WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Особливості формування сексуальної культури молоді - Реферат

Особливості формування сексуальної культури молоді - Реферат

"згадати все". Треба просто почати згадувати яскраві моменти спільного сексуального минулого.
Уміння говорити про секс, уміння використовувати сексуальні терміни, підібрати такий словниковий запас, який допоможе виразити сексуальний апетит і своє розчарування, є одним з найважливіших пріоритетів у сексуальному самотренуванні. Тут варто пам'ятати такі правила:
1) не боятися розмови про інтимне;
2) спільну мову про інтимне заводити лише, коли є опосередкована тема для обговорення;
3) тримати близьку психологічну дистанцію;
4) треба бути уважним і тактовним слухачем свого партнера;
5) треба вчитись подавати один одному знаки бажання близькості.
Головне у вербальній еротиці - природність. Жінки хочуть щирості, а не любовної лірики поетів-декабристів. Трапляється, що найправильніші і ретельно підібрані слова можуть стати фальшивими і недоречними. До невдалих фраз варто віднести наступні:
- здається, ти поповніла?
- та ж розслабся трохи!
- краще від мене тобі все одно не знайти;
- та ж порухайся трохи;
- щось у тебе відвисли груди!
- слухай, твої вуса вже коляться! тощо.
Діапазон цих розмов досить широкий. Це може бути словесне з ласкавими сексуально-забарвленими інтонаціями захоплення партнером (колір шкіри, довжина волосся, зачіска, зуби, посмішка, акуратне вушко, смак, з яким вона одягається, запах тіла, довгі ноги, нігті, голос тощо). Важливим при цьому є вживання зменшувально-пестливих суфіксів. Не варто боятися видатися сентиментальним і неоригінальним. По-перше, нормальна жінка все одно сприймає не слова, а гул емоцій партнера. А по-друге, доцільно брати приклад з практичних масажисток чи фей із салонів краси - вони без хибного сорому осипають своїх відвідувачок пестливими словами (кіска, моє життя, лапуля і т. п.).
Можливі під час прелюдії чи коїтусу розмови і на інтимні теми, власне сексуальні. Це можуть бути прохання, що регулюють сексуальну взаємодію; коментування своїх сексуальних дій і дій партнера. Необхідно навчитися постановці питань партнерові, відповіді на які зможуть гармонізувати сексуальні стосунки:
- постановка однозначних питань, на які можна відповісти лише "так" або "ні" (мої пестощі тобі приємні?..);
- постановка відкритих питань (що тобі найбільше подобається в моїх залицяннях?);
- постановка питань через пропонування альтернатив (лишити світло чи краще в темряві?).
У любовній прелюдії не варто задавати питань, які змушують вдаватися до обману або відповіді на які наперед відомі: "Ти кохаєш мене?". Жінка відмінно знає, що партнер скаже "так", незалежно від того, чи має він це на увазі, чи ні. Невже вона очікує, що він відповість "ні"? "Ти дійсно бажаєш мене?". Це під час інтимної близькості! "Тобі добре зі мною?", "Ти відчуваєш мене?" тощо. Не треба задавати питань, що вимагають від партнера нерозумних відповідей.
Не потрібно в стадії прелюдії і тим більше коїтусу ставити питання, які не мають відношення до сексуального дійства, чи говорити на побутові теми:
- "Скільки залишилось до зарплати?"
- "А чи буде що випити після всього?"
- "Ти чуєш, що щось горить?"
- "Можеш передати мені пульт від телевізора?"
- "А чи не пора робити ремонт?"
Усе це дається не просто і значною мірою залежить від особливостей ґендерної соціалізації у дитячі роки. На жаль, більшість з нас виховано в традиціях, що не схвалюють відкритого обговорення тем, пов'язаних з інтимними стосунками. Ці обмеження і заборони діють на людей навіть тоді, коли вони стають подружніми партнерами і відчувають потребу говорити про фізичне кохання один з одним. Іноді подружні пари уникають цих тем через побоювання образити партнера своєю невдоволеністю.
Разом з тим вербальне спілкування не повинне позбавляти секс інтимності і романтизму, нагадувати інструктаж щодо техніки сексу, зводитись до взаємних докорів щодо незадоволення інтимним контактом, торкатись тем, що не стосуються любовної гри. Недоцільно висловлювати негативні емоції, краще мовчки перетерпіти миттєві незручності, неприємні відчуття, інакше гармонія буде порушена. Акцентуація на приємному дієвіша, ніж скарги на те, що не до душі. Краще сказати: "Мені подобається, коли ти робиш так", ніж "Мені боляче". Варто пам'ятати, що пряма критика майже завжди згубна. Краще описати свої відчуття, ніж шукати помилки в діях партнера.
Важливим у сексуальних стосунках, особливо у подружньому сексі, є вміння підтримувати свого партнера, забезпечувати йому впевненість. Чоловіки люблять тих жінок, в чиїх очах вони виглядають гідно. "Немає нічого успішнішого, ніж сам успіх". Чоловік завдячує жінці впевненістю, що він здатний любити її, вона допомагає йому полюбити себе самого як чоловіка.
Чим частіше партнер говорить коханій приємні слова, тим більше сам в них вірить - діє елемент самонавіювання. Чим більше він вірить, тим інтенсивніший потяг відчуває до партнерки. А сильний потяг - умова для хорошої ерекції. Ось і виходить, що чоловік двічі виграє - і в нього проблем не буде, і жінка завжди налаштована на близькість.
Складною проблемою вербальної культури є вміння виразити небажання близькості, відмовити партнерові так, щоб він не відчув себе приниженим чи ображеним. При цьому варто пам'ятати, що:
- право на відмову мають обидва партнери ( в силу різних обставин);
- відмова має бути аргументованою. Якщо жінка часто повторює наступні фрази - "у мене болить голова", "треба піти погуляти з собакою", "ти ж знаєш, що я не люблю робити це вдень", "обережно, ти мнеш мені плаття", "акуратно, колешся" і т. п. - значить, щось у сексуальному житті слід змінювати;
- відмова має бути делікатною;
- не можна перетворювати відмову на виховний засіб чи засіб досягнення якихось позасексуальних цілей;
- зловживання відмовою шкідливе. Між інтенсивністю статевого життя і тривалістю статевого акту існує пряма залежність (чим триваліше утримання, тим швидше у чоловіка відбувається еякуляція, тим важче жінці досягти оргазму).
Важливим елементом сексуальної культури є вміння кожного з партнерів по спілкуванню турбуватися про зовнішність, вміння якомога ефектніше себе подати. Особливо це важливо знати майбутній жінці - чоловіки, як уже зазначалось, кохають очима. З цієї позиції сексуальна культура передбачає вміння красиво, ефектно одягатись, використовуючи елементи еротики в одязі і особливо у нижній білизні, а також звабливо роздягатись, підкреслюючи красу оголеного тіла.
Дружина повиннавибирати білизну так само ретельно, як і плаття. Адже верхній одяг вона одягає, щоб подобатися всім, а нижня білизна орієнтована винятково на чоловіка. Про охайність в одязі треба пам'ятати постійно і навіть у спокусливості мати міру. Красива білизна викликає збудження у партнера і надає впевненості жінці, щоб збуджувати чи щось приховати (мереживні плавки чи бюстгальтер, що мають магічну, "провокуючу" силу). Варто пам'ятати, що небагато одягу - еротичніше ніж повна його відсутність. Тому збуджувати чоловіка треба поступово. Домашній стриптиз стає ефективнішим під музику. Російський письменник О. Крон в оповіданні "Безсоння" писав: "Є відмінності між жінкою, котра роздягається для

 
 

Цікаве

Загрузка...