WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДіловодство, Архівознавство → Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з - Реферат

Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з - Реферат

власністю держави, і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" (далі - гриф "Для службового користування"), розробляються експертними комісіями згідно з орієнтовними критеріями віднесення інформації до конфіденційної й затверджуються міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, в яких утворюються або у володінні, користуванні чи розпорядженні яких перебувають ці відомості. В установах вони затверджуються керівником.
Орієнтовні критерії віднесення інформації до конфіденційної, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 № 1547, фіксують:
Інформація, що входить до переліків відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, має відповідати таким вимогам:
1) створюватися за кошти державного бюджету або перебувати у володінні, користуванні чи розпорядженні організації;
2) використовуватися з метою забезпечення національних інтересів держави;
3) не належати до державної таємниці;
4) унаслідок розголошення такої інформації можливе:
- порушення конституційних прав і свобод людини та громадянина;
- настання негативних наслідків у внутрішньополітичній, зовнішньополітичній, економічній, військовій, соціальній, гуманітарній, науково-технологічній, екологічній, інформаційній сферах та у сферах державної безпеки і безпеки державного кордону;
- створення перешкод у роботі державних органів. Експертні комісії утворюються міністерствами, іншими
центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями. До їх складу включаються представники режимно-секретного та інших структурних підрозділів із числа найбільш кваліфікованих фахівців. У разі потреби для участі в роботі експертної комісії можуть залучатися фахівці зацікавлених підприємств, установ та організацій (за погодженням з їхніми керівниками) для розгляду питань, що належать до їхньої компетенції. Рішення комісії оформляється протоколом, який затверджується міністерством, іншим центральним органом виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласною, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями. На підставі рішення експертної комісії інформація включається до переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави. . У разі потреби на державних підприємствах, в установах організаціях з урахуванням особливостей їхньої діяльності розробляються та за погодженням з міністерством, іншим нотаріальним органом виконавчої влади, до сфери управління якого вони належать, вводяться в дію переліки конкретних документів у відповідній сфері діяльності, як-от: "Перелік
Утворюваних у діяльності органів прокуратури України документів, що містять конфіденційну інформацію і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування", затверджений наказом Генерального прокурора України від 28.12.2002 № 89.
Перелік утворюваних у діяльності органів прокуратури України доку-ментів, що містять конфіденційну інформацію і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування",:
1. Організаційно-розпорядчі документи (накази, вказівки, розпоря-дження) керівництва Генеральної прокуратури України, прокуратур Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військових прокуратур регіонів та Військово-Морських Сил України (за пропозицією ініціатора).
2. Документи з кадрових питань (матеріали особових справ працівників органів прокуратури України).
3. Доповідні записки, довідки, інформаційні листи, методичні реко-мендації з питань здійснення прокурорського нагляду за Додержанням законів під час проведення оперативно-розшукової діяльності (якщо за своїм змістом не розкривають відомості, що становлять державну таємницю).
4. Узагальнення, аналізи, огляди (за пропозицією ініціатора).
5. Документи прокурорського реагування (за пропозицією ініціатора).
6. Спецповідомлення про катастрофи, аварії та інші надзвичайні події, що спричинили загибель людей чи завдали значних матеріальних збитків.
7. Облікова картка на особу про надання допуску до державної таємниці (після заповнення).
8. Листування з органами Служби безпеки України з питань оформлення працівникам прокуратури допусків до державної таємниці.
9. Накази про надання працівникам прокуратури допусків до державної таємниці.
10. Номенклатури посад працівників, які підлягають оформленню на допуск до державної таємниці (якщо за своїм змістом не розкривають відомості, що становлять державну таємницю).
11. Інші документи, для створення яких використовувалася конфіденційна інформація.
3. Створіть перелік документів, які є внутрішніми документами установи. Зареєструйте п'ять службових документів в окремих, створених вами реєстраційних формах. Додайте відомості яких не вистачає.
Внутрішні документи установи:
ў накази керівника установи з основної діяльності;
ў накази по особовому складу;
ў рішення колегій установи;
ў акти ревізій фінансово-господарської діяльності;
ў облік трудових книжок;
ў облік роботи розмножувального цеху;
ў посвідчення про відрядження.
Дата та індекс
документа Кореспондент Стислий зміст Позначка про виконання документа
01.10.2006
№ 450/01 Міносвіта Про затвердження планів на наступний рік відповідь отримана 10.10.2006
Дата та індекс
документа Кореспондент Стислий зміст Позначка про виконання документа
05.10.2006
№ 461/03 Міністерство статистики Про кількість студентів які перевелися з інших вузів відповідь отримана
14.10.2006
Дата та індекс
документа Кореспондент Стислий зміст Позначка про виконання документа
7.10.2006
№ 469/02 Міносвіта Про план організаційно-технічних заходів на 2007 рік відповідь отримана
20.10.2006
Дата та індекс
документа Кореспондент Стислий зміст Позначка про виконання документа
11.10.2006
№ 473/10 Міносвіта Про фінансування на наступний рік придбання нових підручників відповідь отримана
26.10.2006
Дата та індекс
документа Кореспондент Стислий зміст Позначка про виконання документа
21.10.2006
№ 480/04 УКООПСПІЛКА Про замовлення додатків до документів про освіту для випускників 2006/2007 навч. р.р. відповідь отримана
29.10.2006

 
 

Цікаве

Загрузка...