WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДержавне регулювання економіки, Інвестиції → Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем (Курсова) - Реферат

Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем (Курсова) - Реферат

власником складу (якщо товар зберігатиметься під митним контролем на складі підприємства, яке не є стороною контракту чи власником товару), в якому передбачено відповідальність сторін за збереження товару та сплату всіх необхідних митних платежів;
- договір про повну матеріальну відповідальність, укладений відповідно до статті 135-1 Кодексу законів про працю.
- попередня або попередня (акцизна) вантажна митна декларація у разі, якщо товари ввезено відповідно до вимог Положення про порядок контролю за ввезенням на митну територію України окремих видів товарів, затвердженого наказом Держмитслужби від 04.05.98 N 267 і зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.05.98 за N 339/2779;
- вантажна митна декларація, оформлена відповідно до митного режиму митного складу (якщо товар був попередньо розміщений на митному ліцензійному складі);
- копія довідки Державної податкової адміністрації про реєстрацію місць зберігання оптових партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів у разі розміщення на зберігання під митним контролем зазначених товарів.
При цьому в разі залишення у справах митниці копій зазначених документів вона повинна звірити їх з оригіналами, а ксерокопії цих документів завіряються печаткою підприємства.
Якщо передання товарів на зберігання під митним контролем проводиться за участю підприємства-посередника, що здійснює декларування на підставі договору, то до вищезазначеного комплекту документів додаються ще:
- копія договору на декларування товарів;
- копія кваліфікаційного свідоцтва особи, уповноваженої на декларування.
У цьому разі в реквізиті Заяви "Примітки" зазначається інформація про надання повноважень посереднику щодо передачи товарів на зберігання під митним контролем.
У разі, якщо такі операції з передання певному підприємству товарів на зберігання протягом строку дії тих чи інших документів (договорів), є неодноразовими (систематичними, або постійними), митний орган може визначити доцільність подання їх копій при оформленні кожної такої конкретної операції.
У разі виконання всіх вимог, зазначених вище, митний орган дає дозвіл на зберігання товарів під митним контролем.
Якщо ж підприємство є порушником митних правил при здійсненні зовнішньоекономічних операцій або допускало порушення строків подання декларації-зобов'язання, то начальник митного органу має право заборонити зберігання товарів під митним контролем.
Якщо товари, які переміщуються через митний кордон України, визнані такими, що підлягають подальшому фітосанітарному, ветеринарному, екологічному, радіологічному та іншим видам контролю на території України, то митному підрозділу на момент вивантаження цих товарів з транспортного засобу, яким доставлено товари, подаються відповідні сертифікати, дозволи і т.і.
При потребі митний орган дає дозвіл або вимагає передання на зберігання під митним контролем товарів у транспортному засобі, яким цей товар був доставлений на адресу одержувача вантажу відповідно до товаросупровідних документів.
Передання товарів на склад для зберігання під митним контролем здійснюється у присутності посадової особи митного органу, уповноважених осіб підприємства та у відповідних випадках - власника цього складу. Факт такого передання обов'язково фіксується Актом.
Акт заповнюється у трьох примірниках:
- перший примірник залишається у справах митного органу;
- другий примірник призначається для власника складу (у відповідних випадках);
- третій примірник призначається для підприємства (посередника).
Якщо підприємство є одночасно власником складських приміщень, то Акт заповнюється в установленому порядку у двох примірниках.
У разі виявлення під час передання товарів на зберігання під митним контролем порушення митних правил посадова особа митного органу, яка виявила правопорушення, складає відповідний протокол.
Заява, Акт та всі подані документи перебувають на контролі в митному підрозділі.
У разі передання товарів на зберігання під митним контролем у присутності представників інших органів виконавчої влади (Держстандарту, Служби державного ветеринарного контролю, Державної санітарно-епідеміологічної служби, Головної державної інспекції з карантину рослин, Державної служби з охорони навколишнього природного середовища, Торгово-промислової палати та ін.) відомості про цих осіб (прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посада) заносяться інспектором митного органу до Акта.
2.2. Технологія оформлення декларації-зобов'язання
Декларація-зобов'язання має бути подана підприємством митному підрозділу в обов'язковому порядку на 15-й день перебування товарів під митним контролем. У разі, якщо оформлення попередньої або попередньої (акцизної) вантажної митної декларації проводиться відповідно до вимог Положення про порядок контролю за ввезенням окремих видів товарів, або в разі надходження в Україну вантажів благодійної допомоги декларація-зобов'язання не подається.
Декларація-зобов'язання на бажання підприємства може бути подана митному органу впродовж 15-денного строку перебування товарів під митним контролем, у тому числі разом з Актом й у день передання товарів на зберігання під митним контролем.
Якщо підприємство передає товари на зберігання під митним контролем у складських приміщеннях, які не є його власністю, то декларація-зобов'язання подається митному органу разом з Актом в обов'язковому порядку.
Оформлений у встановленому порядку Акт є підставою для зняття з контролю документа контролю за доставкою вантажу в митницю призначення.
У разі передання товарів на зберігання під митним контролем за Актом (тобто без одночасного оформлення декларації-зобов'язання) сплата митного збору за митне оформлення товарів у зонах митного контролю на територіях і в приміщеннях підприємств, що зберігають такі товари, здійснюється відповідно до порядку, що встановлюється Держмитслужбою.
У разі передання товарів на зберігання під митним контролем за Актом разом з оформленням декларації-зобов'язання сума нарахованого митного збору за митне оформлення товарів у зонах митного контролю на територіях і в приміщеннях підприємств, що зберігають такі товари, зазначається у графі 47 цієї декларації.
Відомості про Акт зазначаються в установленому порядку в графі 44 декларації-зобов'язанні. При цьому проставляються розділ документа "9" та код документа "9003".
У випадку визнання митницею необхідності подальшого зберігання товарів під митним контролему разі, якщо МЛС, на якому розміщено такі товари, не забезпечує дотримання митного режиму, а в зоні діяльності митного органу відсутні інші МЛС, декларація-зобов'язання подається до митного підрозділу разом з Актом. При цьому початок перебігу строків перебування товарів під митним контролем для нарахування митного збору за це починається з моменту оформлення декларації-зобов'язання та складання Акта.
Декларація-зобов'язання не дає права на використання задекларованих товарів з будь-якою метою на території України і призначена тільки для здійснення митного контролю.
2.3. Зберігання товарів під митним контролем
Вимоги до складських приміщень визначаються

 
 

Цікаве

Загрузка...