WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Серця двох (свято Валентина) - Сценарій

Серця двох (свято Валентина) - Сценарій


СЦЕНАРІЙ СВЯТА
Серця двох (свято Валентина)
По всій сцені розвішані різнокольорові сердечка різних розмірів. На сцені стоять два столи і за кожним по три стільці. Всім, хто заходить до залу, ведучі роздають сердечка: хлопцям - блакитні, дівчатам - рожеві.
Звучить музика.
Вед.1: Добрий вечір, дорогі друзі. Ми радо вітаємо вас із Днём святого Валентина, з новими перемогами у навчанні і коханні!
Вед.2: Ми щиро вдячні вам за те, що ви прийшли на нашу конкурсну розважальну програму "Серця двох". І повірте: ви не пожалкуєте, що прийшли до нас, тому що зустріч з друзями, цікаві конкурси, музичні паузи і дискотека зроблять ваш відпочинок прекрасним.
Вед.1: 14 лютого український народ відзначатиме день святого Валентина - покровителя всіх закоханих. Це хвилююче святе прийшло до нас із Заходу, де широко відзначається уже давно. Різні перекази, легенди, навіть окремі вчені стверджують, що святий Валентин - не вигаданий. У Давньому Римі цим іменем був названий один священик. Жив він у ІІІ столітті нашої ери у роки царювання Клавдія II. Як відомо, цей імператор прославився своєю жорстокістю, деспотизмом. Клавдій II заборонив одружуватися воїнам, бо, мовляв, вони тоді не так пильно нестимуть службу. Священик Валентин, незважаючи на заборону та небезпеку, таємно одружував закоханих.
Вед.2: Усе скінчилося сумно. Валентина кинули до в'язниці. Тюремний наглядач зрозумів, що у камері знемагає освічена, багата душею людина. Він ставився до Валентина зі співчуттям, і, як міг, полегшував його муки. У цього наглядача тюрми була донька Джулія - надзвичайної краси дівчина, але була вона сліпою. Невдовзі священик Валентин став учителем доньки наглядача. Він навчав данину арифметики, ботаніки, географа; відкривав перед нею світ, якого вона школи не бачила.
Вед.1: Валентин закохався у цю незвичайну розумну дівчину і Джулія відповіла йому взаємністю.
Якось Джулія запитала Валентину чи Бог справді чує щиру, гарячу молитву, проявляє своє милосердя до бідних і стражденних, до тих, хто вірить у нього.
- Так, - відповів Валентин.
Вони взялися за руки, впали на коліна і почали гаряче милитися, щоб Бог послав Джулії зір. Раптом у тюремну камеру увірвалося яскраве світло.
Валентине, я бачу! - вигукнула Джулія. - Я бачу!
Їхній радості не було меж.
Вед.2: Валентина стратили 14 лютого 269 року. Його не змогло врятувати навіть палке кохання прекрасної Джулії.
Усю ніч перед стратою з 13 на 14 лютого він писав коханій ніжні листи. "Твій Валентин", - такими були останні слова в них, виведені його рукою.
Вед.2: Пізніше, у 469 році священика зарахував до ліку святих. Відтоді Валентина вважають єдиним святим - покровителем усіх закоханих. З того часу минуло майже дві тисячі років. Та слова кохання живуть і досі. Весь світ у день 14 лютого зізнається в любові. Закохані надсилають один одному ніжні листи, які називають "валентинками".
Вед.2: У Англії з 1300 року у цей день ворожать. Дівчата пишуть на папірцях чоловічі імена, заліплюють їх у глину і кидають у воду. Кулька, що спливає першою, і приносить дівчині ім'я судженого.
Вед.1: Француженки у ніч перед 14 лютого пришивають до подушки з чотирьох кінців листочки лавра. Тоді, стверджують вони, у сні можна побачити нареченого.
Вед.2: В Америці, Англії, Японії у день святого Валентина ви не зустрінете жодної жінки без букета квітів. Статистика свідчить, що у це свято продається величезна кількість різних сувенірів, зроблених у формі сердець.
Вед.1: Святий Валентин усе більше завойовує наші серця. Отож, ще не пізно, ще є час признатися в любові. Сказати близькій людині добрі слова. Адже усім нам так хочеться відчути себе коханими, бажаними, незамінними. Хоча б у день святого Валентина.
Вед.2: Як важко закохатися з першого погляду.
Вед.1: І як легко у весняні дні подарувати своє серце, розтопити кригу чиїхось очей, знайти дружню посмішку чи симпатію. Але давайте не будемо гаяти часу і під чудові звуки мелодії запросимо наших гравців.
(На сцену виходять 3 дівчат і 3 хлопців).
Вед.2: Ось вам ваші номери: 1, 2, 3, а тепер прошу вас усіх по черзі представитись нашим глядачам. (Кожен говорить своє ім'я).
Вед.1: Отож, розпочинаємо гру. Оголошую перший конкурс. Він називається "Моя візитка". Ви повниш відповісти на запитання анкети, яка є у нас на столі. А поки гравці відповідатимуть на питання анкети, зачитаємо вам, що говорили такі великі відомі філософи про кохання, як Лев Толстой, Гельвеций, Чернишевський та ін.
Вед.2: Лев Толстой сказав: "Найрозумніше, чого досягла людина - це уміння любити жінку, поклонятися її красі. Від любові до жінки народилося все прекрасне на світі".
Вед.1: Гельвецій писав: "Любов у людини - могутнє джерело діяльності".
Вед. 2: А ще один російський письменник, Чернишевський, писав: "Що означає любити людину? Це означає радіти тому, що добре для неї, мати задоволення в тому, щоб робити все, що треба, аби їй було краще".
Вед.1: Час першого туру закінчився. Отож, просимо відповісти на запитання наших гравців. (Спочатку відповідають дівчата, потім - хлопці).
1. Ваше хобі?
2. Ваша мета у жилі?
3. Ваш тип хлопців?
4. Ваш тип дівчат?
5. У скільки років думаєте вийти заміж?
6. Що ви розумієте під словом "кохання"?
Вед. 2: Добре, дякуємо вам за гру. А зараз оголошую музичну паузу.
Вед.1: Ви на спортивному майданчику граєте в м'яча з прекрасною незнайомкою чи незнайомцем. І ви хочете сподобатись їй чи йому, хочете справити хороше враження і тому починаєте задавати різні питання, прагнучи зав'язати розмову. Зараз у вас є така можливість. Отже, хто із вас хоче спробувати? Для цього потрібна Згода однієї пари. (Пара виходить ближче до глядачів). Вони самі придумують питання. Наприклад:
- О, як ви влучно кидаєте! (хл.)
- Знаєте, у вас прекрасні кидки. (дів.)
- А сьогодні гарна погода, правда? (хл.)
- Я бачу вас уперше. Ви до когось приїхали у гості? (дів.)
- Чарівна незнайомко, як вас звати? (хл.)
- Ви сьогодні дуже чарівні у спортивному костюмі (хл.)
- Спортивний костюм вам дуже личить (дів.)
Вед.2: Так, спасибі нашим гравцям за оригінальні і вишукані запитання. А зараз знову музична пауза.
Вед.1: Увага! А зараз третій

 
 

Цікаве

Загрузка...