WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБезпека життєдіяльності (БЖД), Охорона праці → Валеологія. Земне випромінювання і здоров'я людини - Реферат

Валеологія. Земне випромінювання і здоров'я людини - Реферат

Юрізек, який досконало володів методом біолокації, досліджував протягом двадцяти років вплив на організм людини геопатогенних зон. Він виявив, що у людей, котрі мешкають у будинках, споруджених на землях колишніх водойм, висохлих русел річок, у підтоплюваних і заплавних місцях, спостерігається високий процент ранньої смертності від різноманітних захворювань.
Австралійська дослідниця К.Бахлер у своїй монографії "Досвід лозоходства", що вийшла дев'ятим виданням 1984 року, наводить результати багаторічного обстеження 11 тисяч чоловік, які перебували в геопатогенній зоні. Згідно з цими результатами, ракові, психічні та різноманітні хронічні захворювання у дітей та дорослих зумовлені тим, що вони перебували в геопатогенних зонах.
На думку академіка В.П.Казначеєва, значний процент онкологічних хворих у всіх країнахсвіту зумовлений саме тривалим перебуванням у геопатогенних зонах.
3. СИМПТОМИ ТА РЕАКЦІЯ ОРГАНІЗМУ НА ДІЮ ГЕОПАТОГЕННИХ ЗОН
Учені відзначають такі зміни функціонального стану людини в геопатогенних зонах: підвищена збудливість, нервозність, стан депресії, сонливість, безсоння, скарги на загальну слабкість, головний біль, що не припиняється, почуття страху, тривожний стан, утома вранці після пробудження, похмурість. Це цілком можна пояснити, оскільки нервова система однією з перших реагує на дію негативного земного випромінювання. З'являється прискорене серцебиття, жар і поколювання в тілі, судоми в ногах, охолодження кінцівок; діти в цих зонах можуть скрикувати, скрипіти зубами, відчувати мерзлякуватість, втрачати апетит, у ліжку в них виникає бажання піти з нього.
Дослідження Е.Хартмана показали, що якщо тіло людини перебуває на смугах прямолінійної решітчастої сітки, спрямованих на північ-південь, то людина відчуває запаморочення, розумове виснаження, її переслідує головний біль, порушення зору, слуху, психічні розлади. У людей, які перебувають у такій зоні, виникають серцево-судинні захворювання (мал. 8а, д). Там, де смуги орієнтовані на схід-захід, людина схильна в основному до захворювань запального характеру, артритів, ревматизмів (мал. 8 б).
У людей, спальні й робочі місця яких розташовані у вузлах перетину сітки, спостерігається загальне гальмування процесів обміну речовин, захворювання нирок і жовчного міхура, інфаркти, рак легенів, горла, шлунка, сечового міхура (мал. 8 в).
Якщо перетин решітчастої сітки припадає на нижні кінцівки, створюються передумови для захворювання суглобів і відчувається слабкість у ногах (мал. 8 г).
Помічено, що під час повного місяця зазначені вище хворобливі симптоми посилюються.
І нарешті, за перебування тіла людини поза решітчастою сіткою та її перетинами прояви будь-яких типових захворювань відсутні (мал. 8 е).
З наведеного вище можна зробити висновок, що людині необхідно грамотно визначати своє місце роботи, навчання та сну, щоб не створювати передумов для будь-яких захворювань.
Порушення, що відбуваються у людини, можна назвати "синдромом загальної функціональної напруги", "передхворобою". Вони залежать від тривалості перебування в зоні подразнення та особливостей локальних ушкоджень, від стану імунної системи й резервів організму. Якщо ж людина вчасно залишить реактивну зону, то зазначені симптоми зникнуть протягом місяця. Тільки п'ять процентів людей, що перебувають у зоні подразнення, залишаються здоровими за рахунок наявного в них великого потенціалу захисних сил.
Помічено, що є види рослин і тварин, для яких кращою є зона подразнення. При цьому вони ростуть і розвиваються нормально. Причини таких відмінностей у реакціях на зони подразнення поки що не з'ясовані. Таким чином, діапазон захворювань, які зумовлюються негативним земним випромінюванням у патогенних зонах, дуже широкий. Спеціалісти відзначають, що люди неусвідомлено реагують на дії земного випромінювання. Наприклад, маленькі діти уві сні мимоволі пересуваються в ліжку з опромінюваного місця в інше, дорослі нерідко вимушені через відчуття дискомфорту змінити місце сну.
Існує пороговий вплив земного випромінювання на організм,
Мал.8. Проекція геопатогенних зон на тіло людини та їхній локальний негативний вплив
тобто певний період часу перебування в геопатогенній зоні, після якого настають хворобливі порушення, розвивається патологічний стан, котрий призводить до смерті. Тому необхідне термінове обстеження спального і робочого місця на геопатогенність у випадку постійних скарг людей. Отже, наявність геопатогенних зон у житлових та учбових приміщеннях слід визнати фактором підвищеного ризику. У зв'язку з цим необхідно вжити всіх заходів для виявлення таких зон і ліквідації їхнього негативного впливу на організм людини.
4. МЕТОДИКА ВИЯВЛЕННЯ ГЕОПАТОГЕННИХ ЗОН І ЗАХИСТ ВІД ЇХНЬОГО ВПЛИВУ
Учені всього світу докладають багато зусиль для розробки способів захисту від негативного впливу земного випромінювання, а також його нейтралізації. З метою захисту людини від такого випромінювання в спальних місцях за кордоном використовують спеціальні матраци з металізованою фольгою, металізовану тканину, покривала з овечої та конячої шерсті, картонні пластинки, покриті воском. Для усунення та нейтралізації земного випромінювання люди використовують браслети, пояси, кольє, гачки і т.п., а також Мінерали, різні рослини, листки чаю, колоски пшениці, тирсу й особливі пристрої (наприклад, настінні антени, півсфери, замкнуті контури з провідників, діелектриків). Вважають, що перелічені вище засоби захисту від випромінювань геопатогенних зон трохи змінюють параметри земного випромінювання, відбивають чи відхиляють, поглинають і переводять їх у безпечний стан.
Дослідники продовжують пошук універсального екрануючого або нейтралізуючого пристрою, враховуючи електромагнітну хвильову природу земних випромінювань. І все ж найпростішим, доступним і надійним способом усунення негативного земного випромінювання залишається переміщення місця навчання, праці та сну в сприятливу зону. Під час пошуку таких зон, як звичайно, використовують методи біолокації.
Біолокація - здатність людини визначати наявність яких-небудь об'єктів, предметів v просторі за допомогою

 
 

Цікаве

Загрузка...