WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРозміщення продуктивних сил (РПС) → Автомобільна промисловість країн СНД - Курсова робота

Автомобільна промисловість країн СНД - Курсова робота

зниження ділової активності і падіння обсягів виробництва. Тим більше що традиційні зв'язки підприємств автомобілебудівного комплексу і їхніх суміжників з інших галузей стає усе сутужніше.
У сукупності з проведенням розумного цінового політики, політики формування прибутків, фінансування і кредитування, а також пільгового податкової політики у відношенні засобів, що спрямовуються на розвиток виробництва, це є запорукою стабілізації виробництва автотранспортних засобів, забезпечення зайнятості.
Задача, що коштують перед автомобільною промисловістю Російської Федерації складні, потребують зусиль під стати військовим. І тут доречно пригадати Рузвельта, що советовали своєму оточенню: "Якщо вам везе - продовжуйте, якщо не везе - теж продовжуйте". Іншого шляху, крім як працювати спочатку над зберіганням, а потім і над розвитком галузі, у Росії немає.
НА КОНВЕЄРІ - "ТАВРІЯ-СЛАВУТА"
П"ятидверний ЗАЗ-1103 пішов у серійне виробництво.
Декілька десятків машин із першої промислової партії передані офіційним ділерам, щоб потенційні покупці могли познайомитися з новинкою. Обсяг випуску псевдоседану буде залежати від числа замовлень, чого колись у практику АвтоЗАЗа не зустрічалося.
Кузов, зберігши характерні риси сімейства, виглядає свіжо і більш сучасно. Відрізняється він, крім задка, цілим поруч зовнішніх і внутрішніх елементів - зокрема, капотом і облицюваннямрадіатора. Бампери обновленої конструкції пофарбовані у колір кузова. Останній став довший на 250 мм, при цьому обсяг багажника збільшився на 45 л.
Через більшу довжину і двох додаткових дверей кузов 1103 став тяжчий у порівнянні з хэтчбеком 1102 приблизно на 40 кг. Змінилася і вага автомобіля: якщо в спорядженого 1102 на задню вісь припадає 40%, те тут - 45.
- Це зменшило схильність до галопірованнню при гальмуванні, - сказав кореспонденту ЗР начальник керування розробки конструкції СП "АвтоЗАЗ-Дэу" Сергій Філипенко. - Я маю на увазі ефект, особливо помітний у незагруженої "Таврії", коли при різкому гальмуванні піднімається її задня частина.
Зміна ваги і змусила підсилити задню підвісоку - насамперед, балку і пружини. Товщина профілю задньої балки збільшена з 2,8 до 3,2 мм.
Двигун поки той же - мелитопольський МеМЗ-245 (1100 смз). Але вже з цього року СП "АвтоЗАЗ-Дэу" має намір оснащувати "трешку" 1,2-літровим меМЗ-301, що міцніше на 6-8 л. с. і помітно покращує динаміку розгону (ЗР, 1997, № 8). Передбачено також варіант із моноінжектором меМЗ-311 - спільна розробка АвтоЗАЗ і фірми "Сіменс". Зміни торкнули системи випуску газів, що відпрацювали: глушак і резонатор із низьколегированої сталі менше схильні корозії.
ЗАЗ-1103 назвали "Таврія-Славута" і вирішили випускати тільки у виконанні "люкс". Один із його атрибутів - корейська магнітола.
- Ми розраховуємо, що нова модель хоч трохи потішить самолюбство власників, - сказали нам у керуванні маркетингу СП. - На Україні вона буде коштувати 3500 у.о., а в Росії, певне, не набагато дорожче.
Леонід ШЕВЦІВ
Статистика. Наш автопром
Ми пропонуємо вашій увазі карту дислокації основних заводів і складальних виробництв легкових автомобілів на
території країн СНД. Зрозуміло, що у світлі останніх подій перспективи, скоріше усього, зміняться. Ми грунтувалися на інформації, якої розташовували на 10 вересня 1998 року. Це ж ставиться і до наших коментарів.
АВТОВАЗ
Самий значний російський автозавод переживають не кращі часи. Цього року прийшлося знизити темпи випуску через поганий попит на машини. У першій половині роки з конвеєра зійшло 337146 машин, що на 4,2% менше, ніж за такий же період минулого року (питома вага що випускаються АвтоВАЗом легкових автомобілів у загальному випуску по Росії складає 75,4%). Цього року в Тольяті зроблять 610 тисяч машин замість запланованих раніше 741 тисяча. Цього року вазівці сподіваються запустити
в серію універсал ВАЗ-2111, а на початку такого - хэтчбеку ВАЗ-2112. Нова Нива ВАЗ-2123 виявиться на конвеєрі не раніш,
ніж через два роки. Працюють дочірні підприємства. У Сизрані йде складання "шісток", а на Іжмаші починається випуск ВАЗ-21213
Тайга. Витає в повітрі проект складання ВАЗів у Рівному (Україна).
ГАЗ
На рідкість стабільний випуск легкових автомобілів на ОАО ГАЗ, де декілька років підряд роблять по 125000 машин у рік (це гранична потужність заводу). Крім того, разом з українською фірмою КримавтоГАЗсервіс під Сімферополем налагоджений випуск ГАЗ-3110 Волга по оновленній технології. З Газелькою справи ще краще: "полуторки" випускають на Україні, у Молдавії і Хакасії. ГАЗ 3106
МОСКВИЧ
Торік зібрано біля 20000 автомобілів, а в планах на поточний рік значиться цифра 70000 (65% від цього числа повинні скласти Святогори, а 35% - Князь Володимир). Правда, за даними Автосельхозмаш-холдинг, за півроку вдалося зібрати тільки
22000 Москвичів.
УАЗ
Якщо в 1996 році тут зібрали 71000 автомобілів (бездоріжників, мікроавтобусів і грузовичків), те в 1997 році - 98000 машин.
А в теперішньому році в Уляновському планують зробити 104000 автомобілів. Найближчим часом на конвеєр повинний устать
УАЗ-3160, а пізніше - його подовжена версія УАЗ-3162.
СЕАЗ
У м. Серпухові постійно нарощують випуск автомобіля ВАЗ-1111 Ока. У 1996 році зібрано 3700 автомобілів, у 1997 - 8000, а план на цей рік - 12000 штук. Правда, у першому півріччі зібрано лише 4990 машин. Приблизно 35% що випускаються автомобілів
- з "ручним" керуванням (для інвалідів).
КАМАЗ
На заводі мікролітражних автомобілів у Набережних Челнах знижені темпи випуску Оки: за шість місяців зробили тільки 6200 машин проти 8950 торік. У поточному році тут планують зробити 24000 мікролітражок.
ІЖМАШ
За півроку випущено 1187 легкових машин. З конвеєра сходять в основному недокомплектовані Іж-2126. Можливо, положення поправить СП ІжВАЗавто, що має намір збирати іжевську Орбіту з вазовськими моторами (проектна потужність 110000 машин у рік). Крім того, до кінця року СП повинно почати складання автомобілів ВАЗ-21213, ВАЗ-2131, ВАЗ-2120.
Невеличкими партіями тут збирають Hyundai Accent. Ведуться переговори з фірмою Skoda про можливе виробництво в Іжевську автомобілів Skoda Felicia.
ЛУАЗ
По нашим даним, луцькі машинобудівники не зробили цього року жодного автомобіля. Зато погрожують підмосковній фірмі Валентина машинокомплекти для складання ЛУАЗів на російській землі. Але і це - мізер: до кінця року в Підмосков'я планують зібрати 60 ЛУАЗів по ціні $3950.
ЗІЛ
Після тривалої перерви на ЗІЛі торік випустили 8 легкових автомобілів. Приблизно стільки ж повинні зробити і цього року.
ЄРАЗ
Є надія, що Єреванський автозавод, рік тому

 
 

Цікаве