WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → концерту, присвячений Дню Вчителя "Учителю, ти є і будеш вічно!" - Сценарій

концерту, присвячений Дню Вчителя "Учителю, ти є і будеш вічно!" - Сценарій

Сценарій

концерту, присвячений Дню Вчителя "Учителю, ти є і будеш вічно!"

Тихо грає музика, вчителі заходять до зали.Звучать позивні. На сцені з'являються ведучі в національних костюмах (хлопець і дівчина учні 11 класу).

ВедучаВклоніться люди, вчителю своєму,Володареві слова і пера,Крізь біль і радість, роздуми і втомуЛюбов його безсмертна проросла,Любов учителя не зна кінця і краю,Не рветься ні на мить гаряча нить,Любов учителя ніколи не вмирає, -Вона у серці учня пломенить.

ВедучийЩороку, в першу неділю жовтня наша країнавідзначає свято вчителів.Чому не навесні - це свято вчителів?Коли у зелені буяє все довкола,А восени у спалахах жоржинНа свято незабутнє кличе школа.

ВедучаЖовтневі квітнуть небокраї,Гаптує лист мережний осіньІ сонце, ясно посміхнувшись,Голубить тиху срібну просинь.Сьогодні якось особливоДзвіночок кличе срібно звучний;В осінній день, усмішок повен,Видзвонює врочисто й гучно.

ВедучийВітаємо всіх вас з чудовим святом,Воно і ніжністю, і радістю дзвенить.Учитель ! У слові цім багатоДобра, любові, щирості звучить.

ВедучаВ прекрасну пору року приходить до нас учительське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям.

(Звучить пісня "Чом, чом, земле моя" у виконанні квартету)

Слово для привітання надається директору школи Кордубі Б. Р.

(З'являється князь і зачитує наказ)

КнязьВ день цей святковий Хай повниться щастям і радістю школа!Нехай освітянам здоров'я прибуде,А рідна держава про вас не забуде !НАКАЗУЮ:Всім у цей день веселитись,Сміятись, співати, на жарт не скупитись.Задарма нерви собі ви не псуйте,Танцюйте , пустуйте, не комплексуйте!ЗАБОРОНЯЮ:Сумувати, осторонь тихо в куточку стояти,Душею старіти, хворіти, мовчати,Участі в нашому святі не брати.І найсуворіше застереження!..В санкцію входять всілякі обмеження:Можуть спокійно іти на урокиДіти лише до 16 років!Решту попрошу не турбуватися,У залі неодмінно зостатися.

Ведучий В народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор - у створених ним скульптурах, а вчитель - у думках і справах учнів. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків - учителів - все своє життя. Адже в кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, що лишає у кожній душі свій відбиток.

(Звучить пісня "Батьківська пісня")

ВедучаІ ви, і ми - всі родом із дитинства.В чудовий світ прийшли малі колись:Зростали, в казку вірили, навчались...Бажаємо, щоб мрії заповітні всі збулись.

(Звучить пісня "Вернісаж")

Ведучий(на фоні легкої музики)Які прекрасні зорі в темнім, синім небі.Вони чудові та такі далекі.А знаєте, що є земні яскраві зорі.Та, часом. Їх розгледіти нелегкаНе чарівник я, а лише навчаюсь...І зараз, тут, при вас, зібрати хочуЗірки яскраві на орбіту сцени.Вони горять вогнем палким, пророчим:Дарують світ науки, виривають з ночі.

ВедучаЯк ви вже здогадались, - це зорі - наші любі вчителі.Це вони зійшли зорями з небес і осявають намшлях щодня, щогодини.Любі вчителі, ви заслуговуєте на найвищі нагороди.Ми ж хочемо подарувати вам свою любов,Вдячність і повернути вас, хоча б нагодину у ваше шкільне життя.

(Дзвонить дзвінок)(На сцені з'являються випускники у ролі вчителів)

Добрий день, дорогі вчителі!Розпочнемо урок музики, використовуючи інноваційні технології."Караоке"

 звучить пісня "Червона рута" - відбірковий тур. (Вчителі за бажанням співають по-черзі уривки пісні, випускники вибирають трьох найкращих)

 3 учасники з папки пісень вибирають по 2 пісні, які потім будуть виконувати (в цей час виконують учні танець "Вальс")

 Звучать пісні. Вибирають випускники 2-х кращих, 3-му вручають яйця.

 2-є учасників виконують пісні і з капелюхами збирають гроші Рахувальна комісія, яку вибирають з числа вчителів рахує гроші. Обмінюються капелюхами. Переможцю вручають футболку з логотипом школи

(Дзвонить дзвінок).

ВедучийСпасибі мовникам, що вміло,Немов даючи долі звіт,Ввели нас в храм літературиПоезії квітучий світ.

(Звучить мелодія пісні "Есмеральда")

ВедучаЗ нагоди свята до нас завітали незвичайні гості:- покаятись прийшла важка учительська Доля;- помолитись - Ангел-спаситель;- здійснитись - блакитна вчительська Мрія та найкращі Побажання.

Ангел-спасительЯ Ангел-спаситель учительській доліЗа спиною в неї і в дома, і в школі.Важлива ділянка у мене роботи,Все долю рятую від зла і гидоти.Учительський Ангел - моя спеціальність,Не дуже то втішна буває реальність.Хоч одяг у мене не дуже вже й білий,Та я ще тримаюсь, міцний ще і цілий.В день свята, Всевишнього стану благати,Щоб слав вчителям достойну зарплату,Щоб дав їм сердечним побільше часу,Щоб завжди щасливі ішли вони в класи.А ще я прохатиму виручить Долю,Жила щоб вона біля книги і в школі.

ПобажанняТепер вже останнє слово моє,Бо я - Побажання для вас головне.Хай кращою буде учительська Доля,Щоб добре вам всім працювалось у школі,Рятує хай ангел-спаситель всіх вас,Щасливі й здорові були щоб весь час.Хай мрія прекрасна веде вас в життя, Щоб ладилось все й велось до пуття.Живе хай надія, живуть хай серцяНатхнення і творчість дають без кінця.Не зникне хай віра в казки, чудеса,Хай будуть із вами Любов і Краса.

Учительська МріяУчительська Мрія блакитна,Завжди вируча педагога з біди.Якби ж то не я - зупинився б процес,Пропав би життєвий навік інтерес.Махну рукавом - намалюю я мріюІ кожен до мене спішить як уміє.Я -Мрія типова, звичайна для вас:Щоб школа красива, просторий щоб клас,Щоб учнів лиш 20 у класі у тімІ вчитель підручник дає геть усім.Новенький, чудовий, ще й пахне новим.Гора ще підручників, вистачить всім.А ще телевізор, комп'ютер у класНовітні програми? Це теж є для вас.Повірте, якщо з вами я - ваша МріяЗдійснити себе я зумію.Бажаю вам всім, не втрачати мене,І ваша надія вже вас не мине.

(Дзвонить дзвінок)(Звучить легка музика)

ВедучаЗа те, що нас учили малювати,Гачками в'язати, гарно гаптувати.Любити працю, добре слово розуміти,Сьогодні вам "спасибі" кажуть діти.

(Виходить випускниця і оголошує творче завдання вчителям.)В нас відкривається мистецька школа, якої не було ніколи.Хай кожна кафедра за 5 хвилин напише свій портрет один.

(Помічники роздають папір, фломастери. Вчителі працюють під легку музику.)

(Випускниці збирають роботи, скетчем прикріплюють роботи до стенду і підводять підсумки.)

Пройшло якихось 5 хвилин,І є вже виставка картин,Хай заздрять Лувр і ЕрмітажУ нас сьогодні вернісаж.Ви всі таланти взагалі -Куди там Рубенсу й Далі!І вже нам з Лондона дзвонили,Що всі б полотна ці купили.Пробач, ти нам, аукціон -Не продамо й за міліон.Картини ці для нас - безцінні,Їх збережемо неодмінно.

Для вас, шановні вчителі, у виконанні ваших вихованців, танець "Самбо".

ВедучийМайбутня учасниця Євро баченняЦар Наталія, Завітала до нас в гості.

(Звучить пісня "Дикі танці").

ВедучаВибачте за тимчасову паузу, але наш зал захопили Вчительські діти і вимагають слова.

(На сцену забігають з шумом діти вчителів)

1 дитинаМи прийшли до вас на свято,Не займем часу багато,Хочем тільки привітати,Сокровенне вам сказати.

2 дитинаЛюбі мами, любі тати,Зичим витримки й завзяття.Як же вам допомогти,Щоб вам нерви зберегти?Бо шкільна ваша робота -Це не головна турбота,Головне - диктує час -Треба думати про нас!

ПершокласникМама - вчителька! Щасливий!Всі так заздрили мені,Коли з мамою я чемноЙшов до школи день при дні.

ОдинадцятикласникТа яке там щастя? Звідки?Все - не так, як у людей.І не заздрити - жаліти,Треба вчительських дітей.

Дев'ятикласникСпробуй - в класі ворухнися,Чи з уроку утечи,Не дай Боже, запізнися -Знають враз усе батьки.Що всім можна - тобі зась,Не послухав - начувайсь.

ОдинадцятикласникТо не так ти одягнувся -Де ж це совість твоя й стид? -Чую майже щохвилини:"Ти -- учительська дитина!", -Ну, хіба не геноцид!

ДругокласницяВвечері лягаю спати,Прошу казку розказати,Як всім дітям, перед сном, --Де там! Мама за столомПише, пише, щось листаєІ на мене не зважає,А що скаже - я й так знаю:"Плани тільки допишуІ практичні перевірю -Все, що хочеш розкажу".Тільки я уже не вірю.

ПершокласникМовчки в ліжко я лягаю,Покручуся - й засинаю,А вві сніМама бачиться мені -Лікарем, кондитером,Тільки не учителем!

ДесятикласникОт тому й кричати мушуІ звертатись до людей:"SOS! Рятуйте наші душі -Бідних вчительських дітей!"

Бажаєм прожити в здоровому цвітіЩе многії літа щасливої долі.І хай нині учні нашої школиСпівають вчителю "Многая літа"

(Діти зі свічками читають молитву до Бога за вчителя, всі разом учні і вчителі співають "Многая літа")

ВедучийВірш за віршем, пісня за піснею. Слово за словом - так і підійшло наше вітання до кінця.

ВедучаАле свято, ваше свято, наші любі вчителі, Продовжується. Ще стільки добрих, щирих слів Ви почуєте від людей. І всі вони будуть сказані від чистого серця.

ВедучийВсім нашим вчителям Ми бажаєм щастя й долі.Діток в класах, щоб було до волі.Щоб навчали ви ще сотню літ,Так, як нас, на "12",як слід.

ВедучаБажаєм злетів і нових висот,Щоб труднощі зникли навіки.Побільше, щоб отримали державних нагород,І щастя плинуло, мов синьоокі ріки.

ВедучийЩоб від гривень гаманці тріщали,Щоб заборгованість погашена була.Щоб пирогами вас частіше пригощали,Щоб на душі завжди була весна.

ВедучаІз святом вас, дорогі вчителі,Хай щастить, вам всюди і завжди.До побачення!До нових зустрічей! Нині ми кажемо вам,Нашим рідним, найкращим в світі вчителям.


 
 

Цікаве

Загрузка...