WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПсихологія → Біоритми - Реферат

Біоритми - Реферат

що дає змогу скласти стратегічні плани хоча б до наступних максимумів. Трохи згодом такі завдання можуть видатися нереальними, але вони відіграють роль маяка у життєвому морі. І найголовніше: три максимуми - найкращий момент для зачаття високоякісного потомства. До останнього бажано додати кілька позитивних астрологічних транзитів, але це вже з іншої опери...
3. Характерною комбінацією біоритмів є ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ МАКСИМУМ і ЕМОЦІЙНИЙ МІНІМУМ. Ситуація стресова для жінок: відбувається роздвоєння особистості. Інтелектуальний максимум дає ясніть думок, осмислення певних життєвих явищ, процесів, вибудовуються гарні плани, які не реалізуються за браком бажання і енергії.
4. ЕМОЦІЙНИЙ МАКСИМУМ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ МІНІМУМ. Ситуація протилежна попередній, критична для чоловіків. Емоційний максимум спонукає до активних дій, певного натиску у стосунках між партнерами, але інтелектуальний мінімум не дає можливості об'єктивно оцінити ситуацію, прийняти оптимальне рішення, особливо у нових, незвичних ситуаціях.
Такі найважливіші, найкритичніші комбінації трьох ритмів. Їх можна обійти, якщо знати свої біоритми. Отже варто говорити не про критичність ситуації, а про періоди активних дій і відпочинку.
Характеристика днів
Якщо уважно переглянути таблицю біоритмів, можна знайти три мінусові показники біоритмів або три плюсові. Є й інші варіанти, котрі ми зараз і розглянемо. Порядок розташування біоритмів такий: інтелектуальний, емоційний, фізичний.
+++ Людина перебуває у хорошій формі. Час вимагає активних дій. Найбільша помилка - відпочинок, безтурботність. Найкраще розпочати нову діяльність, розширити сферу впливу, завести ділові знайомства. Хороший період для позитивного впливу на людей, ситуації, коли довести щось можна без проблем. Найпродуктивніший час.
++- Хороший період для переговорів по телефону, тобто роботи, яка вимагає думок і реакції, але не потребує значних фізичних зусиль. Можна розібрати справи у тиші кабінету, сходити в кіно, театр, приємно провести час з друзями чи коханою людиною. Але секс не принесе великого задоволення.
+-- Найкраще проаналізувати стан справ, поглянути у минуле. Можна придумати щось нове, але реалізувати і довести справу до кінця буде важко. Щоб відразу її не "поховати" - відкладіть до наступних підйомів. Кросворд, шахи, покер, але з людьми витриманими і порядними.
+-+ Ще рано розпочинати серйозну роботу. Може забракнути душевних сил, а стимулювати себе алкоголем - не завжди найкращий вихід. Але виконувати звичну роботу, що вимагає розумових (планування) і фізичних сил, потрібно вже зараз. Приділяйте більше уваги дружині.
-++ Хочеться щось витворити, але важко зорієнтуватися у новій ситуації. Краще з натхненням зробити ремонт, особливо коли все давно продумано, підібрано і підготовлено. Підтримайте свого чоловіка - йому зараз важко. І не приймайте важливих рішень.
-+- Душа прагне прекрасного, самореалізації. Але зробити щось серйозне не вдасться - розум і тіло мало чим можуть допомогти. А тому: музика, вірші, виставка, душевна розмова з приємними вам людьми.
--+ Мозок і душа потребують відпочинку, а тіло активних дій. Можна пограти у футбол, волейбол, піти у турпохід, попрацювати на дачі, Якщо залишаться сили: сауна, масаж, секс. Будьте уважні у спілкуванні.
--- "Якщо у вас все валиться з рук - заховайте їх у кишені!". Не треба втікати від світу і чекати неприємностей. Це період перепочинку, але тільки від активних дій, вирішення важливих питань. Виконуйте роботу, що не потребує значних зусиль і концентрації волі: прибрати у квартирі, відвідати знайомих, прогулятися. Слід уникати непорозумінь і конфліктів.
Генератори біоритмів
Спостерігаючи коливання інтелектуального, емоційного, фізичного та інтуїтивного ритму, постає логічне запитая: яка ж їх природа, чому розумові здібності чи емоції не постійні, а змінюються? Фундатори біоритмології вважали, що досліджені ними біоритми регулюються залозами внутрішньої секреції. А, можливо, біоритми впливають на роботу цих залоз?
Мої спостереження показали, що робота 2 (свадхістана), 3 (маніпура), 4 (анахата) енергетичних центрів (чакр) біополя людини синхронна коливанням фізичного, емоційного та інтелектуального біоритмів, причому їх інтенсивність у максимуми найвища, а в мінімуми - найнижча. А це свідчить про космічні подразники наших почуттів. Цікаво, що період обертання Сонця навколо своєї осі і період емоційного ритму дорівнює 27 днів.
Швидше за все, Космос впливає на наше біополе, яке транслює енергію до відповідних залоз, і ми відчуваємо зміни внутрішнього стану.
Як би там не сталося, але незаперечним є той факт, що відбуваються стабільно-періодичні зміни інтуїції, інтелекту, емоцій, фізичного стану людини і знання цих коливань дає можливість гармонізувати свій внутрішній світ, стосунки з оточенням, природою і Всесвітом.
Вплив біоритмів на сумісність
"Кохання - це зовсім не те, що ви думаєте"
Джессамін УЕСТ
Кожен з біоритмів має свою сферу впливу і відповідно позначається на взаєминах сумісність чи несумісність певних ритмів.
1. Інтелектуальний ритм умовно можна назвати чоловічим і його несумісність значно відображається на поведінці сильної половини людства: постійний дискомфорт, замкненість, загальна загальмованість, занижена самооцінка. Але всі названі фактори успішно (хоча тимчасово) знімаються алкоголем або іншою жінкою. Це одна з причин пияцтва і алкоголізму. Несумісні інтелектуальні біоритми негативно позначаються на професійній сфері обох партнерів і дуже заважають творчому зростанню і самореалізації.
Сумісні інтелектуальні ритми додають самовпевненості, стабільності, сприяють появі нових ідей, професійному вдосконаленню, саморозвитку.
2. Емоційні ритми вважаються більш жіночими і їх сумісність найбільше позначається на слабкій статі.
Несумісні емоційні ритми: втрата зовнішньої привабливості, емоційна сухість, неврівноваженість, дратівливість, душевний дискомфорт, невдоволеність життям, несмачна їжа. Коротко це можна назвати смертю для жінки. Сумісні емоційні ритми - єдине, чого прагнуть жінки. Це "загадка" їхнього серця. Багато без чого може обійтися жінка, але сумісні емоційні ритми (читай "кохання") потрібні їй як повітря. Навіть у злочинцеві з сумісними емоційними ритмами вона шукатиме позитивні риси - і знайде! Аналогічна картина спостерігається з сумісним інтелектуальні ритми у чоловіків, але це більше енергетична залежність, ніж почуття.
3. Фізичні біоритми відповідають за здоров'я і секс. Несумісні фізичні ритми: перш за все сексуальненевдоволення. Не допомагає ні знання індійської техніки, ні "Віагра", бо тіла мають різні вібрації. Як наслідок - рідкі сексуальні контакти чи повна відмова від них і, звичайно, позашлюбні стосунки. Протифаза фізичніх біоритмів може призвести до хвороб (як правило слабшого організму), а лікування дає лише тимчасовий ефект. Найпростіший спосіб зняти напругу несумісності фізичних ритмів - спати у різних ліжках. Сумісність фізичних біоритмів дозволяє відчути найбільшу насолоду. Якщо не обмежуватися тваринним сексом, а розвивати ще й людські взаємини, можна досягнути незвіданих глибин і космічних висот. Іноді секстерапія дозволяє позбутися багатьох хвороб і недугів.

 
 

Цікаве

Загрузка...