WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Особливості формування сексуальної культури молоді - Реферат

Особливості формування сексуальної культури молоді - Реферат

чоловіка, і жінкою, яка роздягається при чоловікові, звертаючи на нього увагу не більшу, ніж на вішак". Жінкам варто уважніше придивитися до мистецтва кінозірок роздягатися, адже воно може згодитися їм у подружній спальні.
Уміння вільно і невимушено рухатися, підкреслюючи красу оголеного тіла - ефективний засіб впливу на уяву чоловіка. М. Вислоцька рекомендує "приміряти" свою голизну спочатку наодинці, навчитись красиво сидіти, вставати, ходити, навіть кокетувати. Через деякий час, звикнувши до власної голизни, неодмінно набудеш здатності впевнено і невимушено пересуватися навіть в присутності партнера (до речі, цій справі добре слугує відвідування лазні). Чоловіки люблять дивитися на те, як жінки роздягаються. Жінки люблять, коли на них дивляться. Правильний погляд - вже початок того, заради чого роздягаються. У жінок викликають серйозні побоювання чоловіки, якій в цей момент відвертаються. Тому важливим є вміння забезпечити різноманітність у подачі себе. Особливо про це має пам'ятати жінка, бо мозку чоловіка з його "полігамною влаштованістю", потрібна різноманітність. Жінка повинна пам'ятати такі правила:
- ніколи не варто користуватися одними і тими самими парфумами;
- не варто постійно ходити в однаковій білизні та одязі;
- час від часу необхідно змінювати зачіски;
- варто намагатися робити сюрпризи в усьому;
- у ліжку варто поводитись щораз по-різному.
Частина жінок комплексує від невпевненості в собі, коли їм доводиться оголюватися. Вони не розуміють, що не тіло робить жінку сексуально привабливою. Такою її робить впевненість у собі, любов до себе і свого тіла. У кожної жінки своя форма і через це не має бути комплексів, тим більше виправдовувань перед чоловіком за окремі вади свого тіла.
Сексуальна культура - це і знання ерогенних зон та володіння технікою впливу на них. Ерогенні зони (eros + genes - що викликають пристрасть) - ділянки тіла, стимуляція яких викликає у людини статеве збудження. Вони є показниками здатності індивіда сприймати сексуальні стимули і відповідати на них специфічними психофізіологічними реакціями, що приводять до наростання приємних відчуттів аж до оргазму. Фактично, будь-яка частина тіла може бути ерогенною зоною, якщо з нею будуть пов'язані певні умовні рефлекси. Досвід стає джерелом ерогенізації. Ласкаючи окремі ділянки шкіри особливо часто і приємно, поступово перетворюють їх у "гарячі точки". Чоловік повинен змусити "зазвучати" жіноче тіло. А щоб досягти цього, він повинен створити сексуальний портрет своєї партнерки, збудити найчутливіші рецептори. Більшість чоловіків - повні неуки щодо жіночого тіла, але відсоток "темних" жінок ще вищий. Більшість дівчат неймовірно погано інформовані про чоловіче тіло, про його функції і роботу.
Розташування ерогенних зон у кожної жінки, на відміну від чоловіка, є суто індивідуальним, тому навіть спеціальна література не може навчити, як треба поводитися з конкретною жінкою Це схоже на телефонний апарат: з допомогою десяти цифр можна скласти безліч різноманітних номерів, але зателефонувати конкретній людині можна, лише знаючи її конкретний номер. Ерогенні зони у жінок мають незвичну властивість - з часом вони можуть мігрувати. Тому може трапитися так, що жінка, яка вчора з розуму сходила від ласк грудей, в один з вечорів скаже: "Коханий, мені це неприємно!". Стимулювання одних і тих самих ділянок тіла може викликати різну реакцію у різних жінок - в одному випадку позитивну, в другому - нейтральну, в третьому - негативну.
Сексуальна культура - це передовсім культура ласк. Найпринциповішим і найважливішим моментом у сфері культурних сексуальних стосунків є те, що під час цих взаємин проходить наче своєрідний обмін прав на тіло. Тілом чоловіка повинна повністю розпоряджатися жінка, тілом жінки - чоловік.
У чоловіків існують комунікативні труднощі не лише у сфері вербального спілкування, але й в тілесних контактах. Дівчатка-підлітки ретельно і всебічно вивчають власне тіло. Хлопчики цього соромляться, тому вони значно гірше знають його можливості (крім спортсменів). Дотики, тілесна ласка - важливий спосіб передачі емоційних станів. Але в хлопчачих товариствах прояви ніжності суворо табуюються, допускаються тільки силові способи вирішення проблем. Тим більше, що в період підліткової гіперсексуальності будь-які тілесні контакти здатні викликати ерекцію і сприймаються як сексуально-еротичні, гомосексуальні.
Головне в ласках, і це має бути твердо засвоєно, - відсутність механічності й ритуальності. Ласки мають виникати спонтанно з власного сексуального бажання і бажання робити приємне партнерові. Чоловіки повинні знати, що кожній окремій жінці потрібна інша стимуляція. Деякі потребують жорсткої, інші - ніжної. Чим ширша палітра ласк, чим різноманітніше їх поєднання, тим сильніше збудження.
Атрибутом сексуально підготовленої людини є володіння сексуальною технікою. Знання техніки сексу - не гурманство, а гуманність; одноманітність - ознака саме тваринного сексу; різноманітність доступна тільки людині. Вона насичує сімейне життя новими радощами, пов'язує близьких людей новими путами, допомагає їх здоров'ю, збільшує щастя. До сексуальної техніки належить:
1. Знання різноманітних сексуальних позицій та манер сексуального спілкування.
2. Володіння фрикційною технікою копулятивного циклу.
3. Уміння вдаватися до еротичних і сексуальних забав.
4. Уміння відійти від усталених стереотипів.
5. Уміння регулювати тривалість статевого акту.
6. Уміння отримувати насолоду від сексу, досягати фізіологічної розрядки.
До сексуальної культури безпосередній стосунок мають час і місце інтимної близькості. Мабуть, не варто "планувати" статеву близькість лише у певні дні тижня чи певні години дня, строго за розкладом. Корисно пам'ятати, що саме вранці у чоловіка в крові найвищий вміст статевих гормонів і в більшості з них під ранок виникає спонтанна ерекція. Звісно, не завжди ранкові години зручні для любовної гри (дефіцит часу, підготовка до роботи, туалет тощо), але у вихідні дні немає підстав для відмови від ранкового "моціону". На жаль, жінки не розуміють цього і відмовляють чоловікам у близькості.
Дуже часто подружній секс відрізняється від "позаподружнього" не стільки одноманітністю, скільки місцем дійства. Якщо все відбуваєтьсялише у подружньому ліжку, то формується звичка. Вчені-дослідники проблем сексуальності вважають, що зміна місця позитивно впливає на статеву активність. Щоб уникнути одноманітності, часом варто згадати молодість, коли не завжди було відповідне місце для занять сексом, що зовсім не заважало насолоджуватися плодами кохання. Це не означає, що весь час треба бути в пошуку місць для занять коханням і відмовитись від подружньої спальні. Але час від часу інші місця можуть додати пікантності інтимному життю Сексуальних фантазій не слід боятися. Навіть обмін еротичними видумками здатний викликати вибух чуттєвих емоцій.
Секс у незвичних обставинах можна розділити на дві категорії: перша - запланований виїзд на відпочинок в те місце, де можна у повне задоволення віддатися коханню і друга - швидкий і спонтанний секс в умовах, коли дуже великим є ризик бути

 
 

Цікаве

Загрузка...