WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПсихологія → Тест Роршаха - Реферат

Тест Роршаха - Реферат

відповідь. Звертають увагу на: чи викорис. відповіді все пляма якось демоль незвичайна, демоль. Біла частина листка або комбінація білої момент ділянки.
Детермінант відповіді включають форми колір, відмінок ірух. Вони харак.спосіб сприйняття досліджуваного, його вибірковість по відналеню до них чи інших аспектів оточуючого, одна з детермінантів стає основною, а інші вважають
а) форма (F) - детермінанта F свідчить про те що відповідь обумовлена формою племен її контурами;
б) рух (М) - дома детермінанта вказує не що в спокої чи русі суб'єкт сприймає пляму;
в) колір (с) - детермінанта включає відповідь, яка акцентується на кольорі плям. Відповіді по кольору деферекціюються в залежності від поєднання з формою і відповідно шифруються;
г) відмінків - це детермінанта відповідає відповідям в яких фігурують скороматичні або охороматичні свідомості. Завдяки яким образ набуває глибину структури чи перспективу.
Зміст відповідей
На цьому етапі відповіді співвідноситься з місю чи іншою категорією класифікації. Важливими серед них є людські фігури і їх деталі або фрагменти людського тіла, фігури тварин їх деталі, анатомічна будова. До інших широкозастосовуючих категорій показників. Можна віднести інші об'єкти і рослини, географ .карти хмари,плями крові, рентгенівські змінні сексуальні об'єкти, символи.
Показник популярності часто визначається на основі відносної чистоти різноманітних відповідей серед людей взагалі.
Оригінальна
Оригінальна популярність відповідей. Відповіді дерефнц. на 2 категорії найбільш поширені популярні, і ті що зустрічаються рідко 1 раз на 100 відповідей (оригінальні).
Рівень форми
Оцінка рівня форма відповіщається за допомогою 3-х компонентів:
1. цінності відповідей
2.розробка відп.
3.організація відп.
По першому пункту всі відповіді діляться на чітку, не невизначені і нечіткі.
Інтерпретація відповідей
а) Значення локалізації показників вокаліз.відпов.пляма чи деталь свідчить про те як людина підходить до пізнанки оточуючого моральності чи демонструє ситуацію у свому масштабі з врахування взаємоз'язків всіх її компонентів чи інтересів стосується перш за все на приватне конкретне.
Кількість цілісних відповідей є показником схильності індивіда до ускладенної д-атії абстракт, мислення схильності комбінувати. Домінування цілісних відповідей у поєднанні з гілкою формую свідчать про високий рівень інтелекту указують на схильність до фантазії незворотн. Діяльності на честолюбство.
Мала кількість цілісних відповідей спостеріг. У вульковіддалених педантичних людей, може вказувати на стан депресії чи форму музофренії.
Переважання деталей може вказувати на дрібний педантизм або симптом незв'язливості. Рідкість деталі вказують на впевненість. Тривожність якщо не має інших свідчень ефективних порушень вони означають допитливість. Оригінальність мислення. Відповіді, які акцентуються на дріб'язкові деталях можуть бути ознакою дріб'язкові нав'язливі або витонченої спостережливості, Якщо людина дотрим. послідовністю спочатку сприймає цілісний образ, хотіти переходити до деталей (а не навпаки) - це вказує на впорядковане сприйняття реальності якщо такий процес відбув. З 10 по це є свідчення регідності стереотипності мислення.
Б) Значення основних детермінантних
Форма (F) виступає як прояв свідомих констр. Особистості яка датна контролюв.свої потяги реакцію "его". Рух (М) вважається по4азником проекції глибинних миров особисті її без свідомість. Сприймаючи рух якого насправді не має досліджув. включає свою уяву, тому ці відповіді ввад. сідячення ідеал.моторності активності і тому ці відповіді пов'язують з творчими здібностями розвитку і інтелекту на увагу. Колір (с) є ознакою екстравермованого проекції. Люди із стабільним ефектом як мало говорить про колір або його і не помічають. Роршах описав феномен який назв. "кольоровий шок" (при переході від гарних таблиць до кольорових, люди пережив. емоц. і асоціації.
Розглядають сукупності з формою відмінка вказують не в яких спосіб індивів. вирішує потребу в прив'язаності і залежності. Популярні відповіді яких набирається 25% вважається оптим. тому це число менше можна говорити про певну форму шизофренії або відчуження від оточуючого світу, оригінальними відповідями свідчать про цілеспрямов. інтересів і загалом родовід. досліджуваного.
Використана література
1. Орбан-Лембрик, Лідія Ернестівна Соціальна психологія: У 2-х кн.:Підруч. для студ. вузів. Кн. 1. Соціальна психологія особистості і спілкування.- К.: Либідь, 2004.- 576с.- 18.00
2. Психологія.- К.: Либідь, 2001.- 560с.
3. Психологія.- К.: Либідь, 1999.- 558с.
4. Політична психологія.- К.: ЦУЛ, 2003.- 216с.
5. Загальна психологія.- К.: Либідь, 2005.- 464с.
6. Гуманістична психологія.- К.: Університетське вид-во "Пульсари", 2001.- 252 с.
7. Бондарчук Олена Іванівна Психологія сім'ї.- К.: МАУП, 2001.- 96с.
8. Морозов С.М., Бондар В.В. Клінічна психологія.- К.: ІПО КНУ ім.Т.Г.Шевченка, 2001.- 116с.
9. Пащенко, Світлана Юріївна Загальна психологія.- Запоріжжя, 2004.- 32с.- 1.50
10. Петро Андрійович Загальна психологія.- К.: Вища школа, 2004.-
11. Цимбалюк Іван Миколайович Психологія.- К.: ВД "Професіонал", 2004.- 216с.
12. Трофімов Юрій Леонідович Інженерна психологія.- К.: Либідь, 2002.- 264с.
13. Занюк Сергій Степанович Психологія мотивації.- К.: Либідь, 2002.- 304с.
14. Власова Олена Іванівна Педагогічна психологія.- К.: Либідь, 2005.- 400с.
15. Траверсе Тетяна Михайлівна Психологія праці.- К.: ІПО КНУ ім.Т.Г.Шевченка, 2004.- 116с.
16. Лозниця В.С. Психологія менеджменту:Теорія і практика.- К.: "ЕксОб", 2001.- 512с.

 
 

Цікаве

Загрузка...