WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Спортивне свято (змагання) - Реферат

Спортивне свято (змагання) - Реферат

Сценарій спортивного свята
Місце проведення. Спортивний зал.
Змагання проводяться між командами "Ромашка" (3-А клас) та "Дружба" (3-Б клас). На свято запрошені учні початкових класів.Судді - запрошені вчителі. Розпочинається змагання знайомством команд з присутніми.
Гра проходить у вигляді естафет між командами "Ромашка" і "Дружба". 1 естафета. "Передача прапорців" В командах розподіляються на перший-другий. Перші номери розміщуються у дві колони поряд. Другі напроти них на відстані 20-25 метрів. Перші номери стартують, в них прапорці. За сигналом стартуючі біжать до других номерів своїх же команд, які у цей час стартують, і передають партнерам прапорці, а самі стають замикаючими в. колонах других номерів. Одержавши прапорці, другі номери біжать до перших номерів своїх команд, на старті передають їм прапорці і стають в кінці їхніх колон.
Команда, яка раніше закінчить таке переміщення номерів - перемагає.
2 естафета. "Естафета з обручами"
Дві команди за сигналом (по одному від кожної команди) біжать до півфінішної прямої. На бігу потрібно пролізти крізь обруч, а потім другий обруч підняти над головою, покласти на підлогу. Залишивши обручі, гравці повертаються на старт, минаючи обручі, що лежать на дорозі. Перемогу здобуває команда, гравець якої раніше буде на старті.
3 естафета. "Звивиста доріжка"
Перед учасниками розкладені прапорці на відстані 4-5 кроків один від одного. З кожної ко-манди гравець веде м'яч ногою вздовж ряду прапорців, почергово огинаючи їх: один ліворуч, інший праворуч. На зворотному шляху гравець робить те саме. Якщо зіб'є прапорець, має покласти його на місце і продовжувати гру. Хто виконавшвидше, той переможець.
4 естафета. Кожен з гравців повинен пронести м'яч, який зажатий між колінами, підстрибуючи до фінішу і назад.
5 естафета. "Перестрибни через канаву" Крейдою проводиться дві паралельні лінії на відстані півметра одна від одної - це "канава". За 5 метрів шикуються команди. Учасники гри повинні з зав'язаними очима перестрибнути цю "ка
наву", не наступивши на лінію. Виграє та команда, в якій більшість школярів зуміли виконати це завдання. 6 естафета. "Естафета з м'ячем" Капітани команд по черзі кидають м'яч своїм то-варишам (першому, другому і т. д.). Зловивши м'яч і віддавши його капітанові, гравці займають місце позаду своєї команди. Виграє та команда, в якій раніше біля. ший',, буде знову той, хто починав гру.
7 естафета. "Тік-так" Коли лунає 1 свисток, команда "Ромашка" кричить "тік", 2 свистки - "Дружба" - "так".Спочатку відгукуються правильно, а потім помиляються. Перемагає та команда, яка найменше помилилась.
8 естафета. "Пояс"
Гравці шикуються один за другим. На відстані З- 5 метрів від них стають дві дівчинки. Кожна з них тримає пояс за кінець, так щоб інший кінець звисав. За сигналом ведучого перші з команд .підбіга ють до дівчат, підхоплюють звисаючі кінці поясів, швидко намотують пояси собі на талію і відразу ж розмотують. Потім це ж повторюють товариш, які стоять за ними. Ті в свою чергу передають естафету наступним, а самі стають на їхні місця. Перемагає та команда, гравці якої швидше намотають, розмотають пояс.
За кожен вид естафети присуджується команді - переможцю 5 очок.

 
 

Цікаве

Загрузка...