WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Їжа. Продукти харчування - Реферат

Їжа. Продукти харчування - Реферат

Turn left! Turn right! And jump, jump, jump!

Put your hands into the air! And dance, dance, dance!

  1. Закріплення. Розвиток навичок аудіювання тексту, що мітить нову лексику. Вправа 11 ст.32 РЗ – заповнити пропуски у тексті відповідно до ТS 18.

  2. Домашнє завдання. Вправа 13 ст.33 РЗ. Придумати свій комплекс вправ, щоб виступити на наступному уроці у ролі фітнес – інструктора.

  3. Підсумок уроку. Оцінювання учнів.

Урок № 6. Тема: Здорова дитина – щаслива родина

Мета:

  • Практична :практикувати учнів у вживанні модальних дієслів та наказових речень, ознайомити з поняттям "бути у формі";

  • Освітня:розширити знання учнів про принципи ведення здорового способу життя та застосування їх на практиці;

  • Розвиваюча: розвивати уяву учнів в умовах рольової гри та мовний самоконтроль;

  • Виховна: прищеплювати усвідомлене прагнення ведення здорового способу життя.

Обладнання: запис прислів'я "After dinner sit a while, after supper walk a mile." на дошці, аудіо запис Benny Benassy "Illusion" для фітнес – хвилинки, відео урок "Posnayko. Sport".

Хід уроку.

1. Організація класу. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.

Hello, friends. How are you today? I wonder, who feels really healthy now? What do you do to be healthy?

2. 2.1. Мовна розминка. Вивчення римівки:

Skateboard, water skis, surfboard, wow!

Hop on your skateboard, let's go now!

Water skis, surfboard, skateboard, great!

Put on your water skis, don't you wait!

Surfboard, skateboard, water skis, hey!

Swim on your surfboard, ketch the wave!

2.2. Вибіркова перевірка домашнього завдання.

3. Основна частина уроку.

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

Last time we learned an English proverb. Do you remember it? Another one says: "After dinner sit a while, after supper walk a mile". So, is it important to move much? What other things are important for your health? This is a nice topic to discuss at our today's lesson.

  1. Введення понять "to be fit" та "fitness":

    • Читання вправи 21 ст. 56 підручника з подальшою бесідою за питаннями вправи.

    • Перегляд відео уроку "Posnayko. Sport" та бесідою на тему "Fitness. Sport":

Do you want to go in for fitness?

What is your favourite kind of sports?

How often do you exercise?

  1. Робота у групах (3-4 учнів). Складання порад за списком вправи 22 ст.56 підручника. По закінченні роботи спікери двох груп читають поради стосовно чистоти тіла та одягу, перефразовуючи речення вправи:

What can happen if I eat too much chocolate?

  1. Розвиток навичок читання. Заповнення анкети "Do you live a healthy life?" (див.).

  2. Фітнес-хвилинка. Рольова гра "Тренування у фітнес-центрі": учень, який зголосився бути фітнес-інструктором, проводить тренування під сучасну музику за власним комплексом вправ.

  1. Складання всіма учнями класу "My Fitness Resolution" - списку правил для ведення здорового способу життя та запис його на дошці.

  2. Підсумок уроку. Оцінювання учнів.

You know, today I decided to change some of my habits. And what about you? If it's really so, our lesson was useful for us. And you've got some marks... .

  1. Домашнє завдання. Вправа 15 ст.35 РЗ, вправа 23 ст.56-57 підручника.

Appendices to the lesson

DO YOU LIVE A HEALTHY LIFE?

Put "√" if you do it and "χ" if you don't.

  • You get up early.

  • You do morning exercises.

  • You don't eat cakes and sweets for breakfast.

  • You don't eat chips and drink Coke.

  • You always eat soup for dinner.

  • You visit your dentist regularly.

  • You don't play a computer more than an hour.

  • You clean your room every day.

  • You go for a walk every evening.

  • You don't watch TV late at night.

  • You visit some sports club.

  • You don't go to bed late.

Count your points: "x" = 0 and "√" = 2.

Results:

24-20 You are a very healthy and active person. Congratulations!

18-14 You do your best to be healthy. But try to plan your free time better.

12-8 Don't be so lazy! You have to change your way of life right now.

6-0 You have lots of problems with your friend. Because they think you are boring. Look through the test again – these advices can help you!

Урок № 7. Тема: Захворювання

Мета:

  • Практична:навчити вести діалог за темою "Захворювання" та давати поради у різних ситуаціях, пов'язаних із здоров'ям людей;

  • Освітня: сформувати уявлення учнів про роль модальних дієслів у смисловому та емоційному навантаженні висловлювання;

  • Розвиваюча: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, уяву учнів в умовах гри;

  • Виховна: формувати критичне ставлення до шкідливих звичок, прищеплювати почуття чуйності до хворих, свідоме прагнення вести здоровий спосіб життя.

Обладнання: картки для гри - пантоміми, аудіо запис для проведення фітнес-хвилинки, набори реплік для складання діалогів (за вправою 24 ст.58 підручника).

Хід уроку.

1. Організація класу. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.

Welcome to the Healthy World! Did you do you morning exercises today? Did you get up early or slept till your mother woke you up? No? Good. Than our lesson can start right now.

2. 2.1 Мовна розминка. Спортивні змагання "The Best sportsmen". Виконання фізичних вправ:

Try to touch your toes.

Do as much press-ups as you can.

Close your eyes and stand with your hands lifted straight in front of you.

2.2 Перевірка домашнього завдання. 2-3 учнів читають свої доповіді з вправи 15.

3. Основна частина уроку.

1. Повідомлення теми та мети уроку.

Even the most healthy people sometimes get ill. Today we are going to speak about illnesses and how to prevent them.

2. Гра – пантоміма "Шкідливі звички": учні за бажанням отримують картки з описом шкідливих для здоров'я звичок та показують засобами пантоміми для класу. Глядачі мають відгадати назви шкідливих звичок.

Smoking, using drugs, drinking alcohol, eating too much food, untidiness.

Активізація лексики до теми уроку. Вправа 24 ст.58 підручника:

  • Прочитати діалоги подумки, знайти малюнки – ілюстрації для виділених слів, дібрати їх англійські еквіваленти.

  • Драматизація діалогів у парах: учні отримують смужки паперу із частинками діалогів, знаходять "пару" та читають утворений діалог.

  1. Розвиток навичок діалогічного мовлення. Рольова гра "На прийомі у лікаря": перефразовуючи питання вправи 25 ст.59 підручника, запитати поради у лікаря. "Лікар" (один із сильніших учнів) відповідає на питання, вживаючи модальні дієслова та .

  2. Фітнес – хвилинка.

  3. Диктант.

Everybody needs to be fit. So we should eat healthy food, exercise our body and visit the doctor regularly. It is important to keep body and clothes clean. Our body needs vitamins and fibre, proteins and fats. Carbohydrates give us energy. We must not eat too much or too little.

4. Закріплення. Прочитати та переказати текст жарту. Знайти найсмішніше речення та пояснити, у чому полягає його комізм.

5. Домашнє завдання. Вправа 16 ст.35 РЗ.

6. Підсумок уроку. Оцінювання учнів.

Our lesson comes to its end. I want to wish you to be doctors and not patient. Always help those, who need your help, and you will be helped.

Урок №8. Тема уроку: Повторення вивченого матеріалу.

Мета:

  • Практична: повторити лексику та граматику теми, узагальнити знання учнів з теми, виявляти та виправляти орфографічні помилки, удосконалювати навички роботи з словником;

  • Освітня: поглибити знання учнів про частини мови;

  • Розвиваюча: розвивати мовний самоконтроль, уяву учнів в умовах гри;

  • Виховна: виховувати культуру поведінки, прищеплювати прагнення вести здоровий спосіб життя.

Обладнання: лексичні картки, плакат "Частини мови", транскрипційний запис слів на дошці, відеозапис кліпу пісні "Уou are to run".

Хід уроку

  1. Організація класу. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.

2.1 Мовна розминка. Гра "Відгадай": відгадати слово, яке загадують по черзі учні за тематичними розділами: "Їжа", "Приготування їжі", "Здоров'я" (слабші учні можуть користуватись власними словниками). Двоє учнів біля дошки пишуть слова що відповідають транскрипціям:

[ gril ] [ frai ]

[ boil ] [ fu:d]

Loading...

 
 

Цікаве