WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаФізика → Плазмові панелі, плазмові монітори - Реферат

Плазмові панелі, плазмові монітори - Реферат

сигнал (головним чином, 1080і, але іноді і 720p), що декодувалися за допомогою HDTV декодера Samsung SIRT165;
" DVD 480p- прогресивний і 480і- черезстрочний сигнали від DVD-програвача Pioneer DV 37 Elite DVD;
" 250-черезстрочний сигнал від відеомагнітофона Toshiba;
" стандартний(- аналоговий кабель)
" IBM PC комп'ютер, що видає сигнали різного роздільної здатності.
У фірми Pioneer багато різних цікавих пропозицій на ринку плазмових панелей. Компанія прийшла на цей ринок однією з перших, відразу зарекомендувавши себе сильним гравцем. Pioneer робить власну PDP плазмову панель, а також діє як OEM-джерело для деяких інших великих фірм-виробників.
На сучасний момент Pioneer пропонує три плазмових екрани з довжиною діагоналі 50 дюймів: PRO 1000HD Elite, PDP-503CMX і PDP-5030HD. Моделі PRO 1000HD і 503CMX - це порівняно схожі один на одного плазмові екрани; вони мають однакові внутрішності, входи, дозволи, панелі й ін. Розрізняються вони тільки конструкцією корпусу і сегментом ринку (споживчим, на відміну від телевіщального/комерційного). На відміну від них, PDP-5030HD - зовсім інша модель. Це другий плазмовий телевізор створений PIONEER, що прийшов на зміну PDP 505HD. Але внаслідок значних розходжень в обробці даних цю панель можна вважати моделлю абсолютно новою.
Плазмовий екран Pioneer PDP 5030HD незвичайний тим, що має зовнішній медіа-ресивер (PDP-R03U), призначений для перетворення сигналів. Медіа-ресивер повинний завжди використовуватися разом із плазмовим телевізором, оскільки в плазми відсутні внутрішні відеопроцесори для обробки сигналів і є тільки вхід для медіа-ресивера, виконаний у виді DVI-рознімання. На цю характерну рису вказують при аналізі плазмового зображення, отриманого на Pioneer PDP 5030HD, оскільки якість картинки деякою мірою формується за рахунок чудової глибокопиксельної структури Pioneer-елемента плазмового екрана, тоді як інші елементи зображення - це результат відео-декодування й обробки даних, що виконує медіа-ресивер (у дійсності, він зроблений фірмою Sharp).
Об'єкт цього перекодування - плазмова панель, що, за прикладом родинних їй Pioneer PRO1000HD і 503CMX, видає чудове HDTV зображення. Якість зображення з HDTV характеризується яскравим, світлим кольороділенням, гарною контрастністю (хоча не таким високим, яким володіють інші родинні моделі), глибокими рівнями чорного кольору і чудовою деталізацією.
З DVD сигналами роздільної здатності, природно, менш виразне і яскраве; і усе-таки воно як і раніше робить глибоке враження. 480 рядків прогресивного розгорнення дають чудове зображення з реалістичними тілесними тонами і глибокими рівнями чорного кольору; 480 рядків черезстрочного розгорнення від DVD, у свою чергу, записують собі в пасив деяку зернистість і більш світлі рівні чорного кольору при показі темних епізодів. Якщо плазмові панелі Pioneer тестуются з DVD, то чіткість зображення не можна віднести до кращих їхніх якостей; у цьому відношенні вони поступається панелям фірми NEC. Маштабування з DVD також піддається визначеним перекручуванням: з одним із трьох режимів співвідношення сторін, що відносяться до DVD. Zoom-режим страждає зернистістю і надзвичайно ускладнений. У широкоформатному режимі зображення 16:9 залишається розтягнутим і має широкі смуги зверху і знизу. Cinema-режим виглядає кращим, але при відображенні картинки у форматі 16:9 смуги, на мій погляд, усе рівно залишаються занадто широкими.
При зниженні роздільної здатності до відеомагнітофонів, кабельних і супутникових систем панель уже не так вражає. Можна побачити зернистість зображення. Більше немає колишніх глибоких рівнів чорного кольору, щоб забезпечувати якісну контрастність картинки. Головна проблема в тім, що зображенню бракує чіткості. Медіа-ресивер робить перерахування 250(VCR VHS) - 500 рядків (DVD) горизонтального роздільної здатності до 768 рядків власного горизонтального роздільної здатності панелі. При цьому медіа ресивер плазмового телевізора Pioneer погано витримує тест на конвертування сигналів гранично низької роздільної здатності (250 VCR VHS), виконуючи досить бідну роботу з перерахування. З відстані 3,6 м якість картинки (від VHS відеомагнітофона 250 ліній) ще недостатньо приємна.
Тут можна багато чого сказати. По своїх розмірах медіа-ресивер стоїть в одному ряді з DVD-програвачем і має повний набір входів, включаючи подвійні компонентні відеовходи, три S-відео входу і два входи для антени (вони розташовуються на задній панелі ресивера). Як було згадано вище, вихідний відеосигнал надходить на плазмову панель через DVI-кабель, що входить у комплект. Медіа-ресивер також містить подвійні тюнери, призначені для комбінованого екрана або функції картинка в картинці.
У комплект ресивера входять настінні стовпчики, що приєднуються до убудованого в плазмову панель 12-ти ватним підсилювачем. Слід зазначити, що з відстані більш 4-х метрів точність і голосність вихідного сигналу вражають. Маються наступні режими прослуховування: кіно, ігровий, користувальницьк, стандартний і динамічний. Я віддавав перевагу режимові кіно або стандартному режимові, але був чимало здивований усією розмаїтістю звуків і одержав задоволення, переключаючи з одного режиму на іншій.
ПДУ має безліч різні функції, що мало-мало спантеличує. Наприклад, кнопку співвідношення сторін не так легко знайти, хоча вона є однієї з найважливіших кнопок на будь-якому ПДУ плазмових панелей. На пульті вона позначена як Screen - Mode. Опції співвідношення сторін наступні: Wide (16:9), Zoom, Cinema (перетворить формат 4:3 до повного екрана) і 4:3, що при показі вихідного зображення у форматі 4:3 використовує темні бічні смуги. Маштабування зображення з формату 4:3 не зовсім задовільне, оскільки медіа-ресивер візуально розтягує картинку. Це серйозна проблема, якщо ви хочете переглядати більшість телевізійних програм, використовуючи всю площу екрана. Не досягається прийнятний баланс між збільшенням зображення і його розширенням. Звичайно Ріоnееr ближче робота із сигналами HD і DVD з калібруванням і фокусом даної плазмової панелі. Маштабування зображення у форматі 4:3 алгоритмічно принципово тяжко і зусилля в цьому напрямку не принесуть належного результату. ПДУ має кнопку підсвічування на задній стороні для зручності керування домашнім кінотеатром у затемненому приміщенні.
Комп'ютер приєднується до медіа-ресиверу через VGA-порти, а якість його зображення, що передається на екран панелі без помітних поліпшень або погіршень. Сигнал з SVGA дозволом мені показався найбільш прийнятним.
СПЕЦІАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Сильні сторони
- додаткове устаткування в комплекті
- фірмова Pioneerівська глубокопиксельная (DEEP PIXEL) структура осередку плазмової панелі
- повний набір входів
- подвійний тюнер/комбінований екран або функція картинка в картинці
-

 
 

Цікаве

Загрузка...