WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Крок у майбутнє (бізнес-форум) - Реферат

Крок у майбутнє (бізнес-форум) - Реферат


БІЗНЕС-ФОРУМ
"Крок у майбутнє"
Марусяк Л.М.
Коршівська ЗОШ І-ІІІ ст.
2001
Ведуча:
Дорогі друзі! Шановні гості! Дозвольте привітати вас і запросити стати свідками і учасниками першого в стінах нашої школи бізнес-форуму "Крок у майбутнє".
Ведучий:
Людині завжди був притаманний потяг до самоствердження, бажання показати свій розум і кмітливість. Для цього існує багато способів. Для когось - це бізнес, для когось - гра, музичне чи театралізоване дійство. Сьогодні ми спробуємо поєднати ці далекі один від одного види людської діяльності.
Ведуча:
Але далекі вони, мабуть, тільки на перший погляд. У сучасному бізнесі успіх багато в чому залежить від кмітливості, винахідливості, згуртованості команди однодумців.
Ведучий:
У бізнесі, як і в грі, людина інколи опиняється в скрутній ситуації і тільки її спроможність ризикувати, миттєво реагувати на життєві обставини забезпечують успіх, перемогу.
До участі в бізнес-форумі запрошені люди, які знайшли в житті своїх однодумців, люди, які довели свою спроможність ризикувати і добиватися успіху.
Ведуча:
Розвиток туристичного бізнесу є одним із головних чинників творення позитивного міжнародного іміджу України. Провідні туристичні фірми держави дедалі активніше розвивають внутрішній і в'їзний туризм, пропонуючи привабливий якісний вітчизняний продукт. Постійним зарубіжним партнером в галузі туризму виступає авторитетна у світі британська компанія "JIE Iraxl Exhibitions".
Ведучий:
До представлення досягнень туристичного бізнесу запрошуємо інформаторів ЦСУ в галузі туризму Юлію Мацюк та Петра Мандзюка.
1. Туризм це стан людської душі. Та щоб вибаглива і тонка душа туриста залишалась задоволеною, в цій сфері працюють сотні тисячі людей. Ті з наших громадян, котрі останнім часом скористалися послугами туристичних фірм, могли оцінити закордонних сервіс, якщо, звичайно, мали справу із серйозними туроператорами. Гасло "за гроші клієнта - все, що він забажає" працює там безвідмовно, інша річ, що український турист, у переважній свій більшості, відчуває скруту саме з грішми.
2. Україна володіє чудовими можливостями для розвитку в'їздного туризму. Карпати і Крим, лікувальні води Трускавця, Миргорода, Куяльника, Чорне та Азовське моря, помірний клімат, можливості зимових видів відпочинку, пам'ятники архітектури та історії, наші древні міста могли б привабити іноземних туристів, у яких зараз із грішми все гаразд. Саме на зрушення в цій галузі спрямовані Указ Президента 1999 року та Державна програма розвитку туризму до 2005 року. Україна має посісти належне місце в туристичному бізнесі.
1. Кращими представниками туристичної сфери, які вже плідно працюють у цьому напрямку визнано круїзну компанію "Червона рута", у внутрішньому туризмі ЗАТ "Укрпрофтур". Вітчизняною "Меккою" туризму визнано Київ. Кращий туристичний авіаперевізник "Міжнародні авіалінії України", а кращим туристичним підприємством визнано ЗАТ "Гамалія". Найефективніше із зарубіжних представництв співпрацює з нашими туристичними організаціями Посольство України у ФРН. Найкращим довідником у сфері туризму визнане п'ятитомне видання нормативно-правових актів "Туризм в Україні", підготовлене фахівцями туристичної асоціації України. Кращими інформаційними джерелами в галузі туризму визнано газету "Україна туристична" (головний редактор Валентина Дрозд) та журнал "Міжнародний туризм" (головний редактор Олександр Горобець).
2. Для пожвавлення роботи в цій галузі в 1999 році туристичною асоціацією України започатковано акцію "Кришталевий лелека", яка передбачає щорічне визначення та нагородження переможців і лауреатів у більш як двадцяти номінаціях, щорічно проводиться спеціалізований ярмарок "Туризм, санаторно-курортне лікування та відпочинок", в останньому з них взяло участь 128 санаторно-курортних закладів "Укрпрофоздоровниці", де щорічно лікується понад 600 тисяч громадян, у тому числі 150 тисяч дітей, 60 тисяч важко хворих у спеціалізованих реабілітаційних відділеннях, 150 тисяч постраждалих від Чорнобильської катастрофи.
Ведуча:
Запрошуємо до виступу менеджера туристичної фірми ___________________ в місті Івано-Франківську.
Виступ менеджера.
Запитання до виступаючої.
Ведучий:
Які перспективи розвитку "зеленого" туризму в Карпатах?
Ведуча:
Чи проводите ви свій відпочинок у Карпатах?
Запитання виступаючої до залу:
- Що в перекладі із старогрецької мови означає слово "економіка"?
Вручення призу переможцю.
Пісня " "
слова
музика
(виконує ансамбль дівчат 8-х класів).
Звучить мелодія пісні "Чом, чом, земле моя..."
Ведуча:
Орали землю, сіяли жита,
Рушали в бій до Змієвого валу.
І нива пращурів - земля свята
Сто сотень поколінь нагадувала.
Ведучий:
Бо нива - це моя!
Тут я почну зажинок,
Бо кращий урожай не жде мене ніде,
Бо тисяча доріг, мільйон вузьких стежинок
Мене на ниву батьківську веде.
Ведуча:
З прадавніх давен, народ наш глибоко поважає землю і називає її матір'ю: "Земля-мати наша", бо вона годує собою людей і тварин. Тому при поклонах цілують землю. Землю бити - це великий гріх, який прирівнюється тому, що не можна ніколи бити матері. Землею клянуться як чимось святим. Клятва та найстрашніша, коли при її проголошуванні цілують землю. "Клянусь землею!" - вигукнув впевнений у собі лицар-козах, цілуючи землю або, навіть, з'їдаючи її.
Ведучий:
Всяка їжа в Україні поважається й зветься Даром Божим, а Дар Божий мусить шануватися. Земля свята і не терпить пролиття крові, особливо невинної. Пролиту на землю кров треба зараз же засипати, щоб не побачило її сонце.
Ведуча:
"Земля дає все і забирає все", - говорили стародавні орачі: Не випускай землі з рук - вона єдина вас не зрадить. Глибоку повагу відчувала людина до землі-трудівниці, яка "парує та людям хліб готує". Землею лікувалися, прикладаючи її до ран, як оберіг землю брали з собою в дорогу".
Ведучий:
Що нового сьогодні в наших господарів землі? Як їм працюється, які проблеми доводиться вирішувати?
Ведуча:
До представлення аграрного бізнесу запрошуємо інформаторів ЦСУ з питань АПК Михайла Коцабу та Людмилу Таран тюк.
1. З метою

 
 

Цікаве

Загрузка...