WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Крок у майбутнє (бізнес-форум) - Реферат

Крок у майбутнє (бізнес-форум) - Реферат

здійснення державної аграрної політики, прискорення реформування та розвитку аграрного сектора економіки на засадах приватної власності на землю та майно, останнім часом прийнято низку Указів Президента України, розроблені програми стабілізації Міністерства агро політики, готується нова редакція Земельного кодексу.
2. Станом на 1 грудня 2000 року реорганізовано практично всі 10 833 колективних сільськогосподарських підприємств. На їхній базі створено 14 741 нове виробниче утворення, серед яких - 1 254 селянських (фермерських) господарств, 2 901 приватне (приватно-орендне) підприємство, 3 325 сільгоспокооперативів. Орендодавці землі у минулому році вперше отримали близько 1,5 мільярди гривень орендної плати,половину з них - пенсіонери.
1. Аграрний сектор сьогодні обслуговують товарні біржі, які працюють у всіх регіонах України і об'єднані в єдину електронну інформаційну мережу. Так у січні-листопаді на сільгоспродукцію і продовольство на біржах було укладено понад 3,4 тисяч угод.
2. Активізувалась робота в регіонах зі створення агро торгових домів. Рік тому їх діяло 92, нині налічується уже 353. Започатковано аукціони живої худоби. На постійній основі їх діє 90. Збільшилась кількість оптових продовольчо-овочевих ринків. На початок грудня їх налічувалось 415. Розпочалось впровадження нових підходів до формування ринку сучасної техніки. Використані факти взяті з опублікованих матеріалів Кабінету Міністрів України станом на 1 січня 2001 року.
Ведучий:
До участі в форумі запрошений фермер с.Коршів Кунича Я.В.
Виступ фермера:
Запитання до виступаючого.
Ведуча:
Які способи покращення продуктивності земель ви бачите?
Ведучий:
Які сільськогосподарські культури вирощує ви?
Запитання виступаючого до залу:
- Чи знаєте ви коли і де вперше були запроваджені паперові гроші?
Ведуча:
О рідна земле, я навік з тобою!
Душа співа од чистоти краси
Твоїх привіль пробуджених весною,
Людських осель багатих на хліб-сіль.
З тобою, добра, я завжди з тобою!
У дні гарячі засіву і жнив:
Як сонце осія любов'ю
І усміхнеться світу щедрість нив.
Ведучий:
Тебе люблю, про тебе я співаю!
В житті весь вік завдячую тобі,
Твій синій простір серцем обнімаю,
І навіть сил я чую у собі.
Тобі одній - пісні мої та радість,
Про тебе мрії - думи повсякчас.
Ніякій із тобою не зрівнятись.
Багато є земель - єдина - в нас.
Пісня "Посадила огірочки"
(виконує фольклорний ансамбль вчителів)
Ведуча:
Світ не тільки складний і важкий, але ще й загадковий, цікавий, красивий. Та щоб це побачити, треба мати бажання дивитись. До речі, людство давно вже займається цим - не лише в поті чола добуває хліб, а ще й дивиться зачудованими очима на дійсність. Нас всіх захоплює краса навколишнього світу, яка не тільки рятує його, а спонукає до створення нового, ще прекраснішого, гармонічнішого.
Ведучий:
Часто людині важко визначитись, чого вона хоче. Покажіть їй красиву річ - і вона знатиме, чого прагнути. Це, звичайно, стосується і мистецтва, і природи, і способів господарювання, речей побуту і, звичайно, одягу та зачісок. Тому сфера модельного бізнесу - це вікно у світ смаку й краси, естетичних почуттів та насолоди.
Ведуча:
До представлення досягнень модельного бізнесу запрошуємо інформаторів ЦСУ Лесю Кінаш і Тараса Копушконого.
1. Даний вид бізнесу є особливим сектором економіки, адже його кінцева продукція спрямована безпосередньо на людину: від задоволення найперших життєво необхідних потреб до прагнення краси дизайну предметів, які щодня оточують її в побуті. Все це визначається поняттям рівня життя. Пріоритетом економічної і соціальної політики в нашій державі сьогодні є саме створення умов для забезпечення достатнього життєвого рівня населення, що знайшло своє відображення у Програмі діяльності уряду "Реформи заради добробуту".
2. За останні два роки набуто значний потенціал для прискорення економічних зрушень у легкій промисловості. За півроку підприємствами зазначеного сектора економіки вироблено продукції на суму 626,7 млн. гривень. Приріст промислового виробництва досяг 146,7 відсотку у текстильній підгалузі, 132 відсотків у швейній, 122 відсотків у шкіряній, хутряній і взуттєвій підгалузях.
1. У світі є безліч фірм, які виготовляють одяг, взуття, косметику. Кожна з них не тільки штампує джинси чи светри із власним лейбом, а створює певну концепцію своєї продукції. Причому, скажімо, молодіжний одяг не дуже різниться у різних фірм, тому найбільший акцент робиться на рекламній компанії. Якщо вона вдала, то попит матимуть навіть найпростіші майки з назвою фірми, тобто, людина купує не тільки річ, а й стиль, престиж, ідею.
2. В Україні вже стає традиційним показ "Сезону моди", що відбувається в Київській галереї мистецтв "Лавра", щороку він збирає чисельну аудиторію фахівців, прихильників українських кутюр'є, серед яких яскраво вирізняється талант Олександра Гапчука - модельєра будинку побуту "Столичний", Олени Корсуненко - провідного стиліста ЗАТ "Центр розвитку моди" та фірми "Віджо", які готували парадну екіпіровку олімпійської делегації України.
Ведуча:
Зараз ви маєте можливість оглянути сучасну колекцію відомого кутюр'є на ймення Український Бізнес.
Бізнес (одягнений в футболку, бронежилет, шаровари, взутий в кросівки).
Створюючи колекцію сучасних бізнесових моделей, я в першу чергу подбав про власний одяг. Моя зачіска і окуляри - це данина моді. Футболка - для щоденних тренувань, бо сучасному бізнесмену не обійтися без спритності та витривалості. Щоб зберегти своє життя, маючи великі гроші, конче потрібен бронежилет. А шаровари зручні, бо в них можна помістити всі зарубіжні інвестиції і, навіть, видно не буде, де вони поділись. Кросівки, щоб зручно було тікати за кордон, коли шаровари будуть повні інвестицій.
А тепер знайомтесь, мої колеги - новітні моделі, що нещодавно з'явились в Україні.
Модель "Міс Демократія" (дівчинка в жовно-блакитному одязі з серпом і молотом на грудях і червоними бантами в косах).
Демократія - форма організації суспільства, колективу, яка забезпечує участь його членів у здійсненні всіх заходів управління. Костюм достатньо відкритий,

 
 

Цікаве

Загрузка...