WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПолітологія, Політика → Оформлення справи на зареєстровану первинну партійну організацію “Республіканської партії України" - Реферат

Оформлення справи на зареєстровану первинну партійну організацію “Республіканської партії України" - Реферат

організацій
творчих спілок (самостійні)
організацій роботодавців
/їх статус та ознака /
Об'єднань організацій роботодавців /їх статус та ознака/
благодійних організацій
статутів територіальних громад
З них:
статутів територіальних громад сіл
статутів територіальних громад селищ
статутів територіальних громад міст
асоціацій та інших добровільних об'єднань органів місцевого самоврядування
місцевих асоціацій кредитних спілок
Постійно діючих третейських судів
осередків:
всеукраїнських та міжнародних громадських організацій
політичних партій
відділень всеукраїнських та міжнародних благодійних організацій
філій та представництв всеукраїнських та міжнародних благодійних організацій
всеукраїнських творчих спілок
Легалізовано:
Професійних спілок /самостійних/
З них:
обласного статусу
республіканського
регіонального
місцевого первинного
(вказати за якою ознакою)
об'єднань профспілок
оргланок Всеукраїнських профспілок
оргланок профспілок іншого статуту
легалізовано шляхом повідомлення про заснування:
- громадських організацій;
- осередків українських та міжнародних громадських організацій;
кількість відмов у реєстрації
анульовано записів про реєстрацію
кількість перевірок об'єднань громадян
винесено попереджень
наявність справ у суді та подання прокуратури
кількість громадських організацій за спрямуванням:
національних та дружніх зв'язків
молодіжних організацій
дитячих організацій
професійного спрямування
об'єднань ветеранів та інвалідів
об'єднань охорони природи
об'єднань охорони пам'ятників історії та культури
освітніх, культурно-виховних об'єднань
по захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС
правозахисні організації
жіночих громадських організацій
організацій спортивного спрямування
організацій релігійного спрямування
сума коштів, що перерахована до державного/місцевого бюджетів за реєстрацію об'єднань громадян та інших громадських формувань
Систематизація законодавства.
Одним із завдань Заліщицького РУЮ є систематизація законодавства, що являє собою засіб реформування, упорядкування законодавства, зведення його до певної внутрішньої узгодженої системи. Здійснення систематизації допомагає усувати недоліки, повтори, застарілі норми тощо. Іншими словами систематизація - це процес зведення актів законодавства до єдності шляхом внутрішньої та зовнішньої обробки їх змісту.
Органи та установи юстиції України здійснюють облік і систематизацію актів законодавства з метою забезпечення їх точною і повною інформацією про чинне законодавство України, надання допомоги працівникам органів та установ юстиції в оперативному пошуку законодавчих актів.
Кожний орган чи установа юстиції володіє широким інформаційним фондом, який становлять акти законодавства України, спеціальна юридична література, електронні інформаційні правові системи. Даним фондом володіє і Заліщицьке РУЮ, тому на нього покладається ряд завдань, зокрема:
- Заліщицьке РУЮ здійснює облік офіційних друкованих видань "Офіційний вісник України", "Офіційний вісник України. Із змінами", "Відомості Верховної Ради України", підтримує у контрольному стані та зберігає акти, що опубліковані в них: Конституція України, кодекси України, акти ВРУ, акти президента України, акти Кабінету Міністрів України, акти Конституційного Суду України, акти Міністерства юстиції України ,міжнародні договори України;
- крім цього Заліщицьке РУЮ веде у контрольному стані "Кодекси України" (у теках з роз'ємними замками);
- веде систематичну картотеку актів законодавства України відповідно до Класифікатора;
- здійснює комплектування нормативної бази офіційними періодичними друкованими виданнями, науковою та спеціальною періодичною літературою.
Реєстрація нормативно-правових актів
Крім, раніше перерахованих завдань РУЮ м. Заліщики: до його відання відноситься й діяльність, що стосується державної реєстрації нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю. Дана діяльність здійснюється відповідно до Указу Президента України від 03.10.1992 р. "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".
Згідно цього Указу державній реєстрації підлягають нормативно-правові акти (далі НПА), що стосуються прав, свобод та законних інтересів громадян або мають міжвідомчий характер.
На державну реєстрацію подаються акти, які містять правові норми (правила поведінки), розраховані на визначене коло осіб, підприємств, установ, організацій і неодноразове застосування ,незалежно від строку їх дії (постійні чи обмежені певним часом) та характеру відомостей, що в них містяться, в тому числі з грифами "Для службового користування", "Не для друку", "Таємно" та іншими.
Державній реєстрації підлягають НПА будь-якого виду (постанови, накази, інструкції тощо), якщо в них є одна або більше норм, що:
1) зачіпають соціально-економічні, політичні, особисті і інші права, свободи та законні інтереси громадян, проголошені і гарантовані Конституцією та законами України;
2) мають міжвідомчий характер, тобто є обов'язковими для інших міністерств, органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, а також підприємств, установ та організацій, що не входять до сфери управління органу, який видав НПА.
Не подаються на державну реєстрацію такі акти:
1) персонального характеру (про призначення на посаду і звільнення з неї, про заохочення працівників та інші);
2) акти, дія яких вичерпується одноразовим застосуванням, крім актів про затвердження положень ,інструкцій і інших, що містять правові норми;
3) оперативно-розпорядчого характеру (разові доручення);
4) акти, які доводять до відома підприємств, установ і організацій рішення вищестоящих органів;
5) акти, які спрямовані на організацію виконання рішень вищестоящих органів і власних рішень міністерств, інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, які не мають нових правових норм.
Нормативно-правовий акт на державну реєстрацію подається до реєструючого органу у п'ятиденний термін після його прийняття у трьох примірниках (оригінал і дві завірені копії).
Державна реєстрація НПА проводиться протягом 10, а якщо акт має великий обсяг - 15 робочих днів із дня, наступного післяйого надходження до реєструючого органу з дотриманням вимог.
У державній реєстрації може бути відмовлено, якщо НПА: не відповідає Конституції України; видано з порушенням чинного законодавства, наприклад, акт: порушує чи обмежує законні права свободи і інтереси громадян, підприємств, установ та організацій або накладає на них не передбачені законодавством обов'язки; НПА, який не узгоджено із

 
 

Цікаве

Загрузка...