WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДержавне регулювання економіки, Інвестиції → Соціальні пенсії і державні соціальні допомоги малозабезпеченим, багатодітним сім’ям - Реферат

Соціальні пенсії і державні соціальні допомоги малозабезпеченим, багатодітним сім’ям - Реферат

навмисне подано недостовірні відомості чи приховано відомості, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на державну соціальну допомогу та на визначення її розміру;
4. Якщо у власності або володінні малозабезпеченої сім'ї є:
" більше однієї квартири (будинку), за умови, що загальна площа житла перевищує 21 квадратний метр на одного члена сім'ї та додатково 10,5 кв. м на сім'ю;
" земельна ділянка площею понад 0,6 га (крім сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами I та II групи, та сімей, в яких є діти - інваліди);
" більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму). Не враховуються транспортні засоби, які згідно із законодавством не є об'єктом оподаткування(крім тракторів на гусеничному ходу).
Призначена державна соціальна допомога може бути зменшена до 50 відсотків її розміру у разі невикористання сім'єю можливостей знаходження додаткових джерел для існування.
Документи, що додаються до заяви:
· документ, що посвідчує особу уповноваженого представника сім'ї;
· довідка про склад сім'ї (для призначення соціальної допомоги на наступний строк довідка про склад сім'ї поновлюється лише у разі змін у складі сім'ї або у разі, коли між поданням заяви на призначення соціальної допомоги на наступний строк та припиненням виплати раніше призначеної соціальної допомоги минуло більше календарного місяця);
· декларація про доходи та майно;
· довідка про наявність та розмір земельної частки (паю)
Соціальна допомога призначається з місяця звернення, якщо протягом місяця подано всі необхідні документи.
У сільській місцевості заяви з необхідними документами для призначення соціальної допомоги приймають виконавчі органи сільських і селищних рад та здійснюють їх передачу відповідним органам праці та соціального захисту населення. Зазначені виконавчі органи можуть визначати уповноважену особу для прийняття документів.
Субсидії призначаються за умови, якщо розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання перевищує 20 (або15) відсотків середньомісячного сукупного доходу осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку).
Норма володіння чи користування загальною площею житла та нормативи користування комунальними послугами встановлюються виходячи з 21 кв. м на наймача і кожного зареєстрованого у житловому приміщенні та додатково 10,5 кв. м на всіх зареєстрованих.
Субсидія призначається уповноваженому власнику житла, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.
Середньомісячний сукупний доход визначається за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення за наданням субсидії.
Для громадян, які займаються індивідуальною підприємницькою діяльністю, кустарно-ремісничими промислами чи приватною практикою, середньомісячний доход визначається на підставі даних районних державних податкових адміністрацій за два попередній квартал, що передує місяцю звернення за призначенням субсидії.
Субсидії призначаються за умови пред'явлення розрахункових книжок, квитанцій, або аналогічних документів про фактичну оплату житлово-комунальних послуг за попередній період.
У разі наявності заборгованості з платежів за житлово-комунальні послуги, громадяни укладають з підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг договори про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги (Закон України "Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, палти за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію")
Субсидія призначається на 6 місяців.
По закінченні терміну отримання субсидії громадяни повинні підтвердити право на призначення субсидії на наступний період. Для цього вони мають подати довідки про доходи зареєстрованих громадян та заяву, в якій підтвердити відсутність змін у складі зареєстрованих та у характеристиці житла і послуг з моменту попереднього призначення субсидії.
Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива
Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається якщо розмір плати у межах норм споживання перевищує 20 (або 15) відсотків річного сукупного доходу осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку).
Норми забезпечення населення скрапленим газом, твердим та рідким пічним побутовим паливом та тривалість опалювального періоду встановлюються щорічно обласною державною адміністрацією.
Річний сукупний доход визначається за попередній календарний рік з урахуванням коефіцієнта зростання середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки.
Субсидія призначається уповноваженому власнику житла, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.
Субсидія виплачується готівкою на календарний рік одноразово.
По закінченні терміну отримання субсидії громадяни повинні підтвердити право на призначення субсидії на наступний період. Для цього вони мають подати довідки про доходи зареєстрованих громадян та заяву, в якій підтвердити відсутність змін у складі зареєстрованих та у характеристиці житла і послуг з моменту попереднього призначення субсидії.
Документи, які необхідно подати для призначення субсидії:
· заява;
· довідка про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку);
· довідки про розмір плати за житлово-комунальні послуги, вартість скрапленого газу, твердого та пічного побутового (рідкого) палива, які видаються організаціями, що надають послуги;
· довідки про розмір земельної ділянки, виділеної для ведення особистого підсобного господарства, городництва, сінокосіння, випасання худоби, та земельної частки, виділеної унаслідок розпаювання;
· документи, що засвідчують причини тимчасової незайнятості зареєстрованих осіб працездатного віку;
· довідки про доходи кожного з зареєстрованих (з місця роботи, навчання, одержання пенсії тощо), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги
У випадках придбання житлового приміщення субсидія призначається не раніше ніж через рік з місяця його придбання.
Водночас, виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі рішень районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних рад або утворених ними комісій управління праці та соціального захисту населення можуть призначати субсидії, як виняток, у разі наявності вищезазначених умов.
Рішення про призначення або не призначення субсидій в таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально - побутових умов сім'ї.
З січня 2003 року допомога малозабезпеченим сім'ям, в тому числі

 
 

Цікаве

Загрузка...