WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТеорія держави і права → Районна державна адміністрація - Курсова робота

Районна державна адміністрація - Курсова робота

Основним бюджетоутворюючим джерелом місцевих бюджетів у звітному періоді 2008 року, як і в попередні роки, є податок з доходів фізичних осіб, який складає близько 85,8% загального обсягу доходів, що враховуються при визначенні між бюджетних трансфертів. За звітний період бюджетами району отримано зазначеного податку 7068,6 тис.грн, що на 1304,0 тис. грн., або на 22,6 % більше проти звітного періоду минулого року. Значний ріст надходжень податку пов'язаний зі збільшенням розміру мінімальної заробітної плати згідно Закону України „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

За 9 місяців з державного бюджету місцевими бюджетами району одержано 30315,1 тис.грн. дотації вирівнювання. Це складає 105,8 до плану, визначеного у розписі державного бюджету на січень-вересень 2008 року. Крім того, з державного бюджету одержано стовідсотково додаткові дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 433,0 тис.грн. та на забезпечення видатків на оплату праці працівників бюджетних установ у зв'язку із наближенням запровадження Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів у сумі 275,3 тис.грн.; субвенцію на здійснення виплат, визначених Законом України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним працівникам" у сумі 804,7 тис.грн.

На здійснення програм соціального захисту населення з державного бюджету отримано субвенції в сумі 10435,4 тис грн., або 99,8% до планових надходжень (10460,7 тис грн.)

З метою забезпечення своєчасного фінансування першочергових витрат (виплати заробітної плати, придбання медикаментів та продуктів харчування, оплата енергоносіїв) місцевими бюджетами району з єдиного казначейського рахунку за 9 місяців 2008 року отримано 5931,7 тис грн. позичок, яку станом на 1 жовтня повністю погашено.

Місцевими бюджетами району за звітний період використано коштів загального фонду в сумі 49300,2 тис грн., що становить 98,4 % до затверджених місцевими радами обсягів видатків. У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається ріст видатків в середньому на 39,0 % (або на 13819,8 тис грн.).

Усіма бюджетами району за 9 місяців поточного року забезпечено своєчасну виплату заробітної плати працюючим в бюджетній сфері, стовідсоткові розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії, заборгованість по яких станом на 1 жовтня 2008 року відсутня. Всього на зазначені видатки місцевим бюджетами спрямовано 32474,3 тис грн..

За рахунок субвенції з державного бюджету профінансовані у повному обсязі до нарахованих виплат видатки:

- на утримання сімох дітей у п'яти прийомних сім'ях — 102,9 тис.грн.;

- на надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям - 8104,5 тис. грн.

Крім того за рахунок цільових трансфертів з державного бюджету за дев'ять місяців поточного року профінансовані видатки :

- пільги населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу в сумі 1161,9 тис грн.; на енергоносії та житлово-комунальні послуги - 346,2 тис грн.; послуги зв'язку - 74,0 тис грн.; інші - 19,4 тис грн.

- субсидії населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу в сумі 421,3 тис грн.; на енергоносії та житлово-комунальні послуги - 71,9 тис грн.;

- на пільгове перевезення окремих категорій громадян - 133,2 тис грн.

Видатки спеціального фонду місцевих бюджетів району за 9 місяців поточного року склали 1389,0 тис грн., в тому числі - на освіту 407,6 тис грн., охорону здоров'я - 337,5 тис грн., внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди - 188,3 тис грн., культуру і мистецтво - 84,5 тис грн.

За звітний період місцевими бюджетами району за рахунок коштів загального та спеціального фондів на реалізацію заходів програм, затверджених відповідними радами, спрямовано асигнувань у загальній сумі 1302,0 тис грн., а саме на:

 • районну цільову програму роботи з обдарованою молоддю - 11,3 тис грн.;

 • районну програму протидії захворюванню на туберкульоз - 21,7 тис грн.;

 • районна програма профілактики захворюванню на СНІД - 9,6 тис грн.;

- місцеві програми соціального захисту окремих категорій громадян - 58,1 тис грн.;

- місцеві програми "Ветеран" - 14,2 тис грн.;

 • районну програму соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи -15,0 тис грн.;

 • районну програму соціального захисту воїнів-інтернаціоналІстів, учасників бойових дій у Афганістані - 5,0 тис грн.;

районну програму подолання дитячої безпритульності і бездоглядності - 7,4 тис грн.

 • місцеві програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів - 336,2 тис грн.;

 • місцеві програми "Питна вода" — 148,3 тис грн.;

 • районну програму „Мала преса" - 80,7 тис. грн.;

 • цільову комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивного товариства „Колос" - 129,7 тис. грн. в тому числі на реконструкцію стадіону ім. Пуляєва та придбання основних засобів - 49,0 тис грн.;

 • районну програму розвитку фізичної культури і спорту в районі - 64,2 тис грн.;

- місцеві програми забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях сіл, селищ - 215,8 тис грн.;

 • місцеві програми охорони навколишнього природного середовища - 2,7 тис грн.;

- районну цільову програму „Призовна дільниця" - 13,3 тис грн.;

- місцеві програми охорони громадського правопорядку - 73,2 тис грн.;

- районну програму „Трудовий архів" - 27,6 тис грн.;

- районну програму „Власний дім" - 50,0 тис грн.;

- районну програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування 10,0 тис грн.;

- районну програму запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха - 8,0 тис грн.

Дебіторська заборгованість по загальному фонду зведеного бюджету району станом на 01 жовтня 2008 року становить 14,1 тис. грн. В порівнянні з початком року заборгованість збільшилась на 13,5 тис. грн. Значний ріст заборгованості склався по центральній районній лікарні (13,2 тис. грн. за рахунок проведення авансових виплат працівникам лікарні, відряджених на курси підвищення кваліфікації ).

Кредиторська заборгованість по загальному фонду зведеного бюджету району, в порівнянні з початком року, зменшилась на 48,3% та становить 781,5 тис грн., в тому числі заборгованість з виплат, визначених Законом України „Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України „Про освіту" педагогічним працівникам" - 665,3 тис грн. та заборгованість з пільг та субсидій населенню, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету складає 116,2 тис грн., в тому числі:

- з послуг зв'язку пільговим категоріям громадян - 8,0 тис грн. (за серпень);

- з пільг та субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг - 55,9 тис. грн. (електроенергія - 25,3 тис грн., водопостачання і водовідведення - 28,0 тис. грн., квартплата - 2,6 тис грн.);

 • з пільг та субсидій населенню на придбання твердого палива - 27,8 тис. грн.;

 • за пільговий проїзд окремим категоріям громадян - 21,7 тис. грн.;

 • з інших пільг - 2,8 тис грн.

З районного бюджету стовідсотково надані дотація вирівнювання бюджетам сіл та селищ у сумі 4212,5 тис. грн. та інші субвенції у сумі 328,6 тис грн. Також, у повному обсязі до районного бюджету надійшли кошти з бюджету Новотроїцької селищної ради у сумі 140,7 тис. грн.


 
 

Цікаве

Загрузка...