WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДіловодство, Архівознавство → Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з - Реферат

Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з - Реферат


Контрольна робота
Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з обмеженим доступом.
?
Зміст
1. Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів.
2. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з обмеженим доступом.
3. Створіть перелік документів, які є внутрішніми документами установи. Зареєструйте п'ять службових документів в окремих, створених вами реєстраційних формах. Додайте відомості яких не вистачає.
?
1. Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів.
Типові та індивідуальні терміни виконання документів. Документи можуть бути із зазначенням і без зазначення терміну виконання. Терміни виконання можуть бути зазначені в самому документі або встановлені актами законодавства.
Термін виконання документів обчислюється в календарних днях від дати підписання (затвердження) документа, а для документів, що надійшли з інших організацій, - від дати їхнього надходження. Терміни виконання документів установлені в Типовій інструкції з діловодства, затвердженій за розпорядженням її уряду. Індивідуальні терміни встановлюються керівниками. Остаточна дата виконання службових документів зазначається в їх текстах чи в резолюціях керівника.
Документи без зазначення терміну виконання мають бути виконані не пізніше як за 3О календарних днів, а документи з відміткою "Терміново" - протягом 7 робочих днів від дати підписання документа. В цьому разі для підготовки доручення до документа надається один день.
Термін виконання документа може бути змінений лише за вказівкою посадової особи, яка його встановила, а в разі її відсутності - посадової особи, що її заміщає. У разі потреби термін може бути продовжений за обґрунтованим проханням виконавця, яке подається не пізніше як за три робочих дні до закінчення встановленого терміну, а щодо документа без зазначення терміну - до закінчення 30-денного терміну від дати його отримання.
Термін виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, розглядає і встановлює керівник органу виконавчої влади особисто (одразу після реєстрації документа).
Доопрацювання проектів документів, повернутих Кабінетом Міністрів України розробнику, проводиться не пізніше ніж у 5-денний термін після підписання відповідного доручення, якщо в дорученні не зазначено інше.
Пропозиція щодо продовження терміну виконання акта або доручення Президента України, надісланого Кабінетом Міністрів України, подається органом виконавчої влади до Секретаріату Кабінету Міністрів України разом із проектом листа Голові Адміністрації Президента України за сім днів до закінчення встановленого терміну.
Зміна типових строків виконання документується прийняттям нового акта, індивідуальних - розпорядженням керівника, що їх установив.
Організація контролю за виконанням документів. До контролю за виконанням документів входять такі види робіт:
- постановка документів (доручень) на контроль, формування картотеки контрольованих документів;
- перевірка своєчасного доведення документів до виконавців;
- попередні перевірки й регулювання перебігу виконання;
- облік та узагальнення результатів контролю за виконанням документів (доручень);
- інформування керівника про перебіг та підсумки виконання документів (доручень);
- повідомлення про перебіг та підсумки виконання документів на оперативних зборах, засіданні колегіальних органів;
- зняття документів з контролю;
- формування картотеки виконаних документів
Завданням контролю за виконанням документів є забезпечення своєчасного та якісного їх виконання.
Контролю підлягають зареєстровані документи, в яких установлено завдання.
Обов'язково контролюється виконання: законів України, постанов Верховної Ради України, указів, розпоряджень та доручень Президента України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, доручень Прем'єр-міністра України, запитів та звернень народних депутатів України.
Відповідальність за виконання документа несуть особи, зазначені в розпорядчому документі (наказі, розпорядженні, рішенні тощо), резолюції керівника, та безпосередні виконавці. У разі коли документ виконується кількома працівниками, відповідальним за організацію виконання (скликання) є працівник, який у резолюції зазначений першим.
Організацію контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами та дорученнями Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України та дорученнями Прем'єр-міністра України, здійснює один із перших заступників або заступник керівника органу виконавчої влади відповідно до розподілу обов'язків. Безпосередній контроль за виконанням документів покладається на спеціально створену контрольну службу.
У структурних підрозділах безпосередній контроль за виконанням документів здійснює секретар або працівник, відповідальний за діловодство.
Розглянуті керівництвом документи повертаються в службу діловодства, де в реєстраційно-контрольну картку (далі - РКК) вноситься зміст резолюції, а документ передається на виконання.
Проходження внутрішніх документів на етапах підготовки й оформлення має відповідати проходженню вихідних документів, а на етапі виконання - вхідних.
Внутрішнє приймання-передавання документів здійснюється службою діловодства за внутрішнім реєстром з обов'язковою фіксацією факту приймання-передавання документа чи пакета документів. Реєстри формуються в окрему справу й зберігаються в канцелярії чи іншому структурному підрозділі, що відповідає за організацію документообігу.
Документи, рішення з яких виконуються кількома структурними підрозділами, передаються почергово або, для оптимізації виконання, водночас у копіях. Оригінал передається відповідальному виконавцю, названому в резолюції першим.
Потребу розмноження документів і кількість копій визначає особа, яка організовує виконання.
За потреби невідкладного рішення стосовно документа, що надійшов, допускається ознайомлення виконавця з його змістом до розгляду документа керівництвом організації.
Проекти розпорядчих документів після підготовки та погодження із зацікавленими підрозділами й посадовцями передаються в юридичну службу для перевірки відповідності змісту документів чинному

 
 

Цікаве

Загрузка...