою Божою. Держава має сприяти злуці православних церков із католицькими. Незнання, фальшива історія та політичне насильство ділять весь наш народ.
Об'єктивна правда, бажана справедливість та сумлінна жертовність і співпраця є гарантією суспільного успіху.
Не конвенція, себто спільна умова, доводить до щастя, а те, що є виконане чесно природними, духовними і фізичними діями та силами, що передаються Богом людині.
В собі знайдемо план майбутності.
Відважно вперед!

 
 

Цікаве

Загрузка...