WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Сигареті – ні! - Сценарій

Сигареті – ні! - Сценарій

Сценарій лялькового спектаклю

Сигареті – ні!

Дійові особи: ВедучийЛисичкаВедмежаткоЗайчата (2)ПівникЇжакЛікар АйболитьВедмідьВедмедиха-мама

Зимовий ліс. Магазин. За прилавком – Лисичка.Ведучий: Серед засніжених ялин І сосен вікових Відкрився новий магазин Для звірів лісових. Руда лисичка – продавець, Усе у неї є: Мед, цвяхи, ручка, олівець, І, навіть, монпасьє. Вона у достатку великім живе, Чай із малиною п'є І при місяці яснім Виспівує пісні:Лисичка: "Купуйте теплі пиріжечки, Кульки, півники, ріжечки. Шоколад и "Снікерс", "Твікс" І два тістечка на всіх. Забіжіть в мій магазин Купіть в мене апельсин! Ведмедику – арифметику, Білочкам – по стрілочці, А сіренькій мишці – Розмальовку в книжці. Ще скажу вам по секрету – (пошепки) Пропоную сигарету (показує). Кожен з вас у свята й будні Виглядіть дорослим буде.

Картина друга. На галявині перед магазином з'являється ведмежатко. Йде до Лисички.Ведучий: Ведмідь Михайлик, гляньте, виріс, Із нори – землянки виліз. Вирішив він без істерик Прикупить собі цукерок, Печиво і мармелад, А на здачу – шоколад,Лисичка (співчутливо): Мій Михайлику, послухай, Йди до мене ти скоріш, І солодкого не їж. Зуби будуть всі боліти - Будеш ти тоді ревіти. Замість цукерок ти купи Сигарет коробок з три.Ведучий: Мишко в роздумах стоїть - Голова йому тріщить. Сигарети взяв скоріш І побіг в зимовий ліс.

Дія ІІВедучий: Хто стрибає так завзято? Це ж бо зайчики-близнята. Очі косі, Ноги босі.(З'являються двоє зайчат, боязко тримаються на відстані від Лисички)Лисичка: Не лякайтеся, зайчата, Сіро-білії малята! Йдіть до мене хутко, Дам я вам капустки. (пошепки) Навіть по секрету Дам вам сигарети. ( показує сигарети) Їх купуйте чим скоріше – І вам буде веселіше.(Один зайчик тікає, а другий підходить до Лисички) Зайчик: Ти, лисичко, все торгуєш І без діла не сумуєш?Лисичка: ТакВедучий: Йому лисичка каже,-Лисичка: В магазині я на стражі.Зайчик: В хаті я не проживаю, Харчик в скриню не складаю - Кори у лісі вистачає. Змерзну – ноги виручають.Ведучий: Заєць – він малого росту, Наздогнать його не просто.Заєць: Бо уже багато літ Моркву їм я на обід. З'їм – і бігаю невпинно – Морква – сильні вітаміни. А курців, шановні друзі, Ми не любимо в окрузі. Це чому? Відкрить секрет? Шкода ж бо від сигарет.Ведучий: Стрепенувся зайчик вмить, Стрибнув в бік І в ліс вже мчить.

Дія ІІІВедучий: В магазинчик лісовий Іде Півник молодий.Лисичка: Які гості в магазині! Ну проходь, Петрусю милий. Припасла тобі зерна, І гороху, і пшона. Ще є мене сигарети, Їх бери, а не котлети. (Пропонує сигарети)Півник (сердито): Ко-ко-ко! Ку-ку-рі-ку! Що за жарти у ліску? Ти чого так зле жартуєш, Сигаретку пропонуєш? Ось що я тобі скажу: Я з тобою не дружу! Знать тебе я не бажаю. До побачення! Зникаю.

Дія 4.Картина 1.Ведучий: Біжить їжак поміж ялинок, Сковзає на льоду.(Їжак побачив Лисичку і зупинився) Лисичка йому й каже:Лисичка: Давай переведу!(Бере Їжака за руку і підводить до магазину) Заходь до мене, їжачку, Яблук дам, і дам мачку. Якщо схочеш – дам котлетку, (пошепки): А ще краще – сигаретку.(Показує сигарету)Ведучий: Ой Їжаче, не дури, Сигарету не бери! Їжачок хвороб боїться, Відійшов він від лисиці.Їжак: Я отруту не палю, Бо здоров'я згублю. Захворіють серце, нирки, Буде боляче і гірко. Нікотин не споживаю – Про своє ж здоров'я дбаю.(Свариться пальцем на Лисичку): А за те, що сигарети продаєш, Заслужену кару ти понесеш.(Іде геть)Картина друга.Ведмежа барлога. Хворий ведмедик Михайлик, мама Ведмедиця і лікар Айболить)Ведучий: По лісу сорока літає, Новини всі розповідає, Що захворіло Ведмежатко, Плаче мама й плаче татко.(Ведмежатко плаче, стогне)Ведмедиця: Наш Михайлик захандрив – Сигарети він курив. Він не слухав маму й тата – Тепер клопотів багато.Ведучий: Айболить його послухав, Свою голову почухав: "Так... хвороба від паління – Перші кроки до падіння. Пропишу йому мікстуру, Чай з варенням, фізкультуру. Спорт, вода і вітаміни - Допоможуть неодмінно!"(Ведмедиця-мама і Михайлик кивають головами на знак згоди. Айболить іде за сцену)Картина 3.Галявина лісі. На ній звірі: Їжак, Півень і Заєць.Ведучий: Вранці, як промінь проснувся ясний, Збирається хутко звір лісовий.Їжак: З рудою треба щось робити, І в книзі скарг запис зробити.(Звірі пишуть в книзі скарг)Ведучий: Пишуть вони лисиччині капості, Котрі не приносять радості.Заєць: Головний Ведмідь у лісі, Має дать лисичці відсіч. Хай оце він прочитає І Лисичку покарає.Півень: Пішли до ВедмедяВсі: Пішли!(Всі йдуть зі сцени)Ведучий: Під пеньками, в буреломі Спить Ведмідь, неначе в домі. Лапу в рот собі запхнув, Як малесенький, заснув.(Звірі підходять до Ведмедя і будять його) Ведмедя звірі розбудили, Книгу скарг йому вручили.(Вручають книгу скарг) (Ведмідь читає) Прочитав Ведмідь І почав ревіть:Ведмідь: Лист паперу мені дайте, А тоді Указ читайте.(Звірі подають Ведмедю папір і ручку. Ведмідь пише).Ведучий: Він писав, він так старався, Дуже гарно розписався. Кинув він листок в корзину:Ведмідь: "Віднесіть до магазину!"(Ведмідь кидає аркуш в корзинку. Звірі йдуть у глибину сцени)

Картина 5.Магазин Лисички. Біля нього Півень, Заєць, Їжак. Стукають)Півень: Лисичко! Двері відчиняй, Повідомлення приймай!(З'являється Лисичка, Півень вручає їй повідомлення)Ведучий: На Указі напис строгий – Напис ворогу – не другу:Лисичка (читає): "Руда! Збирай манатки прудко, Забирайся з лісу хутко! Годі капості робити, Ми не хочемо палити. З лісу чим скоріше з'їдь! І підписано: "Ведмідь".(Лисичка плаче)Звірі: Ура! Так тобі і треба!

Картина 6.(Лисиця у віконечку магазину. Плаче, схлипує)Ведучий: Гнуться дерева, мете хурделиця, Плаче – ридає наша Лисиця. Та немає у неї для горя причин: Багатий стоїть лісовий магазин. Запаси великі, Усе в неї є:Кінець вистави


 
 

Цікаве

Загрузка...