WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Ігрові вправи - Реферат

Ігрові вправи - Реферат

дошці будь-яке відоме слово. Потім учасники гри по черзі пишуть слова, перша буква яких є послідовною буквою попереднього слова. Кожне слово учні перекладають на укр.мову (усно). Слова в цепочці не повторюються, наприклад: boy - yard - door - red - desk - know - white і т.д.
Вибуває з гри той, хто не зміг в відведений час (паузи між словами 5-10 секунд згадати потрібне слово або написав його з помилкою.
3. Гра "Look Sharp" дозволяє повторити лексику. Вона проводиться в швидкому темпі, без пауз. В грі беруть участь всі учні. Учитель передає одному з учнів паличку (лінійку) і називає будь-яке слово. Учень називає інше слово, яке відноситься до тієї ж теми чи частини мови, що й попереднє, і швидко передає паличку одному з сусідів. Учень, що порушив правила гри, вибуває з неї і платить штраф: декламує вірш англійською мовою.
Наприклад:
One - two - three - four - five і т.д. (Частина мови - числівник).
A desk - a daybook - a lesson - our teacher і т.д. (Тема "School").
Red - green - blue - yellow і т.д. (Частина мови - прикметник).
В іншому варіанті гри "Look sharp" учні, відповідаючи на запитання вчителя What can you see in the …?, називають те, що вони можуть бачити в кімнаті (на вулиці, картинці). Учень, який останнім предмет, виграє.
4. В цій грі беруть участь всі учні класу (групи). За визначений час (5 хвилин) треба написати в зошиті (на листочках) якомога більше слів, використовуючи тільки букви складного слова, написаного вчителем на дошці. Бажано, щоб це слово вміщали не менше трьох голосних букв. Наприклад, пропонується як основа слова: examination, demonstration, constitution.
5. В грі "Crossword" приймають участь всі учні класу. Учитель пише на дошці по вертикалі складне слово, кожна буква якого може бути включена в одне із слів кросворда по горизонталі. (слова по горизонталі бажано, щоб відносились до однієї теми).
s c hool
r oom
b o y
s port
clas s
w all
fl o or
r ecord
frien d
ЛЕКСИЧНІ ІГРИ
Мета цих ігор - тренувати учнів уживати в мовленні різні частини мови.
11. THIS IS MY NOSE
Учням подобається виправляти помилки інших.
Показуючи свою руку, вчитель каже: "Oh, something is wrong with my foot." Учень виправляє: "With your hand, teacher." Та вчитель продовжує: "I don't hear, something is wrong with my nose" (показує на своє вухо). Діти сміються, оскільки вони вже знають ці слова. Далі роль ведучого виконує учень, який по черзі звертається до однокласників. Під час діалогу решта учнів рахують до десяти. Якщо гравець не відповість до кінця цього рахунку, він вибуває з гри, а якщо його відповідь правильна, він стає ведучим. Гра продовжується, доки не залишиться один учень, тобто переможець.
12. HOW MANY PAGES?
На столі вчителя - кілька гарних книжок. Він запитує:
- How many pages are there in the book?
Pupil 1: There are three hundred and fifty pages.
Teacher: No, less.
Pupil 2: Three hundred.
Teacher: Less.
Pupil 3: Two hundred and fifty.
Teacher: More.
Pupil 4: Two hundred and eighty.
Teacher: That's right.
Приз тому, хто правильно відгадає - право першим подивитися книжку.
13. PANTOMIME
Гру проводять на закріплення лексики з теми "Ранок школяра". Група дітей розміщується біля дошки і кожен з них жестами та мімікою імітує якусь дію.
Teacher: Guess what each pupil is doing.
Pupil 1: This boy is doing his morning exercises.
Pupil 2: That girl is washing her face.
Pupil 3: This boy is putting on his red scarf.
14. FAMILY
Учень виходить із класу, а вчитель говорить кожному з 5-6 учнів, хто з них буде фати яку роль (матері, батька, сина тощо) і пропонує кожному чимось зайнятися.
Учень повертається і, дивлячись на дітей, відповідає на запитання: Who are they? What are they doing?
15. CLOTHES
Учитель дає учню 7-8 малюнків із зображеннями предметів одягу, і той показує їх класу, називаючи предмети англійською мовою.
Потім він загадує один із предметів одягу, а діти, по черзі ставлячи запитання, намагаються здогадатися про загаданий предмет.
16. WHO IS THE FIRST?
Гру проводять під час повторення лексики. Кожен учень повинен мати аркуш із намальованим на ньому ланцюжком квадратиків. Крім цього, учні повинні мати набір картонних квадратиків із написаними на них літерами абетки (по кілька квадратиків з кожною літерою).
Вчитель називає слово українською мовою або показує малюнок із зображенням якогось предмета. Учні вимовляють слово англійською мовою,потім заповнюють свій ланцюжок квадратиків літерами з набору, які складають це слово.
Гру можна продовжити, якщо дати завдання скласти речення з цим словом. Переможцем вважається учень, який виконав завдання першим.
17. MY AUNT WENT TO TOWN
Вчитель пояснює, що учні повинні доповнити фразу Му aunt went to town and bought... словом, що позначає предмет шкільного вжитку або предмет одягу.
Pupil 1: My aunt went to town and bought a book.
Pupil 2: My aunt went to town and bought a book and a bag.
Pupil 3: My aunt went to town and bought a book, a bag and a ruler.
Якщо учень допустив помилку або не сказав "свого" слова, він вибуває з гри.
18. MEMORY GAME
Вчитель просить учнів згадати слова з якоїсь пройденої теми. Учень вимовляє слово, інший повторює його і додає своє і т. д.
Pupil 1: A chair.
Pupil 2: A chair, a picture.
Pupil 3; A chair, a picture, a curtain.
Учень, який допустив помилку, вибуває з гри.
19. TIME
Гра має кілька варіантів.
а) Беруть макет годинника зі стрілками, що рухаються. Пересуваючи стрілки, вчитель по черзі запитує в учнів з обох команд: What time is it now? За кожну правильну відповідь команда одержує один бал.
б) Вчитель починає розповідь, але не закінчує останнє речення. Наприклад: / have a friend. Her name is Anna Petrenko. She gets up at... (учитель ставить стрілки на 7 годин. Учень повторює останнє речення і за-кінчує його словами seven o 'clock in the morning. Якщо він помилився, команда одержує мінус. Виграє та команда, гравці якої допустили менше помилок.
в) Вчитель ставить стрілки годинника на 7:15 і просить кожного учня сказати, що він та його батьки звичайно роблять у цей час. Наприклад:
Pupil 2: І open the window and do my morning exercises at 7:15.
Pupil 3: My mother lays the table at 7:15.
г) За допомогою макета годинника можна повторювати або закріплювати вживання дієслів у майбутньому або минулому часі. Учитель, пересуваючи стрілки годинника, запитує: "What did you do yesterday at half past four? What will you do on Tuesday at a quarter to 5?"
20. CROSSING THE RIVER
На дошці схематично зображено струмок. Дві команди переходять через нього в різних місцях по камінцях, які умовно позначені квадратами (по 10 квадратів для кожної команди). Щоб ступити на камінець, у кожен квадрат треба вписати слово з пройденої теми.
Якщо слово написано неправильно або воно не відповідає заданій темі, команда втрачає право на хід. Виграє та команда, яка швидше перейшла через струмок.
ФОНЕТИЧНІ ІГРИ
Ці ігри повинні:
- тренувати учнів у вимовлянні звуків англійської мови;
- навчати їх виразному читанню.
На початковому етапі навчання англійської мови фонетичні вправи у формі гри рекомендується проводити на кожному уроці протягом 5-6

 
 

Цікаве

Загрузка...