WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Створення коміксу засобами Paint - Урок

Створення коміксу засобами Paint - Урок

Тема: Створення коміксу засобами Paint.

Мета:

 • Виконати Практичну роботу "Створення коміксу".

 • Формувати в учнів здатність до аналізу і синтезу.

 • Формування вміння планувати свою роботу, раціонально використовувати час.

 • Ознайомити з життєвим шляхом великого кінематографіста Уолта Діснея.

 • Розвивати в процесі навчання інтелектуальні та творчі здібності.

 • Сприяти розвитку дитячої креативності, вихованню інформаційної культури, уваги дисциплінованості, бережливого ставлення до шкільного майна та техніки.

Тип уроку: практична робота.

Обладнання: файли з діснеївськими героями, мультимедійний проектор, комп'ютерний клас.

Хід уроку

 1. Організаційний момент.

 • Акцент на правилах техніки безпеки в кабінеті інформатики.

 1. Перевірка домашнього завдання, актуалізація і корекція опорних знань, навичок і умінь.

 • Запитання до класу:

 • Як завантажити Paint?

 • Як відкрити існуючий файл на диску?

 • Як створити власний файл?

 • Як зберегти нову версію файлу?

 • Назвіть всі відомі інструменти, та вкажіть що саме можна виконати в Paint з їх допомогою?

 1. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.

 • Завантажити Paint.

 • Поділити вертикальною лінією екранний листок на дві частини (Shift+лінія).

 • Зберегти файл в Мои Документы- Мои рисунки з назвою – власне прізвище, наприклад fedor.bmp.

 • Відкрити папку Мои Документы-Мои рисунки-Комікси. Налаштувати режимперегляду Диафильм. Передивитися запропоновані файли.

 • Відкрити потрібний файл (Открыть с помощью Paint), використовуючи на панелі інструмент Выделение произвольной области. Скопіювати і перенести до свого файлу необхідні персонажі.

 • Одягнути їх, додати діалоги. Зберегти зміни повторно.

 1. Осмислення змісту й послідовності застосування способів виконання дій.

 2. Самостійне виконання учнями завдань практичної роботи по створенню коміксів під контролем (при потребі за допомогою) вчителя.

 • Слово вчителя Світ персонажів Уолта Діснея.

Уолт Дісней - великий кінематографіст, фундатор цілого художнього напряму в анімації, Уолт Дісней народився не в Чікаго, як було прийнято вважати довгі роки, а в Іспанії, у селищі Мохакар в Андалусії. Такої думки дотримуються не тільки жителі цього селища, але і багато хто з біографів Діснея, у тому числі й американські.

Зокрема, згідно з цією версією, Дісней був сином жительки Мохакара Ісабель Самори, яка працювала прибиральницею у місцевого лікаря дона Хінеса Каррільо. 5 грудня 1901 року Ісабель, яка не була одружена, народила сина, якого нарекли Хосе Гірао Самора. Ісабель незабаром емігрувала до США, але і там доля жінки не склалася, і через важке матеріальне становище вона віддала дитину у сім'ю своїх сусідів - Еліаса і Флори Дісней. У 1902 році вони охрестили Хосе, та дали йому ім'я Уолтер Еліас Дісней.

Багато хто з дослідників життя і творчості геніального мультиплікатора підтверджує цю версію. Ніколи не плекавши пристрасті до "чистого мистецтва", Уолт з юних років мріяв отримати зиск зі свого таланту. У сім років він вже щосили продавав свої картинки сусідам. А у віці 16 років Дісней намагався потрапити на фронт першої світової. Його не брали через те, що йому було небагато років. Але, обдуривши організацію Червоного Хреста, Уолт відправився-таки на війну - як шофер амбулаторії. Машину, на якій він ганяв мінними полями Франції, замість камуфляжного забарвлення він розписав своїми малюнками.

Свою роботу у Голлівуді Дісней почав з серії мультфільмів "Алїса у країні мультиків", потім прийшла пора "Освальда Щасливого кролика". Але цей персонаж вкрала у Діснея дистриб'юторка його фільмів Маргарет Уїнклер. У смутку і печалі їхав Дісней, який залишився без копійки у кишені на поїзді у Голллівуд. Від безвиході він почав шкрябати у блокноті різні нікчемні фігурки. "Нашкрябався" Міккі Маус.

"Оживляли" мишеня "сімейним підрядом" - разом з 27-річним Уолтом працювали його брат Рой та їх дружини Ліліан й Една. Але два перших мультфільми ніхто з прокатників не купив. За порогом був 1928 рік, у кіно щойно прийшов звук, і природжений продюсер Дісней вирішує, що третій фільм про мишеня повинен бути звуковим.

Сказано - зроблено: Дісней сам озвучує мишеня. Продовження нам всім добре відоме. Міккі Маус став національним героєм і символом Америки. "Я відчуваю сентиментальну прихильність до персонажа, що зіграв таку велику роль у моєму житті, - зізнався потім Дісней. - Частково він - це я, а я - він".

Після "Білосшжки і семи гномів" Дісней більше не малював, зате, як і колись, пильно стежив за розвитком нових технологій. Ще у 30-х мультиплікатор заснував свою власну школу, в якій готував майбутніх співробітників компанії. Вчив їх головному своєму секрету - перетворювати пласкі целулоїдні картинки на об'ємні фігурки і надавати їм характеру. На честь святкування 100-ї річниці легендарного мультиплікатора спеціальну ювілейну церемонію проведе у престижному лос-анджелеському районі Беверлі-Хіллз американська Академія кіномистецтва. Дісней вважається чемпіоном з числа тих, хто отримав від неї вищі нагороди - за всю кар'єру він завоював 26 "Оскарів". А номінантом на нагороду Дісней був 59 разів. Дочці Діснея - Дайан Дісней Міллер буде вручена особлива вітальна листівка Через Інтернет привітання змогли підписати понад 11 тис. прихильників творчості великого митця і казкаря.

 1. Підсумок уроку. Оцінювання учнівських робіт.

 2. Домашнє завдання.

Придумайте діалог (сюжетну лінію) для улюбленого героя Уолта Діснея.


 
 

Цікаве

Загрузка...