WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБезпека життєдіяльності (БЖД), Охорона праці → Вплив мобільного телефону на організм людини - Курсова робота

Вплив мобільного телефону на організм людини - Курсова робота

- до поліпшення імунітету й розширенню адаптаційних можливостей організму (у першу чергу, всієї серцево-судинної системи);

- до стабілізації психоемоційного стану й стійкості до психічних навантажень (поліпшується сон, знижується дратівливість);

- до підвищення розумової й фізичної працездатності й витривалості. [5]

Розділ 6. Методи захисту і профілактика захворювань.

6.1Існуючі методи захисту.

Вчені Оксфордского університету (Великобританія), що займалися дослідженнями з приводу впливу стільникового телефону на людський організм, рекомендують звести до мінімуму використання мобільних телефонів, особливо дітьми. Адже мозок дитини, на відміну від дорослого, продовжує рости. Крім того, дитячий череп тонше і менше, а тому менш здатний захистити мозок від радіохвиль.

На настійну вимогу вчених, у Великобританії тепер до кожного стільникового телефону додається роз'яснювальна брошура, у якій від імені уряду покупця мобильника заздалегідь попереджають про можливі тривожні наслідки його придбання.

Як заявляють дослідники, уже є доказу, що мобільний телефон може прямо впливати на наш організм. Усі просто: для досить могутнього електромагнітного полючи, що виникає при роботі стільникового апарата, наш череп абсолютно "прозорий". І ця не все: теплова енергія сигналу, що посилається їм, частково осідає в нас у звивинах. Не дивно тому, що у власників стільникових телефонів нерідко виникають розладу нервової системи. "Ми знайшли свідчення генетичних порушень крові, - заявив американський учений Джордж Карло, - і припускаємо, що серед користувачів мобільних телефонів має місце підвищена смертність від раку головного мозку. У нас є незаперечні свідчення статистично значимого ризику виникнення нейроэпителиальных пухлин. Зараз у нас більше даних про шкоду беспроводных телефонів, чим малося перед забороною на операції по імплантації силіконових грудних протезів".

Виходячи з ця тривожна даних, компанія "Бонус Лайф" із самого початку свого існування шукала засіб убезпечити партнерів від негативного впливу сучасних технологій на їхній здоров'я.

Подібні розробки вже досить давно ведуться в усьому світі, але дотепер функції захисних пристроїв сводижсь жшь до уменыпению дож електромагнітного опромінення на людину. Ми ж пошж другим шляхом: створити такий продукт захисту, який би вирішував проблему в комплексі, сполучаючи в собі і функції "бар'єра", і встановлення естествешой зв'язку биополя людини з електромагнітним полем Землі.

І зараз хочемо вас порадувати: нами вилущений пристрій, що дозволяє восстанавжвать біополе, тобто знайдений кращий спосіб його захисту!

Називається воно "Бон-телефон", і є винаходом вітчизняного вченого, доктора технічних наук Валентина Євгеновича Шубіна.

Це відомий у країні винахідник, що має понад 180 патентів, у тому числі для Збройних Сил. Він є ведучим специажстом, що проводили розробки в області космічної медицини, а також в області электромапштаой безпеки. Прилад, винайдений доктором Шубін і випущений нашою компанією, призначений для використання як засіб захисту від шкідливого впливу электромагнитаых полів.

Він пройшов експертизу в НДІ медицини праці РАМН і в Московському НДІ педіатрії і дитячій хірургії, що даж йому високу оцінку. "Застосування Пристроїв захисту "Бон-телефон", - говориться в експертному висновку, - впливає на функціональний стан серцево-судинної і нервової систем, а також сприяє поліпшенню асоціативної пам'яті".

Експерти рекомендують застосовувати наш прилад для захисту професійних користувачів персональних комп'ютерів і власників стільникових телефонів для захисту від електромагнітних полів, створюваних цим устаткуванням. Крім того, проведення кжнико-экспериментальных досліджень по визначенню впливу нашого "Бона-телефону" на організм людини показаж, що він робить істотну дію на пацієнтів, що спостерігалися, що відзначали поліпшення загального стану, зниження частоти приступів загострень захворювань, поліпшення загального психо-эмоционального тла, підвищення працездатності й інші позитивні фактори, включаючи поліпшення потенції.

6.2Універсальний пристрій біокорекції організму людини.

"Энергодоктор" компанії "Бонус Лайф" є технічним засобом, що акумулює і перетворить биоэнергию. Він "заряджається", сприймаючи випромінювання, що впливають на організм людини. Світ навколо нас усе більше наповняється

комп'ютерами, телевізійною технікою, стільниковими і радіо телефонами. Люди, знаходячись на вулиці, у транспорті, житлі, буквально обкутані проводами. У великих містах збільшується число геопатогенных зон - місць, де природне електромагнітне тло перевищує припустимі норми в десятки разів. Потрапляючи в такі зони, людина як би входить у приміщення з написом "Обережно висока напруга", і знаходиться там тривалий час.

Відомо, що при насиченні простору навколо людини електромагнітними сигналами, організм випробує дискомфорт, що приводить до захворювань усілякого характеру. Це зв'язано з тим, що зовнішні полючи діють на захисне біополе людину, і чим сильніше зовнішнє поле, тим сильніше цей вплив. При цьому шкідливий вплив робить не весь спектр сигналу, а його вищі гармонійні складові, котрі попадають у діапазон утворення зв'язків макромолекулярних біологічних структур. Довжина хвиль таких гармонік складових від 0,3 до 0,02мм, Найбільш піддані впливу електромагнітних полів кровоносна система, головний мозок, очі, імунна і полова системи. "Energo Bonlіfe System" (надалі "Энергодоктор") розроблений для ефективного захисту від шкідливого впливу джерел електромагнітного випромінювання. Пристрій пройшов успішні іспити і схвалений Федеральним центром Госсанэпиднадзора Росії, Міністерством охорони здоров'я Росії, а також різними НДІ, що мають відношення до даного питання і захищено патентами й експертними висновками.

Принцип дії. Пристрій являє собою прожекторний фільтр у виді короткозамкнутых витків визначених розмірів, виготовлених з кольорових сплавів, з деякими технологічними і конструкційними особливостями, що є ноу-хау.

При влученні в зону несприятливого випромінювання в "Энергодокторе" виникає могутня наведена противо ЭДС (електрорушійна сила), спрямована на загасання "несприятливого" випромінювання в найбільш небезпечному для людини частотному діапазоні (40-70 ГГЦ).

При цьому в радіусі дії пристрою не тільки гаситься "шкідливе" випромінювання, але в противагу йому створюється "корисне", що приводить внутрішню енергосистему людини в гармонічний стан, "підтягуючи" енергію ослаблених через хвороби органів до потрібного рівня. Таким чином, "Энергодоктор", як по камертоні "набудовує" весь організм на "мажорний", тобто на здоровий лад.

Радіус ефективної дії "Энергодоктора" складає 3 метри.

Рекомендації з використання.Для забезпечення максимальної ефективності "Энергодоктор" рекомендується розташовувати не далі 2м від людини, щоб гарантированно попадати в 3-х метрову зону дії пристрою. А ще краще - постійно тримати "Энергодоктор" при собі, тому що ми практично постійно є під впливом електромагнітних полів, а пристрій уловлює і починає корисно працювати навіть від самих незначних коливань.

Оскільки в кожного організму своя неповторна енергосистема. те вже після 10 днів постійного носіння "Энергодоктор" перетворить зовнішні електромагнітні полючи таким образом. щоб підтримувати індивідуальне энергополе людини. Тому рекомендується використовувати один пристрій для однієї людини. Гарантія виробника - 3 роки з моменту початку використання.

Висновки

1) Останнім часом почався дуже стрімкий розвиток мобільних мереж. Це проявляється не тільки на Заході але і у нас на Україні, де мобільний зв'язок, перейшов в категорію "товарів народного споживання" і тому вчені стали більше замислюватись з приводу можливості загрози здоров'ю зі сторони радіо випромінюючих приладів.


 
 

Цікаве

Загрузка...