WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → З української мови, проведеного в 1 класі - Реферат

З української мови, проведеного в 1 класі - Реферат


З української мови, проведеного в 1 класі
за системою "Розвивальне навчання"
Тема: Букви для позначення приголосних звуків. Буква "ен".
Мета: закріпити вивчені букви, вправлятися у дії читання слів та речень з буквою "ен" у складанні моделей речення; формувати контрольно-оцінювальні дії.
Хід уроку
1. Мотивація діяльності
- З якою буквою вчора ви ознайомились на уроці? Діти відповідають на запитання вчителя, звертаючись до таблиці
В Р М Л Н
- Яку роботу виконує буква "ен"?
- Для чого ви її вивчали? (Щоб вміти читати, писати)
- Чи легко вам було читати слова з буквою "ен"? Чому?
ІІ. Формування контрольно-оцілювальних дій.
Якщо вам було легко, тоді на сьогоднішньому уроці ми продовжимо працювати з буквою "ен", читати тексти, слова, будувати моделі.
Завдання 1.
Розгляньте малюнки.
- Що зображено на них?
Знайдіть звуко-буквенні моделі, які відповідають малюкам. Діти називають: нитки, дівчинка, лимони, носоріг, ніж.
З'єднайте стрілочками малюки з моделями.
Самостійно пишуть літеру "ен2 у моделях
Напишемо літеру "ен" у моделях.
Спробуємо придумати ім'я дівчинки, що був звук [н] або [н'] Діти називають імена.
Зупинимось на імені Ліна.
Учні іншого класу склали речення
- Хто може його прочитати
Роман і Ліна ловили линів
І побудували модель речення Учні показують "+", "-". Чому?
- Хто зможе виправити Учень біля дошки будує правильну модель, інші в зошитах
Що потрібно пригадати учням іншого класу? Висновкиучнів.
За те, що ми справились з цим завданням Роман і Ліна склали для нас пальчикову хвилинку.
На-на-на - ми впіймали лина.
Ну-ну-ну - я лина тягну Діти виконують.
Завдання 2 Робота і група.
Пригадаємо правила роботи в групах
У вас на аркушах записані слова:
Прочитайте їх
(в о н а Л і н а)
За допомогою цифр переставте букви так, щоб утворилося нове слово.
Надрукуйте нові слова
(н о в а, Н і л а)
Презентація роботи Одна група презентує роботу, а інші оцінюють "погоджуюсь" "не погоджуюсь"
Завдання 3 Робота в парах
За допомогою фішок побудуйте звукову модель слів: Роман, Ліна. Пригадуємо правила роботи в парах
Оцініть "легко" чи "важко" вам було працювати в парах
Одна пара виконує завдання біля дошки
- А чи знаєте ви, що Роман і Ліна - братик і сестричка? А хто ще з ними живе? (матуся, татусь, дідусь, бабуся)
- Як можна назвати одним словом групу цих людей? (сім'я, родина)
3. Фізкультхвилинка
Читання тексту "Родина"
а) виразне читання вчителем.
- У якому місті жали родина?
б) ланцюжкове читання тексту учнями.
- З кого складається ваша родина?
ІV. Підсумок уроку.
- Ви сьогодні всі на уроці працювали?
- А може хтось лікувався?
- Як ви розумієте слово "лінь"?
- Який звук в кінці цього слова?
[н']
Що його пом'якшило? (буква "м'який знак")
З цією буквою ми познайомимось на наступному уроці. Мотивація на наступний урок.
Loading...

 
 

Цікаве