WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЦінні папери → Складання інвесторських кошторисів - Реферат

Складання інвесторських кошторисів - Реферат

виробничого та невиробничого будівництва кошти розподіляються за 12-ма основними главами:
Глава 1. Підготовка території будівництва.
Глава 2. Основні об'єкти будівництва.
Глава 3. Об'єкти підсобного та обслуговувального призначення.
Глава 4. Об'єкти енергетичного господарства.
Глава 5. Об'єкти транспортного господарства та зв'язку.
Глава 6. Зовнішні мережі та споруди водо-, тепло-, газопостачання та каналізації.
Глава 7. Благоустрій та озеленення території.
Глава 8. Тимчасові будівлі та споруди.
Глава 9. Інші роботи й витрати.
Глава 10. Утримання служби замовника та авторський нагляд.
Глава 11. Підготовка експлуатаційних кадрів.
Глава 12. Проектні та вишукувальні роботи.
Також у зведеному кошторисному розрахунку, на відміну від об'єктних та локальних кошторисів і розрахунків, після підсумку глав ураховуються:
- кошторисний прибуток;
- кошти на покриття ризику всіх учасників будівництва;
- кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами;
- податки, збори, обов'язкові платежі, установлені чинним законодавством і не враховані складовими вартості будівництва.
Останнім обов'язковим документом, що є складовою інвесторської документації, є Зведення витрат.
Зведення витрат - це кошторисний документ, який об'єднує зведені кошторисні розрахунки вартості будівництва промислового підприємства (споруди) або його черги та об'єктів іншого галузевого призначення.
Зведення витрат складається у випадках, коли одночасно з будівництвом виробничих об'єктів передбачається спорудження об'єктів житлово-цивільного призначення або бази будівельної індустрії, профтехучилищ, профілакторіїв, об'єктів підсобного сільського господарства та побутового обслуговування населення, міського наземного пасажирського транспорту, доріг, шляхопроводів та подібних інженерних споруд, а також об'єктів, які споруджуються за рахунок коштів на виробниче будівництво.
Зведення витрат складається на будівництво в цілому або його чергу за формою.
За наявності кількох видів закінчених виробництв або комплексів, кожний з яких має по кілька об'єктів, усередині глави може бути здійснене групування за розділами, назви яких відповідають найменуванням виробництв (комплексів).
Для окремих галузей господарства України та видів будівництва номенклатура глав зведеного кошторисного розрахунку, а також найменування, кількість і порядок розташування стовпців у ньому та у формах іншої кошторисної документації можуть бути змінені.
У главу 1 "Підготовка території будівництва" включаються кошти на роботи й витрати, пов'язані з відведенням та освоєнням території, що забудовується.
Глава 2 "Основні об'єкти будівництва" містить кошторисну вартість будівель, споруд та видів робіт основного призначення.
У главу 3 "Об'єкти підсобного та обслуговувального призначення" включається кошторисна вартість об'єктів підсобного й обслуговувального призначення: для промислового будівництва - ремонтно-технічних майстерень, заводоуправлінь, естакад, галерей, складських приміщень тощо; для житлово-цивільного будівництва - господарських корпусів, прохідних, теплиць у лікарняних і наукових містечках, сміттєзбиральників тощо, а також вартість будівель і споруд соціальної сфери, призначених для обслуговування працівників (окремо збудованих поліклінік, їдалень, магазинів, об'єктів побутового обслуговування населення, інших об'єктів) і розташованих у межах території, відведеної для будівництва підприємств.
У глави 4-7 включаються об'єкти, назви яких відповідають найменуванням глав.
У главу 8 "Тимчасові будівлі та споруди" до стовпців 4, 5 та 8 включаються кошти на зведення та розбирання титульних тимчасових будівель і споруд, необхідних для забезпечення виробничих потреб будов, а також для розміщення й обслуговування працівників будівництва.
Глава 9 "Інші роботи й витрати" включає кошти на покриття витрат замовника й підрядних будівельно-монтажних організацій, а також на окремі види робіт, не врахованих у кошторисних нормативах. Указані кошти визначаються в цілому по будові.
У главу 10 "Утриманні служби замовника та авторський нагляд" до стовпців 7 та 8 включаються кошти в поточному рівні цін, призначені на утримання служби замовника та проведення авторського нагляду за проектними організаціями.
До глави 11 "Підготовка експлуатаційних кадрів" включаються кошти на підготовку експлуатаційних кадрів для підприємств, що будуються заново.
До глави 12 "Проектні та вишукувальні роботи" включаються:
- кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт;
- кошторисна вартість експертизи проектно-кошторисної документації;
- витрати, пов'язані з випробуванням паль (та частина робіт, що виконується проектно-вишукувальними організаціями).
До зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва після підсумку глав 1-12 включаються:
- кошторисний прибуток;
- кошти на покриття ризику всіх учасників будівництва;
- кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами;
- податки, збори (обов'язкові платежі), установлені чинним законодавством і не враховані складовими вартості будівництва.
Зведення витрат складається на будівництво в цілому або його чергу за формою, і затверджується у складі проектної документації на будівництво відповідно до чинного законодавства. До зведення витрат включаються окремими рядками підсумки за всіма зведеними кошторисними розрахунками вартості будівництва, а також за зворотними сумами з підбиванням відповідних підсумків.
У зведення витрат включаються витрати з пусконалагоджувальних робіт у випадку, якщо відповідно до чинних нормативних документів вони здійснюються за рахунок капіталовкладень.
Відомість кошторисної вартості будівництва об'єктів, що входять у пусковий комплекс, складається в тому разі, коли здійснення будівництва та введення в експлуатацію підприємства, будівлі або споруди передбачається окремими пусковими комплексами. Ця відомість містить у собі кошторисну вартість об'єктів, загальномайданчикових робіт і витрат, що входять до складу пускового комплексу.
Відомість кошторисної вартості будівництва об'єктів та робіт з охорони довкілля складається в тому випадку, коли під час будівництва підприємства, будівлі або споруди передбачається здійснення заходів щодо охорони довкілля. При цьому у відомості, як правило, зберігається нумерація об'єктів та робіт, прийнята у зведеному кошторисному розрахунку.До відомості включається тільки вартість об'єктів та робіт, які безпосередньо стосуються природоохоронних заходів.
За проектування підприємств та споруд, будівництво яких намічається здійснювати за чергами, складаються: розрахунок вартості будівництва на повний розвиток (зведення витрат на повний розвиток) підприємства та споруди; зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва першої черги; інші розрахунки вартості (будівництва наступних черг, об'єктні).
Розрахунок вартості будівництва на повний розвиток входить до складу проекту на будівництво першої черги й містить у собі дані зі зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва першої черги та розрахунків вартості будівництва наступних черг.
Розрахунок вартості будівництва на наступну чергу складається на підставі даних з об'єктних розрахунків вартості.
Об'єктний розрахунок вартості складається на кожний об'єкт, який планується збудувати у складі

 
 

Цікаве

Загрузка...