WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТеорія держави і права → Встановлення фашистської диктатури в Німеччині - Курсова робота

Встановлення фашистської диктатури в Німеччині - Курсова робота

але і керувало організацією численних політичних союзів під безбідними назвами, які маскували їх сутність, підтримувало антисемітські і антикомуністичні публікації " . Тут Дитріх Еккарт - друг і вчитель Гітлера - поширював 7 грудня 1918 року перший номер свого антисемітського журналу "Auf Gut Deutsche". Фон Зеботтендорф і Туле стояли в первоначал "Громадської оборони" (в кінці 1918р.), яка використовувалася в рамках служби саботажу і розвідки яка діяла в Організації Туле.
При фінансовій підтримці мюнхенського паперового фабриканта Теодора Хойосса Зебеттендорф створив фрайкор (добровольчий корпус) "Оберланд", який мав важливе політичне і військове значення.
У вересні 1919 року Адольф Гітлер, який у той час служить офіцером пропаганди в армійському відділені Ib/P (відділ інформації, друку, пропаганди), за наказом свого командування подається на один із зборів ДАП, для того щоб ознайомитися з її діяльністю щоб вияснити наскільки вона агресивна і чи несе суттєву загрозу республіці. 12 вересня 1919 року Гітлер іде в паб "Штернеккерброй", в задній кімнаті якого зібралося 45 чоловік на збори ДАП. Гітлер слухає промови виступаючих, а потім несподівано для самого себе, і полемізує з попереднім оратором, який пропонував від'єднати Баварію від рейху і вступити в союз із Австрією.
Ознайомившись зі звітом Адольфа Гітлера про ці збори капітан поручив йому вступити в ДАП для кращого вивчення її діяльності. Зразу ж 16 вересня Гітлер отримує від керівництва ДАП запрошення на нові збори і повідомлення що він зачислений до Німецької робітничої партії. Після деяких вагань Гітлер вирішує примкнути до цієї партії, яка разом із ним стала нараховувати 55 чоловік. Спочатку в ДАП Гітлер зайняв посаду відповідального за пропаганду. З цього часу ця партія починає манити до себе все більше людей, завдяки гострим промовам Гітлера.
У січні 1920 року Гітлер, спровокувавши конфлікт з Карлом Харром по питанню про відношення до євреїв (Харер побоювався, що надмірний антисемітизм відштовхне від ДАП робітників), домігся щоб той пішов з посади "імперського голови партії" (досить високий титул для партії в кілька сотень людей).
24 лютого 1920 року в мюнхенській пивній Холбрайхаусе" Гітлер проголосив розроблену ним офіційну програму партії, котра ввійшла в історію під назвою "25 пунктів":
1. Ми вимагаємо об'єднання всіх німців на основі права само визначеності народів у Велику Німеччину.
2. Ми вимагаємо рівності німецького народу з іншими націями і відміни положень Версальського і Сен-Жерменського мирних договорів.
3. Ми вимагаємо життєвого простору: територій і земаль (колоній), які необхідні для існування німецького народу і для розселення "лишнього" німецького населення.
4. Громадянином Німеччини може бути тільки той, хто належить до німецької нації, в чиї венах тече німецька кров, незалежно від віросповідання. Ні один єврей не може бути віднесений до німецької нації і бути громадянином Німеччини.
5. Той, хто не є громадянином Німеччини, може проживати в ній як гість, на правах іноземця.
6. Право избирать и быть избранным должно принадлежать исключительно гражданам Германии. Поэтому мы требуем, чтобы все должности любого уровня - имперские, областные или муниципальные занимали только граждане Германии. Мы боремся против разлагающей парламентской практики занятия должностей только в зависимости от партийной принадлежности без учета характера и способностей.
6. Правов вибирати і бути обраним повинно належати виключно громадянам Німеччини. Тому ми вимагаємо, щоб всі посади будь-якого рівня - імперські, обласні чи муніципальні займали тільки громадяни Німеччини.
7. Ми вимагаємо, щоб держава зобов'язувалась в першу чергу турбуватися про можливості для роботи і життя громадян Німеччнини. Якщо неможливо прокормими все населення держави, то особи інших націй (не громадяни держави) повинні бути видворені із країни.
8. Вся подальша імміграція в Німеччину осіб не німецької раси повинна бути призупинена чи значно обмежена. Ми вимагаємо, щоб особи іншої раси, котрі іммігрували в Німеччину після 2 серпня 1914 року, покинули рейх.
9. Всі громадяни держави повинні мати рівні права і обов'язки
10. Першочерговим обов'язком кожного громадянина Німеччини буде виконання роботи, розумової чи фізичної. Діяльність кожного громадянина не повинна розходитися з інтересами суспільства вцілому, повинна протікати в рамках суспільства, і повинна бути напрямлена для загальної користі.
11. Ми вимагаємо оголошення безжалісної війни тим, чия діяльність шкодить загальним інтересам. Злочини проти нації, зроблені лихварями, спекулянтами і т.д. повинні каратися стратою недивлячись на расу і погляди. Ми вимагаємо знищення нетрудових доходів і процентного рабства.
12. Через величезні людські жертви і майнові збитки, необхідних від нації кожною війною, особисте збагачення підчас війни повинно розглядатися як злочин проти нації. Ми вимагаємо, отже, безжалісної конфіскації військових прибутків.
13. Ми вимагаємо націоналізації промислових трестів
14. Ми вимагаємо участі робітників і службовців в прибутках великих комерційних підприємств.
15. Ми вимагаємо значного збільшення пенсійного забезпечення для старих.
16. Ми вимагаємо створення здорового середнього стану і його збереження, негайного вилучення з приватної власності великих магазинів і здачі їх в аренду по дешевим цінам дрібним виробникам.
17. Ми вимагаємо проведення земельної реформи відповідно до інтересів німецької нації, прийняття закону про безоплатну конфіскацію землі для суспільних потреб, анулювання відсотків по заставних, заборона спекуляцій землею.
18. Ми вимагаємо оголосити безжалісну боротьбу зі злочинністю. Ми вимагаємо ввести страту для злочинців проти німецького народу, лихварів, спекулянтів і інших, поза залежністю від суспільного становища, релігійної чи національної приналежності.
19. Ми вимагаємо заміни римського права, яке служить інтересам матеріалістичного світового порядку, німецьким народним правом.
20 Щоб забезпечити кожному здатному і старанному німцю можливість отримати вищу освіту і зайняти керівну посаду, держава повинна піклуватися про всебічний розвиток всієї нашої народної освіти. Програми всіх навчальних закладів повинні бути приведені у відповідність з практичним життям. Із самого початку розвитку дитини школа повинна цілеспрямовано навчати розумінню ідей держави.
21. Держава повинна направити всі зусилля на оздоровлення нації: забезпечити захист материнства і дитинства, заборонити дитячу працю, покращити фізичний стан населення шляхом введення обов'язкових ігор і фізичних вправ, підтримки клубів, які займаються фізичним розвитком молоді.
22. Ми вимагаємо ліквідації найманого війська і створення народної армії.
23. Ми вимагаємо відкритої політичної боротьби проти відомої політичної брехні і її поширення в пресі. З метою створення німецької національної преси ми вимагаємо, щоб: всі редактори і видавцінімецьких

 
 

Цікаве

Загрузка...