WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізика → Плазмові панелі, плазмові монітори - Реферат

Плазмові панелі, плазмові монітори - Реферат

відзначити наступне:
повне відсутнє мерехтіння зображення (пиксель горить доти, поки його не переключать відповідно до змінення картинки);
відсутність незведення і геометричних перекручувань
висока яскравість (до 500 кд/м2 проти 350 у професійного
ЄП-монітора і 200-270 - у звичайного телевізора) і контрастність (до 400:1 проти 150-200:1)
Кут, під яким можна побачити нормальне зображення на плазмових моніторах, істотно більше, ніж у Рк-моніторів (до 160 градусів)
Невелика маса і габарити для великих форматів екрана. Скажемо, для екрана з діагоналлю 50", вага панелі - 50 кг, вагааналогічного монітора виконаного за класичною технологією зашкалює за 150 кг, а обсяг панелі менше приблизно у вісьмох разів.
Власне основним недоліком панелей є висока ціна, що обумовлена в основному технологічними факторами.
Для тих, хто задумується про придбання або уже вирішив придбати панель, слід зазначити, що панель - це в першу чергу монітор, що у більшості випадків не комплектується ні тюнером, ні аккустической системою, ні підставкою або підвісним устаткуванням. Тобто купити "голу" панель подивитися телепередачу в більшості випадків Вам не вдасться. Зв'язано це в першу чергу з тим, що при покупці панелі для використання як монітор скажемо в аеропорті все це не потрібно, а підбор аккустики, тюнера й іншого устаткування для домашнього використання настільки індивідуально, що не має змісту ворожити, що потрібно покупцеві. Усе вирішується в кожному конкретному випадку окремо, хоча, безумовно, є моделі, укомплектовані тюнером і оснащені А/З
Pioneer PDP-433PE - досконалість плазмового телевізора
Плазмовий телевізор PURE VISION Pioneer PDP-433PE практично абсолютно плоский. Його товщина настільки невелика, що екран сприймається як картина. Він неперевершено дивиться в будь-якому місці, вписується в будь-який інтер'єр. А це означає, що його можна установити як завгодно. На столі або просто на статі. Можна закріпити на стіні - як щирий твір мистецтва.
Однак, яким би зробленим не був зовнішній вигляд телевізора, основним його достоїнством є все-таки технічні можливості.
Одного погляду на плоский екран досить, щоб зрозуміти, що він цілком може скласти гідну конкуренцію реальності. Для досягнення цієї мети корпорація Pioneer використовувала новітню відеоматричну технологію True Matrix Imaging зі структурою розташування осередків Deep Waffle Rib. Це дало збільшення яскравості нового екрана майже на 60 відсотків.
Новий прецизійний кольоровий фільтер Pure Colour дозволяє навіть при яскравому сонячному світлі побачити фарби таке насичене і природними, начебто ви диветеся через вікно. Фільтр робить кольори настільки яскравими, що відчуття від побаченого порівнянно з реальністю! Унікальний фільтр зменшує непотрібні компоненти кольору і збільшує контрастність. За рахунок цього відображення виходить мінімальним, а природність кольору максимальної, і зображення виглядає на екрані практично живими!
Яскравість і чіткість зображення - не єдине достоїнство нового плазмового телевізора. Зробіть приємність своїм очам - дозвольте їм теж відпочити. Завдяки прогресивному рядковому розгорненню з частотою 100 Гц ока просто не зауважують тремтіння зображення. Крім того, щільність сигналів збільшена в два рази, що значно поліпшує якість прийому цифрових телепрограм, а також кабельного і супутникового віщання.
Технологія CLEAR Drive усуває помилкові шумові сигнали в областях зі складною градацією кольору. Винятковим достоїнством плазмового телевізора Pioneer PDP-433PE є найвища якість відтворення затемнених сцен. Технологія CLEAR Drive дає чіткі контури зображення і дозволяє розглянути дрібні подробиці навіть у темряві.
Плазмовий телевізор Pioneer PDP-433PE відмінно сполучимо з будь-яким комп'ютером, тому що має дійсний Роздільна здатність True XGA (1024x768). Таким чином, на екран плазмового телевізора можна вивести всі комп'ютерні сигнали від VGA (640х480) до XGA (1024x768), щоб з комфортом працювати або пробувати себе в комп'ютерних іграх.
Новий мультимедийний ресивер може дуже багато, і установити його дуже просто. Варто підключити лише один кабель і запустити процес авто настройки, скориставшись підказкою екранного меню. Тепер можна підключати до ресивера будь-яке устаткування: телевізор, DVD програвач, домашній кінотеатр - і насолоджуватися відмінним об'ємним звучанням у режимі FOCUS/SRS. Можна підключити ігрову приставку або комп'ютер і вивести на великий екран улюблений сайт Інтернету.
Улюблені телевізійні програми тепер будуть дивитися так, начебто дія відбувається у вас у кімнаті. Доставте собі подвійне задоволення, скориставшись функцією Dual Screen - вам надається можливість переглядати одночасно два різних джерела.
А може бути ви хочете почитати останні новини з телетексту або ще раз повернутися до подій, переглянувши збережені в пам'яті ресивера сторінки? У вас не виникне проблем, як дивитися в майбутньому цифрове телебачення: просто підключіть мультимедийный ресивер до приймача супутникових програм Pioneer і насолоджуйтеся цифровим супутниковим віщанням.
Ви любите користуватися відеокамерою? Тепер у вас їсти можливість відображати на екрані те, що ви знімаєте прямо зараз. А ще на екрані оживуть моменти вашої чудесної недавньої подорожі!
Домашній кінотеатр - це можливість перегляду в себе будинку кінофільмів з якістю зображення і звучання як у дійсному кінотеатрі. Плюси домашнього кінотеатру: відмінна якість зображення й об'ємне звучання, приємна самота й економія часу - більше немає необхідності витрачати його на дорогу.
Плазмовий телевізор Pioneer PDP-433PE PURE VISION надає Вам великолпную можливість для створення системи домашнього кінотеатру. Динаміки можуть бути закріплені як з боків, так і горизонтально. При будь-якому способі установки нова плазмова панель з функціями найсучаснішого телевізора - прикраса інтер'єра.
Улаштуйтеся в самому зручному місці, вімкніть плазмовий телевізор Pioneer PDP-433PE PURE VISION і занурюйтеся в чарівний світ фарб, що захоплює.
Плазмовий екран Pioneer PDP 5030HD незвичайний тим, що має зовнішній медіа-ресивер (PDP-R03U), призначений для перетворення сигналів. Медіа-ресивер повинний завжди використовуватися разом із плазмовим телевізором, оскільки в плазми відсутні внутрішні відеопроцесори для обробки сигналів і мається тільки вхід для медіа-ресивера, виконаний у виді DVI-рознімання. На цю характерну рису вказують при аналізі плазмового зображення, отриманого на Pioneer PDP 5030HD, оскільки якість картинки деякою мірою формується за рахунок чудової глубокопиксельної структури Pioneer-елемента плазмового екрана, тоді як інші елементи зображення - це результат відео-декодування й обробки даних, що виконує медіа-ресивер (у дійсності, він зроблений фірмою Sharp).

 
 

Цікаве

Загрузка...