WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДержавне регулювання економіки, Інвестиції → Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем (Курсова) - Реферат

Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем (Курсова) - Реферат

кількість місць, вага та вартість сформованої партії, а також, по кожній позиції робиться посилання на попередні документи (товаросупровідні документи та ВМД), по яких вантаж надходив на МЛС.
Митне оформлення товару, що випускається з митного ліцензійного складу у вільне використання на території України, здійснюється за умови подання ВМД незалежно від вартості партії товару.
Змінення вартості товару забороняється (крім товарів які надійшли за договорами консигнації).
Після проведеного митного оформлення товар обов"язково повинен бути вивезений з території МЛС. ВМД в режимі ІМ-74 підлягає зняттю з контролю та передається до архіву ТВВ. Ксерокопія ВМД в режимі ІМ-40 прикладається до ВМД в режимі ІМ-74, що є підставою для зняття з контролю, про що проводиться відповідний запис в журналі контролю ВМД, оформлених на МЛС.
3.9. Порядок тимчасового випуску вантажів з МЛС з наступним поверненням вантажу на МЛС
Строк випуску з МЛС тимчасово з наступним поверненням не може перевищувати одного місяця.
Дозволи на випуск товарів зі складу тимчасово, з наступним поверненням, надаються у випадках:
а) надання зразків для проведення сертифікації;
Видача зразків проводиться за умови надання договору суб"єкта ЗЕД з Держстандартом України на проведення сертифікації та листа-повідомлення на адресу Київської регіональної митниці від Держстандарта України про проведення сертифікації товару з визначенням кількості зразків необхідних для випробувань. У разі необхідності проведення випробувань по сертифікації на строк більш ніж 30 діб повинна бути оформлена ВМД в режимі ІМ-40 на загальних підставах (як для сертифікації комплектного об"єкта);
б) для демонстраційних цілей індивідуально визначених товарів у одиничних екземплярах, тобто таких предметів, які мають індівідуальні особливості (наприклад: заводський нумер, колір та ін.) і які неможливо замінити;
в) операцій які здійснюються для забезпечення їх зберігання і проведення передпродажної підготовки, проведення яких з технічних причин не можливо у приміщенні МЛС:
- чистка;
- провітрювання;
- сушка;
- створення оптимального температурного режиму зберігання;
- інвентаризація;
- захист від корозії;
- фарбування,
Тимчасове вивезення вантажів, що зберігаються на МЛС з подальшим поверненням здійснюються без подання ВМД на підставі листа-звернення виключно власника складу за підписом директора та головного бухгалтера МЛС (з урахуванням листа організації-власника товару) до митного органу.
Лист-звернення обов'язково повинен містити наступну інформацію:
- мета випуску товару тимчасово з наступним поверненням;
- товар (назва, кількість, вага, вартість) з обов'язковим зазначенням коду згідно ТН ЗЕД,
- відомості про документи, за якими товар розміщений на склад;
- зобов"язання про повернення товару на МЛС із зазначенням строку повернення;
- зобов'язання щодо сплати у разі неповернення товару на МЛС у встановленний термін належних сум митних зборів та платежів, що сплачуються при випуску товарів у вільне використання;
- при вивезенні товарів для демонстраційних цілей, в разі необхідності додатково надаються індивідуальні ознаки (опис, фотографії, та інше), завірені особою, яка звертається до митного органу з листом-обов'язанням;
- відповідальна особа - керуючий складом.
При вивезенні товару зі складу після одержання позитивного рішення начальника митниці або його заступника, інспектор митниці (що контролює діяльність МЛС) на зворотному боці ВМД типу ІМ-74 робить запис про випуск товару тимчасово з наступним поверненням з посиланням на лист-звернення.
При поверненні товару на МЛС, його зворотнє розміщення на складі проводиться на підставі письмового повідомлення власника складу в митницю. В повідомленні обов'язково зазначається номер ВМД типу ІМ-74 та дані про лист-звернення на випуск товару зі скіладу тимчасово з наступним поверненням. При фактичному поверненні товару на склад, інспектором митниці на зворотному боці ВМД робиться запис "Вантаж повернено. Дата та підпис інспектора" з посиланням на лист-повідомлення, який завіряється ОНП інспектора.
Лист-зобов'язання та лист-повідомлення зберігаються разом з документами, по яких товар розміщувався на МЛС.
При неповерненні товару у строк, встановлений у письмовому дозволі митного органу, власник складу несе відповідальність відповідно до положень розділу 8."Анулювання та призупинення дії ліцензії" Положення про відкриття та експлуатацію МЛС, затвердженого наказом ДМСУ від 31.12.96р. №592.
3.10. Порядок переміщення вантажів з МЛС на МЛС у зоні діяльності Київської регіональної митниці.
Вантаж, розміщений на МЛС може переміщуватись з МЛС на МЛС у зоні діяльності однієї митниці на підставі узгодження між оперативними підрозділами (оформлюється в двох примірниках), під письмову гарантію МЛС призначення про доставлення вантажу на МЛС призначення. (3апропонована форма "Узгодження" наведена в Додатку № 4). Митне оформлення переміщення здійснює декларант складу, на який планується провести розміщення вантажу.
Погодження та письмова гарантія МЛС призначення про доставлення вантажу надається в підрозділ, до зонидіяльності якого входить МЛС на якому зберігається вантаж.
Після отримання позитивного рішення начальника підрозділу та реєстрації в загальному відділі, декларант звертається до підрозділу, в зоні діяльності якого знаходиться МЛС, на який плануеться провести розміщення вантажу.
Контроль за доставленням вантажу покладається на оперативний підрозділ, на склад якого проводиться переміщення вантажу.
3авантаження товару на транспортний засіб та випуск його з МЛС, на якому він знаходиться на зберіганні, можливе лише у разі обов"язкової присутності інспектора підрозділу, який контролює діяльність МЛС, де знаходиться вантаж. За виїзд інспектора справляється збір згідно встановленних Постановами КМУ ставок.
В підрозділі, з МЛС якого вантаж випускається з метою перевезення на інший МЛС Київської регіональної митниці, залишаються :
- копія довіреності (видана посадовій особі МЛС призначення і завірена керівництвом митного ліцензійного складу призначення) на право отримання та експедування вантажу;
- примірник погодження на перевезення вантажу з МЛС на МЛС (зі
згодою начальника підрозділу, в зону діяльності якого входить
МЛС призначення);
- письмова гарантія власника складу про доставлення вантажу на МЛС призначення;
- товаросупровідні документи на вантаж.
Вантаж переміщується між підрозділами під митним забезпеченням, яке накладається інспектором підрозділу, в зону діяльності якого входить МЛС де вантаж знаходився. Про це проводиться запис у товаросупровідних документаx.
В ТВВ, який контролює роботу МЛС призначення, при розміщенні вантажу надаються документи:
1) заява власника товару з визначенням мети розміщення вантажу в режим митний ліцензійний склад; кількості товару; вартості товару; контракту, згідно з яким товар надійшов на митну територію України; подальшого митного режиму, у якому товар буде оформлений з МЛС.
2) зовнішньоекономічний контракт або договір-доручення між фірмою

 
 

Цікаве

Загрузка...