WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПолітологія, Політика → Суб'єкти сучасної укр.політики в інтернет та вплив мережі на формування їхнього політ. іміджу. - Реферат

Суб'єкти сучасної укр.політики в інтернет та вплив мережі на формування їхнього політ. іміджу. - Реферат

повертається до рідної Бершаді. Анатолій починає працювати інженером у шляховому управлінні. У 1976 році в сім'ї Матвієнків народився син Віктор. У 1977 році молодь Бершадського району обирає Анатолія Матвієнка першим секретарем райкому комсомолу. У 1980 році він був обраний другим секретарем Вінницького обкому комсомолу. Сім'я Матвієнка переїздить до Вінниці, де отримує першу власну квартиру. У 1981 році у Матвієнків народжується другий син - Павло. У 1985 році Анатолій Матвієнко обираний секретарем ЦК комсомолу України. У 1988 році він вступає до аспірантури Вищої партійної школи і готує дисертацію з проблем економіки. У 1989 році на перших альтернативних виборах з кількох кандидатур Анатолій Матвієнко обирається першим секретарем ЦК комсомолу України. У 1990 році Анатолій Матвієнко обираний народним депутатом України по Бершадському виборчому округу. У Верховній Раді 12-го скликання він очолює Комісію у справах молоді. У 1994 році Анатолій Матвієнко створює Фонд підтримки розвитку мистецтв, діяльність якого була спрямована на матеріальну допомогу молодим талановитим особистостям і творчим колективам. У 1995-1996 роках Анатолій Матвієнко - заступник Голови Народно-демократичного об'єднання "Нова Україна". У лютому 1996 року створюється Народно-демократична партія, Анатолія Матвієнка обирають її Головою. Вперше в історіїУкраїни Анатолій Матвієнко намагається створити масову партію, яка сполучала б публічних політиків першої демократичної хвилі, прагматиків-бізнесменів та кращу частину чиновництва. На другому з'їзді НДП у червні 1997 року він виступає з різкою критикою корумпованого прем'єр-міністра України П.Лазаренка. Всупереч власній волі Президент Л.Кучма змушений звільнити прем'єра. У червні 1996 Анатолій Матвієнко призначається головою Вінницької облдержадміністрації і працює на цій посаді до квітня 1998 року. За рахунок наведення елементарного порядку йому вдається суттєво покращити економічну ситуацію в області. На виборах 1998 року до Верховної Ради України 14 скликання Анатолій Матвієнко знову перемагає в одномандатному окрузі, який охоплює п'ять районів Вінниччини, і, прийшовши у парламент, очолює фракцію НДП. 15 травня 1999 року на IV з'їзді НДП Анатолій Матвієнко добровільно склав повноваження Голови партії та вийшов з її лав, не погодившись з прийнятим внаслідок грубого тиску з боку виконавчої влади рішенням з'їзду підтримати нині діючого Президента Леоніда Даниловича Кучму на президентських виборах у жовтні 1999 року. Сьогодні народний депутат України Анатолій Матвієнко є Головою УНП "СОБОР".
Викладено коротко й офіційно, саме для того щоб задовольнити цікавість конкретного користувача, отже в цілому цей сайт створює цілком позитивне враження. Але має він і певні недоліки - як і більшість (нажаль) сайтів він не оновлювався вже досить таки давно.
Наступним мною було розглянуто сайт Михайла Павловського.
(http://www.pavlovsky.kiev.ua/)
Його дизайн, м'яко кажучи, не є найкращим з усіх розглянутих.
Але не зважаючи на те, його зміст (який, до речі, подано на трьох мовах, чого я не побачив на жодному крім цього) цілком відповідає своєму призначенню. На першій сторінці ми бачимо фотографію (нажаль не дуже якісну) самого Павловського та його звернення до відвідувачів:
Шановні читачі сторінки!
Я готовий вести діалог з кожним, кому не байдужа доля України, про те, що може принести добробут і щастя широким верствам населення, дати те життя, якого ми варті.
Зараз потрібно думати й працювати разом!
Перед (а точніше, вище) цим прочитавши:
Михайло Антонович ПАВЛОВСЬКИЙ, народний депутат України, доктор технічних наук, доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки й техніки України, тричі лауреат Державних премій. І те, що ми вже 3259 відвідувач цієї сторінки.
Навігація по сайту не переобтяжена графікою, але, не зважаючи на це, цілком зручна. Перщий розділ - Новини. Але там знаходяться три публікації про нього датовані 1999 роком - отже новинами це назвати важко. Наступний розділ своєю назвою передбачає відповідь на питання "Що робити?", та відвідавши його ми знайомимося з баченням Павловським перспективи розвитку країни, що зробити для покращення становища, та за для чого це взагалі робити. Є також розділ присвячений думкам різних людей про нього, окремий розділ присвячений публікаціям, але ознайомитися з ними (на відміну від сайту Матвієнка) не має можливості - це просто список з зазначенням видання та дати виходу. Цей ресурс також можна віднести до групи постійних, але, нажаль, не оновлюваних - останнє оновлення його відбулося 2 лютого 1999 року. Не можна сказати, що він створює якесь позитивно враження. Антипатія виникає вже від самого початку і вже не зникає. Наприклад, біографія - ядро будь якого сайту людини - політика за мету якого є створити гарне враження на відвідувачів своєї сторінки. Ось як вона подається у Павловського:
Відомий український вчений Михайло Антонович ПАВЛОВСЬКИЙ народився 1942 року в селі Ружичне на Хмельниччині. Шістнадцятирічним юнаком з золотою медаллю закінчив середню школу і поїхав до Києва - став студентом КПІ (інститут закінчив з відзнакою), у 25 років - кандидат технічних наук, у 35 - доктор технічних наук, у 55 - доктор економічних наук. Відомий вчений, як у галузі технічних наук так і в економіці: опублікував 20 монографій і більш 350 статей, підготував 10 докторів та 50 кандидатів наук, професор, академік, Віце-президент АТНУ, лауреат державних премій УРСР, СРСР, України, Заслужений діяч науки і техніки України, його докторська дисертація з економіки вперше на просторі СНД присвячена соціально-економічним проблемам економіки перехідного періоду. Здібний організатор: творець власної наукової школи з гіроскопів, навігаційних приладів і комплексів, ініціатор заснування в Національному технічному університеті (КПІ) факультету авіаційних та космічних систем, деканом якого він є;
директор науково-дослідного інституту проблем механіки "РИТМ", який займається дослідженням та виробленням найсучасніших приладів і систем керування аерокосмічними об'єктами; працював міністром промисловості України (1992 р.).
Віце-президент Академії технологічних наук України;
Вагомий політик і державний діяч: після першого обрання в парламент стає яскравою політичною фігурою, яку поважають навіть супротивники: Протягом 1994-98 рр. був Головою комісії Верховної Ради України з питань ядерної політики і безпеки. Під його керівництвом в Україні створені основи ядерного законодавства. Протягом 1994-98 рр. виступив 36 разів на сесіях, зробив найбільше депутатських запитів, автор п'яти прийнятих законопроектів, вніс понад 100 пропозицій до законопроектів, опублікував 50 статей з економіки та політики. Автор

 
 

Цікаве

Загрузка...