WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТеорія держави і права → Криміналістична характеристика шахрайства та особливості порушення кримінальної справи по вказаній категорії злочинів - Курсова робота

Криміналістична характеристика шахрайства та особливості порушення кримінальної справи по вказаній категорії злочинів - Курсова робота

Питання до Щербак О.І.

 1. Розкажіть спочатку і докладно, як все сталося?

 2. Кого Ви можете підозрювати в цьому нападі?

 3. У цей день Ви поверталися з роботи? Якщо так, то чи завжди Ви повертаєтесь в один і той самий час?

 4. Хто знає до якого часу Ви працюєте?

 5. Коли Ви підходили до під'їзду, чи не помітили Ви чогось підозрілого? Чи йшов за Вами хто-небудь? Якщо так, то як Він виглядав?

 6. У під'їзді біля Вашої квартири лампочка не горить давно, чи світла не було тільки в цей день?

 7. Коли Ви відчинили двері своєї квартири, Ви встигли ввімкнути світло?

 8. Спробуйте описати нападника.

 9. Ви сказали, що побачили в руці нападника пістолет або щось на нього схоже. Якщо це був не пістолет, то що це могло бути?

 10. Туалет у Вашій квартирі зачиняється ззовні?

 11. Хто із знайомих відвідує Вашу квартиру? Хто в останній час відвідував Вашу квартиру(знайомі та незнайомі, можливо представники якихось організацій, комунальних служб тощо)?

 12. Чи знав Ваш син, де саме Ви переховуєте гроші та золоті прикраси? Хто міг точно знати де Ви переховували золоті прикраси та долари США? Чи доставали Ви при кому-небудь або клали до схованок ці цінні речі?

 13. Як давно Ви переховували ці цінні речі саме в цих місцях? Якщо Ви періодично міняли місце схову, то чи були ці місця схожі? Де саме?

 14. Чи були в квартирі ще якісь гроші або коштовності, які залишилися на місці? Якщо так, то чим відрізнялося місце та час схову цих речей від місця схову тих речей, що вкрали?

 15. По яких днях Ваш син ходить на тренування? Чи завжди він повертається в один і той самий час? Скільки років він ходить на тренування?

 16. Чи знаєте Ви з ким спілкується Ваш син? Чи заходять до нього друзі? Як Ви можете їх охарактеризувати?

 17. Чим, окрім спорту захоплюється Ваш син? Чи грає Він в азартні ігри або на ігрових автоматах? Чи є в нього якісь шкідливі звички? Які саме?

 18. У чому була причина Вашого розлучення з чоловіком? Де зараз працює Ваш колишній чоловік? Скільки Він заробляє? Чи є в нього зараз родина ? Чи є в нього якісь шкідливі звички? Які саме? Чи був він раніше засуджений? Чи навідує він вашу родину? Коли Ви його бачили в останній раз?

План допиту Щербак О.І.

Обставини, що підлягають з'ясуванню

Дані, які відомі

Питання тому, кого допитують

Замітки про тактику

1.Всі обставини події

1.1 квітня 1999 року, о 21 годині 40 хвилин до чергової частини відділу внутрішніх справ звернулась гр-ка Щербак 0.І., яка повідомила, що того ж вечора, о 19 годині 40 хвилин зайшла до під'їзду будинку, в якому мешкає. На першому поверсі, де знаходиться її квартира, було досить темно, бо лампочка не горіла. Коли вона відчинила двері своєї квартири, раптово хтось іззаду вимовив "Тихо, руки вгору". Голос чоловіка показався їй знайомим, тому вона сприйняла все це як жарт і, повернувшись до нього, відповіла, що з неї досить розіграшів, але побачивши в руці нападника пістолет чи щось на нього схоже, злякалась і зойкнула. Він затулив їй рота рукою та штовхнув у середину квартири, після чого запер у туалеті і, як вона чула, почав шарудіти по меблях. Приблизно через 10 хвилин він пішов геть, наказавши їй сидіти тихо і захлопнувши двері квартири. Невдовзі, як завжди о 20 год., додому повернувся зі спортивного тренування її син, Щербак О.О.,

1. Розкажіть, що Вам відомо стосовно подій ввечері 1 квітня 1999 року?

Кого Ви можете підозрювати в цьому нападі?

Вільна розповідь свідка

з яким вона удвох проживає, з чоловіком вже 2 роки в розлученні. При огляді майна вони з сином не знайшли золоті прикраси, які були сховані у шухляді швацької машинки, та 1500 доларів США, що були поділені на 3 частини та знаходились у різних книжках на полках шафи.

2.Перевірити можливість скоєння нападу

самим Щербак О.О., у тому числі і його алібі; а також можливість того, що він міг бачити зловмисника.

2. „Як завжди о 20 год., додому повернувся зі спортивного тренування Щербак О.О., з яким Щербак О.І. удвох проживає."

2. Хто знає до якого часу Ви тренуєтесь? Чи завжди Ви повертаєтесь в один і той самий час? Коли скінчилося тренування в цей день? Хто останній Вас бачив перед тим, як Ви прийшли додому?

Коли Ви підходили до під'їзду, чи не помітили Ви чогось підозрілого? Чи не зустрічались Ви з ким-небудь у під'їзді або біля нього? Чи не виходив з під'їзду хто-небудь? Якщо так, то як він виглядав?

Деталізований допит з використанням асоціативних зв'язків

3.Світло в під'їзді не горіло випадково, чи зловмисник навмисне викрутив лампочку щоб бути невпізнаним?

3.На першому поверсі, де знаходиться квартира Щербак О.І., було досить темно, бо лампочка не горіла.

3. У під'їзді біля Вашої квартири лампочка не горить давно, чи світла не було тільки в цей день?

Деталізований допит з використанням асоціативних зв'язків, допит на місці.

4.Треба з'ясувати, чи знав нападник особливості саме цієї квартири

4. Він затулив їй рота рукою та штовхнув у середину квартири, після чого запер у туалеті і, як вона чула, почав шарудіти по меблях.

4. Туалет у Вашій квартирі зачиняється ззовні? Як саме була зачинена в туалеті Ваша мати?

Деталізований допит з використанням асоціативних зв'язків, допит на місці.

5.Треба визначити коло людей, які могли за 10 хвилин у різних місцях квартири знайти цінні речі. Розглядаючи можливість нападу з боку колишнього чоловіка, треба визначитись, чи міг він знати місце схову виходячи зі строку схову цінних речей саме в цих місцях.

5. Приблизно через 10 хвилин він пішов геть, наказавши їй сидіти тихо і захлопнувши двері квартири.

6.Хто із знайомих відвідує Вашу квартиру? Хто в останній час відвідував Вашу квартиру(знайомі та незнайомі, можливо представники якихось організацій, комунальних служб тощо)?

Чи знали Ви, де саме мати переховує гроші та золоті прикраси? Хто міг точно знати де вона переховує золоті прикраси та долари США? Чи доставали Ви або вона при кому-небудь або клали до схованок ці цінні речі?

Як давно Ви переховували ці цінні речі саме в цих місцях? Якщо Ви періодично міняли місце схову, то чи були ці місця схожі? Де саме?

Чи були в квартирі ще якісь гроші або коштовності, які залишилися на місці? Якщо так, то чим відрізнялося місце та час схову цих речей від місця схову тих речей, що вкрали?

Деталізований допит з використанням асоціативних зв'язків, допит на місці.

6. Наскільки є передбачуваним повернення Щербака О.О. саме о 20 год. і наскільки це відомо його батькові.

6.Невдовзі, як завжди о 20 год., додому повернувся зі спортивного тренування її син, Щербак О.О., з яким вона удвох проживає, з чоловіком вже 2 роки в розлученні.

6. По яких днях Ви ходите на тренування? Чи завжди Ви повертаєтеся в один і той самий час? Скільки років Ви ходите на тренування?

Деталізований допит

7.Треба з'ясувати мотиви можливої організації або безпосереднього скоєння нападу Щербаком О.О.

7.З ким спілкується Ваша родина і Ви особисто? Чи заходять до Вас друзі? Як Ви можете їх охарактеризувати?

Чим, окрім спорту Ви захоплюєтесь? Чи граєте Ви в азартні ігри або на ігрових автоматах? Чи маєте Ви які-небудь шкідливі звички? Які саме?

Деталізований допит

8.Треба з'ясувати можливі мотиви організації або безпосереднього скоєння нападу колишнім чоловіком Щербак О.І

8. У чому була причина розлучення Ваших батьків? Де зараз працює Ваш батько? Скільки Він заробляє? Чи є в нього зараз родина? Чи є в нього якісь шкідливі звички? Які саме? Чи був він раніше засуджений? Чи навідує він вашу родину? Коли Ви його бачили в останній раз?

Деталізований допит


 
 

Цікаве

Загрузка...