WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПолітологія, Політика → Інтернет та його професійне використання - Реферат

Інтернет та його професійне використання - Реферат

Це і забезпечують гіпертекстові посилання на різні ресурси, сайти, документи.
На сайті також можна створити чат, де обговорюватиметься нагальна політична тематика. Це надасть більшої популярності йому серед активної молоді. Збільшення популярності сайту також можна досягти за допомогою певних PR технологій. Найпростіше - це розміщення на ньому архівів, в яких може міститися інформація про певні скандальні чи суспільно хвилюючі вчинки відомих політичних осіб, партій та аналіз даних дій, виявлення причин та можливих наслідків.
Збільшення кількості відвідувачів сайту сприятиме більшій об'єктивності вихідних даних із розміщуваних анкет.
Інтернет-ресурси для політолога
Значну допомогу у роботі фахівця-політолога можуть надавати сайти різноманітних аналітичних центрів, урядових та неурядових організацій, державних інституцій і інших закладів. Офіційні сайти урядових та неурядових організацій зазвичай містять первинну інформацію щодо принципів їх функціонування та пріоритетних напрямів діяльності. Таким чином їх базові статути можна співставляти із реальною діяльністю на протязі певного історичного періоду та на основі генетичного аналізу виявляти можливі приховані цілі та впливи деякої організації на геополітичну ситуацію в регіоні.
Аналітичні центри будуть корисні політологу своїм висвітленням емпіричної інформації, яка проте не завжди може бути достовірною. Як відомо, деякі найчастіше дрібні аналітичні організації створюються під протекторатом окремих осіб чи партій, які, висвітлюючи необ'єктивні дані створюють ефект "популярності" політичної постаті чи політичної групи в масах. Дана PR технологія сприяє короткочасному підвищенню рівня довіри громадян до політика через формування політичних симпатій у частини людей до популярного в народі кандидата чи партії.
На сайтах державних організацій можна знайти найсвіжіші новини з їх діяльності, склад останніх, правову інформацію.
Інтернет-ресурси для політолога.
www.rada.gov.ua - cайт Верхової Ради України, де містяться закони, зміни та доповнення до них. Офіційний сайт ВРУ містить базу даних законів України, постанови Кабінету Міністрів, указів Президента України а також формальну інформацію про народних депутатів, бібліотеку деяких важливих документів. Даний ресурс може бути корисний політологом саме відображенням роботи ВРУ, які містяться у законах. Порівняння ефективності діяльності ВРУ у певних історичних проміжках здійснюється на основі аналізу прийнятих законів. Також тут можна почерпнути інформацію щодо діяльності та біографії кожного депутата ВРУ.
Також всебічний перелік законів України можна знайти в Інтернеті за адресою www.nau.kiev.ua тут є нормативні акти України, ще можна отримати інформаційні послуги у сфері законодавства у режимі on-line а також опис, замовлення та супровід комп'ютерних правових систем "Нормативні акти України" (бази даних, компакт-диски) українською, російською та англійською мовами.
Інформаційний портал www.liga.net містить широку базу даних українського законодавства, проте єдиний його недолік - те що він не є безкоштовним.
www.intellect.org.ua - аналітичний центр, який надає інформацію з питань економіки та політики в Україні, інформацію про гранти, донорські організації, життя громадського сектору, проводить дослідження громадської думки та експертні опитування.
За адресою www.icps.kiev.ua міститься корисний ресурс для політолога - міжнародний центр перспективних сдосліджень. Серед напрямків діяльності центру слід виокремити послуги, дослідження, публікації, багато аналітичної інформації. Сайт містить останні аналітичні матеріали на економічну, соціальну, політичну тематику, каталог аналітичних центрів України. Сайт оперативно обновлюється та поповнюється ресурсами.
Ресурс www.webua.net/upweek - інформаційно-аналітичний бюлетень "Верховна Рада - тиждень". Ну дуже корисний сайт, оскільки тут можна знайти результати голосувань та розглянутих у Верховній Раді законопроектів, інформацію про роботу депутатів у фракціях за минулий тиждень.
Різноманітну інформацію про досягнення та проблеми України у більшості сфер суспільного та державного життя можна знайти за адресою www.perlament.org.ua. Дуже корисний сайт де містяться об'єктивні дані про політиків, політичні партії, громадські організації та ЗМІ - www.polit.com.ua. На сайті є регулярно поновлювані аналітичні та інформаційні матеріали з регіонів. Також тут є важлива інформація, як для пересічного відвідувача сайту, так і для професіонала - регулярний моніторинг діяльності ВРУ.
Ресурс www.vlada.kiev.ua - політичний компасч виборців. Тут є аналіз передвиборчих програм партій та блоків, біографічні довідки про головних кандидатів.
За адресою www.cvu.kiev.ua міститься веб-сайт комітету виборців України. В період між виборами Комітет виборців займається діяльністю, направленою на захист конституційних прав громадян України, підтримує взаємозв'язки між виборцями та органами вдлади, займається інформаційно-аналітичною роботою, аналізом та розробкою українського виборчого законодавства, організацією компаній впливу на владу, боротьбою з корупцією, просвітою громадськості.
Центр "Демократія і розвиток" - http://www.cdd.kiev.ua.
Центр політичних та інформаційних технологій "Демократія і розвиток" - незалежна, неприбуткова громадська організація.
Заснована у березні 1998 року вченими, журналістами та підприємцями з метою сприяння становленню громадянського суспільства, інтелектуальної та інформаційної підтримки процесів демократичних перетворень та економічних реформ в Україні, її інтеграції до загальноєвропейських структур.
Центр здійснює:
- проведення незалежних досліджень широкого спектру соціально-політичних проблем, прогнозування тенденцій розвитку політичної й економічної систем суспільства та впровадження результатів досліджень у практику;
- участь у проведенні соціально-політичних заходів, спрямованих на розвиток громадської активності різних верств населення;
- організація ефективної та демократичної взаємодії між засобами масової інформації, громадською думкою та органами державної влади;
- налагодження співробітництва з аналітичними центрами, громадськими організаціями в Центральній та Східній Європі, інших країнах світового товариства для спільної реалізації проектів.
Український науково-дослідницький центр Незалежних споживацьких експертиз міститься на сайті www.potrebitel.org.ua Це є інформаційний центр споживачів, довідникспоживача, тут можна знайти рейтинги та тести товарів народного споживання, світ споживача, безкоштовні юридичні консультації з питань захисту прав споживача. Це також буде корисним для політолога.
Є понад 200 сайтів, які є урядовими (їхні електронні адреси як правило закінчуються на gov.ua). Урядові веб-сайти містять назву закладу, його головні завдання та правову основу діяльності, сукупність даних про керівників, розташування закладу, контактні телефони і ін. Тобто основні відомості про значну кількість урядових та неурядових організацій можна почерпнути в Інтернеті.

 
 

Цікаве

Загрузка...