WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДержавне регулювання економіки, Інвестиції → Основи визначення надходжень місцевих бюджетів, їх аналіз (на прикладі Коломийського району) - Дипломна робота

Основи визначення надходжень місцевих бюджетів, їх аналіз (на прикладі Коломийського району) - Дипломна робота

рахунками групи 257. Чеки на отримання готівки вважаються дійсними протягом 10 днів.
На підставі виписки з рахунку групи 257 "Кошти до виплати" проводиться списання коштів з відповідних аналітичних рахунків.
Оформлення змін, що виникають у процесі виконання місцевих бюджетів за доходами
Облік планових показників за доходами місцевого бюджету здійснюється на підставі розпису місцевого бюджету на аналітичних рахунках, відкритих за рахунками позабалансового обліку групи 932 "Планові показники за доходами місцевого бюджету".
Унесення змін до розпису місцевого бюджету можливе у випадках та порядку, установлених Бюджетним кодексом України, законом України про Державний бюджет України на відповідний рік, рішенням місцевої ради про бюджет та іншими нормативно-правовими актами.
Фінансові органи надають управлінню (відділенню) Державного казначейства України рішення місцевої ради щодо внесення змін у розпис доходів загального та/або спеціального фонду відповідного місцевого бюджету та помісячний розпис доходів загального фонду місцевого бюджету і повідомляють про внесені зміни довідкою встановленої форми.
Управління (відділення) Державного казначейства України здійснюють реєстрацію довідок, про що на оригіналі довідки ставиться відбиток печатки, та відображають унесені зміни в обліку виконання місцевого бюджету на відповідних аналітичних рахунках, відкритих за рахунками позабалансового обліку.
Облік та складання звітності про виконання місцевих бюджетів
Для ведення аналітичного обліку операцій за доходами та перерахуванням трансфертів до інших рівнів місцевих бюджетів відкриваються особові картки за формами, наведеними в додатках 8, 9. Зазначені картки відкриваються до кожного аналітичного рахунку. Відображені в зазначених вище особових картках облікові дані повинні відповідати аналогічним даним оборотно-сальдової відомості і сальдової відомості, що є підставою для складання щоденної форми звіту "Звіт про виконання місцевих бюджетів за доходами" (далі - звіт), яка складається органами Державного казначейства України за кожним місцевим бюджетом. Зазначений звіт передається фінансовим та податковим органам у встановленому порядку. Дані звіту за останній робочий день місяця є підставою для складання звітності про виконання відповідних місцевих бюджетів (у частині доходів). Звіт про виконання місцевих бюджетів (у частині доходів) на відповідну звітну дату фінансові органи звіряють з бухгалтерським обліком органів Державного казначейства України.
До повного запровадження казначейського обслуговування місцевих бюджетів звітність про виконання місцевих бюджетів складалася фінансовими органами за формами та порядком, установленими Державним казначейством України.
Казначейське обслуговування місцевих бюджетів дає можливість щоденно володіти достовірною інформацією про надходження в розрізі видів доходів і бюджетів, надавати звітні дані зацікавленим органам з метою здійснення аналізу та прийняття управлінських рішень, реалізувати на центральному рівні механізм доведення бюджетних коштів до 595 місцевих бюджетів шляхом автоматичного щоденного перерахування міжбюджетних трансфертів за індивідуальними нормативами, а також здійснювати вилучення коштів до державного бюджету з 91 місцевого бюджету. І цим досягається поєднання зацікавленості обласного, міських і районних рівнів влади у надходженні загальнодержавних податків і зборів та своєчасному і в повному обсязі отриманні місцевими бюджетами дотацій вирівнювання.
2. КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ НАДХОДЖЕНЬ, ЩО ФОРМУЮТЬ ДОХІДНУ ЧАСТИНУ БЮДЖЕТУ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
2.1 Характеристика складу і структури доходів бюджетів Коломийського району.
Склад і структуру доходів бюджетів Коломийського району у 2005 році будемо розглядати в розрізі районного, селищного та сільського бюджетів.
До складу доходів загального фонду районного бюджету на 2005 рік входять:
" податок з доходів фізичних осіб в частині, що належить районному бюджету;
" податок на прибуток підприємств і організацій, що належить до комунальної власності;
" плата за землю в частині, що належить районному бюджету;
" адміністративні штрафи;
" інші доходи, що підлягають зарахуванню до районного бюджету згідно із Бюджетним кодексом України;
" дотація вирівнювання з державного бюджету;
" кошти, що передаються до районного бюджету з сільських бюджетів;
" інша субвенція з сільських рад;
" субвенції з державного бюджету:
- на виплату допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам;
- на надання передбачених чинним законодавством пільг ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, вдовам ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, а також звільненим зі служби за віком, хворобою або вислугою років працівникам міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебувають на їх утриманні, батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули, померли, або стали інвалідами при проходженні військової служби, реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій, або є пенсіонерами, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пільг, передбачених пунктом, "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров'я, частини другої статті 29 Основ законодавства про культуру, абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту" та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот;
- на надання пільг ветеранам війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ, ветеранам державної пожежної охорони, вдовам ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ та державної пожежної охорони, а також звільненим із служби а віком, хворобою або вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які
перебували на їх утриманні, звільненим

 
 

Цікаве

Загрузка...