WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПолітологія, Політика → Політичний портрет В.А.Ющенка - Курсова робота

Політичний портрет В.А.Ющенка - Курсова робота

еще подумать над тем, кто такой Президент Украины и что он для страны значит. Нельзя забывать, что за каждым словом Президента следят, каждую фразу ловят и запоминают".
"Знаете, Ющенко нужно забыть, что он оппозиционер. Виктор Андреевич и сейчас часто выступает как лидер оппозиции, хотя это уже история - он глава государства. Также Ющенко нужно отказаться от лекций на моральные темы, перестать всех учить, как жить, потому что иногда это выглядит... Не подберу деликатного слова, а другое не хочу употреблять, но в народе уже говорят: "А сам-то ты кто?". И не нужно демонстрировать чистые руки, потому что, к сожалению, позади у всех нас такая жизнь, что называть руки чистыми можно только тогда, когда ты их помыл с мылом". Оскільки Кравчука навряд чи можна звинуватити у пересмикуванні фактів і реалій, то наведемо ще деякі його роздуми. "И последнее. В народе сложился стереотип: Ющенко - мужик вежливый, обходительный, незлой, как говорят люди. Хотя, видя политические репрессии, которые зачастую происходят с его участием, и, слыша те ярлыки, которые лично он навешивает, я могу говорить, что какое-то внутреннее ожесточение у него есть". "На его инаугурации и мы с Кучмой присутствовали. Если бы я был на его месте, наверняка обратился бы к предшественникам или по дороге к трибуне сделал бы подобающий жест - в общем, нашел бы слова. Сказал бы: "Я - третий Президент, но в этом зале сидят еще два. Кто из них что совершил, рассудит время, но они здесь, и это уже наша история". Все, больше ничего не нужно, но сделать вид, что нас в зале нет, мог только недальновидный человек, который не думает о будущем. Потому что завтра придет еще кто-то, и в зале будут сидеть, если мы доживем, уже три президента, но четвертый поступит так же, как Ющенко. Или как еще раньше это сделал Кучма, не пригласив на свою инаугурацию Кравчука." Кравчук дуже скептично відноситься тієї символічної присяги президента, яку виголосив Ющенко у напівпустій залі Верховної Ради під час Помаранчевої революції, і до перших президентських указів ще не президента Ющенка, виголошених ним на Майдані. Вони, до речі, так і не набули юридичного оформлення.
Часом в ЗМІ з'являються критичні статті щодо запального характеру президента, щодо його не виваженості, відсутності у нього системності у підходах до розв'язання окремих питань. До властивої йому характерної жестикуляції під час виступів.
У останні місяці Ющенко пережив декілька скандалів навколо нього, його сім'ї, його команди. Особливо складною була криза щодо його старшого сина Андрія. Криза стосується не вельми скромного його способу життя. У ряді Інтернет-видань та ЗМІ пройшла серія публікацій про те, як Андрій відвідує дорогі ресторани, бари та нічні клуби, користується дорогими мобільними телефонами і їздить на надзвичайно дорогих авто. Батько у розмові з журналістами на цю тему був надзвичайно знервованим. Виглядав схвильованим. Схоже, його справді зачепили за живе. ЗМІ доволі оперативно відреагували на все це. Незважаючи на те, що перші сутички з пресою було полагоджено, з'являються нові подробиці з життя Ющенка-молодшого. Вже давно у ЗМІ мусувалася інформація про те, що у команді "помаранчевих" немає єдності, що її зсередини роздирають конфлікти і протистояння. Що серед корупціонерів фігурують імена П.Порошенка, Д.Жванії, М.Мартиненка, Є.Червоненка та ін. Дещо з'ясувалося у вересні 2004 року, коли Ющенко відправив у відставку увесь склад Кабінету Міністрів на чолі з Юлею Тимошенко. Остання виголосила дуже гучну заяву на телеканалі "Інтер" з критикою на адресу Президента. Проявилися великі недоліки у діяльності нової влади, колишньої опозиції. Вона, дружно взявши владу, продемонструвала неспроможність працювати командою. Мало того, складається враження, що у влади практично немає людей на лаві запасних. А нові кадрові призначення необхідні.
Цього літа під час сходження Ющенка на Говерлу в Карпатах загинуло двоє людей. Громовим зарядом зачепило п'ятерик чоловік, двох з них відправили до госпіталю. Президент зробив для себе сходження на найвищу точку України традицією. Проте у той день, 16 липня, різко погіршилася погода. Разом з Ющенком на Говерлі було близько 16 000 людей майже з усієї Західної України. 135 чоловік звернулися за медичною допомогою У 35 з них були травми. Опозиційні ЗМІ негайно відреагували критично щодо цієї події. Мовляв, хочеш бувати на Говерлі, будь ласка, бувай, проте не перетворюй такі заходи у шоу і не бери з собою невинних людей. Тим більше, що Говерла без шкоди для своєї екології може витримати на собі одночасно лише 300 чол.
Ось таким є наш Президент. Такі його людські риси. Він звичайна людина і чинить властиві йому вчинки.
?
Висновки
У цій роботі ми спробували дати по можливості об'єктивний портрет третього Президента України Віктора Андрійовича Ющенка.
Як бачимо, Ющенко належить до того покоління українців, що народилися у сільській місцевості. На формування його світогляду і характеру вплинули традиції українського народу. Він пройшов тривалий шлях. Стояв біля витоків національної валюти - гривні.
Ющенко як Президент України намагається створити позитивний імідж нашої держави у світі. Він розгорнув активну діяльність за кордоном, намагаючись вибороти для України статус країни з ринковою економікою. Щирими є його наміри бачити Україну у сімї братніх вільних європейських народів.
Ющенко, незважаючи на критичні зауваження до його особи, є переконаним демократом. Саме демократично намагається розв'язати він всі конфліктні ситуації, непорозуміння. Незважаючи на заяви деяких його опонентів, за великим рахунком можна визнати, що він не належить до тих керівників, що залякують підлеглих, принижують їх, змушують їх тремтіти чи давати хабарі.
Ющенко щиро вірить, що його команда не буде корумпованою. Що вона не зв'язуватиме бізнес з політикою, не ставитиме особисті проблеми вище державних. Для досягнення цих принципів він готовий працювати. Працювати віддано і дуже багато.
На жаль, серед пересічних громадян на Півдні та Сході України, зокрема і у нас на Донеччині, зберігся застарілий стереотип мислення про особу Ющенка. Він склався під впливом темників, що складалися під керівництвом попередньої влади. Ми повинні позбавитись у майбутньому цих стереотипів.
?
Джерела
1. www.kp.kiev.ua - "Комсомольская правда в Украине"
2. www.bulvar.com.ua - газета "Бульвар Гордона"
3. ostrov.boom.ru - газета "Остров" ( г. Донецк )
4. www.razom.org.ua - "Наша Украина"
5. grani.kiev.ua - газета "Грани-плюс"
6. day.kiev.ua - газета "День"
7. www.umoloda.kiev.ua - газета "Україна молода"
8. www.kpu.kiev.ua - Коммунистическая партия Украины
9. www.yuschenko.com.ua - персональный сайт В.Ющенко
10. www. ya2006. com.ua - Виктор Янукович
11. dnews.ukr-info. net - газета "Донецкие новости"
12. www. obozrevatel. com. ua - обозреватель
13. www. 2000. net.ua - газета "2000"

 
 

Цікаве

Загрузка...