WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРиторика → Недвозначне “ТАК” - Реферат

Недвозначне “ТАК” - Реферат


Реферат на тему:
Недвозначне "ТАК"
НЕДВОЗНАЧНЕ ТАК
Усім нам дуже знайомий вислів який як правило викликає як мінімум посмішку, а зазвичай зневажливу насмішку особливо сторони чоловічої статі. Цей вислів звучить так "Дівчина каже ні, а думає так, Думає так, а каже ні".
Напевне кожен із вас хоча би раз але задумувався над цим висловом.
Якщо та, то які думки ви маєте з цього приводу? Можливо хтось поділиться з аудиторією? У яких ситуаціях найчастіше звучить цей вислів, з яким життєвим аспектом зазвичай його асоціюють?
З вашого дозволу, дозволю собі прокоментувати свої особисті думки і висвітлити свій погляд на дану ситуацію!
Насамперед скажіть ви погоджуєтесь з даним твердження? Коли саме? Коли мова йде про що?
Я більш ніж впевнена, що дане твердження майже кожен невідривно пов'язує із сексом. Адже саме цей вислів, як виправдання своєї негативної поведінки, використовують суб'єкти які скоїли сексуальне насилля. З їх уст можна почути багато інтерпретацій даного вислову Вона так сказала ні, що воно прозвучало так, та я був впевнений що вона просто ламається, набиває собі ціну". І цей непристойний і нициий список жаргонних висловів можна продовжувати ще дуже довго.
Але актуальні напевне буде задуматися над тим, скільки відсотків істини у таких поясненнях? І чи може вислів "Коли жінка кате ні, думає так" виправдати, такий злочин як зґвалтування? Адже коли мова йде про зґвалтування кудись пропадають усі посмішки, які визиває вислів "У жінки так - це ні, а ні - це так". Бо коли мова йде про злочин, тим паче такий складний, як в юридичному так і в фізичному та психологічному плані - уже не до сміху.
Але ми повинні погодитися із тим, що коли дівчина вдягається досить викликаючи, каже та ні і при цьому підсуває ще вище ту юбку, якої майже немає, або розстібає ґудзик блузи, який уже далеко навіть не третій з ворсу. То чоловіки, які не мають сили волі і є досить примітивними у своєму розвитку, або психічно не врівноваженими - а саме це група потенційних злочинців, ґвалтівників, коять злочин навіть не розуміючи, що це злочин і за нього потрібно буде нести відповідальність. Хто в такому випадку потерпіласторона дівчина, яка начебто стала жертвою, чи чоловік, якого штовхнули під суд?
Ці питання довгий час хвилювали увесь світ, кожну країну і кожну особу зокрема. Але тепер у цілому світі з'явилася держава, яка раз і назавжди вирішила це питання і стала прикладом для усього світу. І відтепер з нею будуть асоціювати не лиш Королеву, мову, якою говорить увесь світ, а і захист кожної дівчини і жінки зокрема - це Великобританія.
У Законодавстві Великобританії відтепер чітко чорним по білому написано "Згода жінки має бути активною, а не пасивною. Мовчання і пасивний опір - не сприймається як відмова заявляє міністр внутрішніх справ Фіона Мактаггарт. І тепер обвинувачувальних вироків у справах про зґвалтування значно побільшає, адже раніш наприклад у 2004 р. лише у 5,8 % - вирок був "винний", так як 25% вини лежало на дівчині, якщо вона була провокуючи одягнена. Відтепер дівчата Великобританії без остраху можуть носити ті речі, які подобаються і не боятися, що їх не так зрозуміють. Адже поки вона не скаже так, так я цього хочу - будь які дії із сторони чоловіка трактуються як насилля, як злочин. Адже уряд доклав максимум зусиль, щоб про дані поправки в законодавстві дізнався кожен житель Великобританії і не тільки. Уряд Томі Бмера виділив 400 тис. фунтів стерлінгів, що = 600 тис. євро, щоб обліпити кожен стовп інформаційними плакатами, щоб уже ніхто не міг сказати, я про це не знав, хоча незнання не звільняє від відповідальності.
Проте уся Великобританія закладна плакатами "Недвозначна так - це значить що вона говорить - ні" і лише дрібним шрифтом "Це не запрошення зґвалтувати".
Відтепер Ні - це Ні і не інакше. Та нажаль у нашому законодавстві така поправка поки що відсутня. Тами маємо надію і віримо, що прийняття даного закону відбудеться дуже швидко і вислів "Коли дівчина каже ні, думає так" втратить свою актуальність, як виправдання ґвалтівників і залишення в історії як поштовх до удосконалення нашого законодавства, як поштовх до кращого захисту прав жінки, дівчини і особи зокрема.

 
 

Цікаве

Загрузка...