WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДержавне регулювання економіки, Інвестиції → Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем (Курсова) - Реферат

Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем (Курсова) - Реферат

проводиться у зонах митного контролю при ТВВ.
Розміщення вантажу на складі під митним контролем фіксується в Акті (див. Додаток 1) та реєструється в журналі. Акт заповнюється у трьох примірниках і розподіляється таким чином:
- перший примірник залишається у митного органу;
- другий примірник призначений для власника складу;
- третій примірник призначений для підприємства (посередника).
Якщо підприємство є одночасно власником складських приміщень, достатньо двох примірників Акту.
Документи, які оформлені на вантаж, що знаходиться під митним контролем, зберігаються в окремих справаx.
Контроль за вантажем та оформлення декларації-зобов"язання здійснює інспектор оперативного підрозділу, призначений начальником відділу згідно своїх функціональних обов"язків.
Оформлення декларації-зобов"язання здійснюєгься в загальному порядку, установленому Технологіями митного оформлення ВМД у КРМ (крім відділу платежів).
Підставою зняття з контролю документа контролю за доставкою вантажу є оформлений у встановленому порядку Акт про прийняття-передання товарів (предметів) на зберігання під митним контролем. На документах контролю доставки (CARNET TIR, провізна відомість та ін.) вказується вхідний номер заяви, зареєстрований у загальному відділі митниці.
3.4. Контроль за вантажами , що збергаються під митним контролем.
У випадках порушення терміну надання декларації-зобов"язання або умов зберігання вантажу, інспектор оперативного підрозділу згідно своїх функціональних обов"язків складає протокол про порушення митних правил згідно вимог Митного Кодексу України та передає матеріали у відділ по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил.
З метою дотримання суб'єктами ЗЕД правил зберігання вантажу під митним контролем, начальник оперативного підроділу встановлює Графік перевірки вантажів , які знаходяться під митним контролем та здійснює заходи щодо перевірки цих вантажів інспекторським складом підрозділу.
3а заявою підприємства зразки вантажу можуть бути видані заявнику для проведеная сертифікації у Державних органах сертифікації продукції на умовах подання до митниці листа-заяви та інших документів, передбачених діючим законодавством. При видачі зразків інспектором вносяться відповідні позначки до акту та у графі "Примітки" "Журналу вантажів, що знаходяться під митним контролем". При проведенні сертифікації з використанням руйнівних методів до оперативного підрозділу подається вантажна митна декларація, заповнена відповідно до митного режиму вільного використання , зі сплатою усіх митних платежів.
За два тижні до закінчення терміну зберігання, визначеного статтєю 89 Митного Кодексу України, інспектор оперативного підрозділу, відповідальний за контроль за вантажами, що знаходяться під митним контролем, надсилає повідомлення за підписом начальника (заступника начальника) митниці на адресу підприємства, з попередженням про необхідність митного оформлення вантажу згідно вимог діючого законодавства. У разі непроведення підприємством митного оформлення вантажу або незаявлення його до іншого митного режиму у встановлений термін, начальник оперативного підрозділу рапортом доповідає керівництву митниці про закінчення строку зберігання вантажу і такий вантаж передається на зберігання на склад митниці згідно технологічної схеми передачі таких вантажів по КРМ.
3.5. Зняття з контролю вантажів, що знаходяться на відповідальному зберіганні.
Вантаж, що знаходиться під митним контролем, знімається з контролю відповідно до п 5.4. наказу ДМСУ № 4 від 05.01.99 р. та на підставі оформленої ВМД. Документи на вантажі, які знаходяться під митним контролем, залишаються у справах випуску у відповідний режим, про що робиться запис в "Журналі вантажів, що знаходяться під митним контролем".
Зняття вантажу з контролю та оформлення належних документів згідно чинного законодавства можливо тільки після сплати податків та зборів (включаючи збори , код виду 001 , 003 згідно наказу ДМСУ №363 від 23.06.98 р.).
3.6. Технологія митного оформлення вантажів, що надходять та зберігаються на митних ліцензійних складах (на прикладі Типової технології Київської регіональної митниці).
"Тимчасова технологія митного оформлення вантажів, що надходять та зберігаються на митних ліцензійних складах" затверджена наказом Київської регіональної митниці за №803 від 03.12.1999р.
Згідно цієї технології ввезені на митну територію України товари можуть зберігатися в режимі митного ліцензійного складу протягом трьох років, з моменту первинного розміщенну на митний лщензійний склад. Якщо ж товари відносяться до категорії підакцизних (крім алкогольних напоїв та тютюнових виробів), термін їх зберігання в режимі митного ліцензійного складу складає не більше 90 діб з дати їх первинного розміщення в режим митного ліцензійного складу.
Товари, що вивозяться за межі митної території України, можуть зберігатися в режимі митного складу протягом трьох місяців.
Після закінчення терміну зберігання товарів на МЛС, вони мають бути передані на зберігання митниці або заявлені до іншого митного режиму.
Товари на МЛС зберігаються під митним контролем з обов"язковим накладенням митного забезпечення та пломби власника МЛС.
Заборонено розміщення на МЛС:
- гуманітарної допомоги, яка надходить в Україну;
- алкогольних напоїв (за кодами 22.03, 22.04, 22.05, 22.06, 22.08);
- тютюнових виробів;
- товарів, на які встановлено акцизний збір та які заявлені на прикордонних митницях як такі, що будуть переміщуваться в режимі "транзиту";
- давальницької сировини, яка закуплена на території України;
- вантажів що надходять на адресу приватних осіб;
- товарів, які заборонені до ввезення на Україну чи вивезення за межі України, а також товарів, розміщення на МЛС яких заборонено законами України,нормативними актами Кабінету Міністрів України та Державної митної служби України.
Товари, що підлягають експортному контролю, можуть розміщуватись в режимі "митного складу" тільки при наявності погодження з Держмитслужбою України на підставі дозволу ДСЕК України.
Товари, що розміщені на МЛС, можуть в подальшому оформлюватися з МЛС в наступних випадках:
- випуск у вільне використання по ВМД типу ІМ-40;
- випуск як тимчасовий ввіз товарів по ВМД типу ІМ-31;
- випуск давальницької сировини по ВМД типу ІМ-51;
- тимчасовий випуск з МЛС (на строк до 1 місяца) з обов"язковим поверненням на даний МЛС, який здійснюється по листу МЛС;
- переміщення вантажу з одного МЛС на інший МЛС в зоні діяльності КРМ;
- переміщення вантажу з МЛС в іншу митницю з метою проведення подальшого митного оформлення;
- направлення вантажу за межі митної території України в зв"язку з поверненням товару нерезиденту-власнику вантажу або за його дорученням вивезення в іншу країну, яке здійснюється за ВМД типу ТР-80;
- передекларування вантажу без вивезення товару з МЛС та без зміни митного режиму проводиться по ВМД типу ІМ-74;
- вивезення товарів за межі митної території України в режимі експорту по ВМД типу ЕК-10, ЕК-31;
- випуск на відповідальне зберігання.
Дозволяється розміщення

 
 

Цікаве

Загрузка...