WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРозміщення продуктивних сил (РПС) → Характеристика туристського потенціалу Вінницької області - Реферат

Характеристика туристського потенціалу Вінницької області - Реферат

Команда здає технічну заявку, отримує контрольну картку і переносить на карту дистанцію.
2. Спуск по вертикальних перилах (Дюльфер). Довжина етапу 10 м, КЧ 10 хв. Етап обладнано вгорі контрольною лінією, перилами самостраховки, двома "заглушеними" карабінами, петлею; внизу - контрольною лінією. Команда долає етап самонаведенням з організацією перильної мотузки і командної страховки. Даний етап є швидкісним.
3. Орієнтуваня по лінії. Довжина 1,5 км. КЧ 20 хв. Відмітка КП олівцем в контрольній картці.
4. Переправа через яр по колоді. Довжина етапу до 20м. КЧ 10 хв. Колода укладена. Опори - дерева. На вихідному березі контрольна лінія і дві петлі, на цільовому -контрольна лінія. Команда організовує перильну і супроводжуючу мотузки. Перший учасник переправляється на командній страховці, решта - на самостраховці.
5. Орієнтування по маркірованому маршруту. Довжина 1,3 км. КЧ 20 хв.Відмітка КП: прокол, перекреслений "хрестиком" відповідним олівцем на звороті карти. Центр хрестика повинен збігатись з проколом. Відміта проколу попереднього КП олівцем на наступному КП. Відмітка останнього КП на етапі "Переправа по мотузці з перилами".
6. Переправа по мотузці з перилами. Довжина 15 м. КЧ 18 хв. На вихідному і цільвому березі контрольні лінії. Опори - дерева. Нижня мотузка натягнута судями. Перший учасник проходить по нижній мотузці, як по навісній переправі. Команда організовує верхню мотузку і супроводжуючу мотузку.
7. Навісна переправа через яр. Довжина етапу до 30 м. КЧ 18 хв. На вихідному березі контрольна лінія і дві петлі, на цільвому - перила самостраховки і контрольна лінія. Опори - дерева. Перший учасник проходить на команднійстраховці. Решта - по наведеній переправі з суддівською страховкою, яка здійснюється вусом учасника. Даний етап є швидкісним.
8. Орієнтування в заданому напрямку. Довжина 1,8 км. КЧ 25 хв. 3 КП. Відмітка КП олівцем в контрольній картці.
9. В'язання вузлів. КЧ 6 хв. Учасники команди по черзі витягають карточку з назвою одного вузла і зав'язують його.
10. Підйом по скельній ділянці. Довжина 20 м. КЧ 18 хв. Етап обладнано внизу двома петлями і контрольною лінією, вгорі - дві петлі, перила самостраховки, контрольна лінія. Кількість ППС - до 5. Перший учасник піднімається на нижній командній страховці з суддівською страховкою. Решта - на верхній командній страховці.
11. Фініш.
Умови дистанції "Крос-похід" ІІI клас
Крос-похід проводиться за системою жорсткого ралі. Склад команди 6 чоловік, з них не менше двох жіночої статі. Довжина дистанції 9,4 км. На дистанції передбачається поділ команди на "двійки".
1.Старт. На старті команда отримує основну контрольну картку і переносить на основну карту дистанцію. Ці картку і карту використовує уся команда, а під час поділу - І "двійка". ІІ і ІІІ "двійки" отримують окремі контрольні картки і карти, куди переносять ті участки дистанції, де відбуватиметься поділ команди. Після старту команди склад і порядковий номер "двійок" змінюватись не можуть.
2.Крутопохила переправа. Довжина до 30 м.. КЧ 18 хв. Етап обладнано вгорі контрольною лінією, перилами самостраховки, двома "заглушеними" карабінами і двома петлями; внизу - контрольна лінія і три петлі. Перший учасник спус-кається дюльфером по організованій командою мотузці з командною страховкою. Решта --по організованій командою перильній мотузці з командною страховкою. Для кожного учасника, який рухається по переправі обов'язкова суддівська страховка, яка здійснюється вусом самостраховки. Даний етап є швидкісним.
3.Спуск по вертикальних перилах. Після етапу "Крутопохила переправа" команда поділяється на "двійки". Кожна "двійка" проходить цей етап самостійно. КЧ 4 хв. Обладнання етапу - див. ІІ клас.
4.Орієнтування по лінії. Даний етап кожна двійка проходить самостійно. Умови - див. ІІ клас.
5.Переправа через яр по колоді. Даний етап кожна двійка проходить самостійно. КЧ 5 хв. Умови - див. ІІ клас.
6.Орієнтування по маркірованому маршруту. На даному етапі команда об'єднується. Умови - див. ІІ клас.
7.Переправа по мотузці з перилами. Кожна "двійка" проходить етап самостійно по черзі. Умови - див. ІІ клас.
8.Навісна переправа через яр. Довжина етапу до 40 м. КЧ 18 хв. На вихідному березі контрольна лінія, перила самостраховки і дві петлі, на цільвому - перила самостраховки і контрольна лінія. Опори - дерева. Перший учасник проходить на командній страховці. Решта - по наведеній переправі. Перильна мотузка повинна бути подвійною. Суддівська страховка відсутня.
9.Орієнтування в заданому напрямі. Кожна "двійка" долає етап самостійно. Довжина 2,8 км. КЧ 40 хв. 5 КП. Відмітка КП олівцем в контрольній картці.
10.Переправа через річку по колоді. Довжина колоди до 8 м. КЧ 12 хв. Напрям течії довільний. Команда виготовляє триногу і укладає колоду. Опори відсутні. Кожен учасник проходить етап на командній страховці. Даний етап є швидкісним.
11.Підйом по скельній ділянці. Довжина 20 м. КЧ 18 хв. Етап обладнано внизу двома петлями і контрольною лінією, вгорі - дві петлі, перила самостраховки, контрольна лінія. Кількість ППС - до 5. Перший учасник піднімається на нижній командній страховці з суддівською страховкою. Решта - на верхній командній страховці. Даний етап є швидкісним.
12.Фініш

 
 

Цікаве

Загрузка...