WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПедагогіка, Сценарії виховних заходів → Сценарій вечора на тему: ”нумо, дівчата” - Сценарій

Сценарій вечора на тему: ”нумо, дівчата” - Сценарій


Реферат на тему:
Сценарій вечора на тему: "нумо, дівчата"
В спортивний зал, святково прибраний, з піснею "Нумо дівчата" з'являються дві команди "Романтик" і "Ентузіаст" (по 10 чоловік). Вони вітаються одна з одною, обмінюються сувенірами і вимпелами. Капітани команд доповідають жюрі про готовність до змагання. Команди виходять на старт.
І етап. Долання смуги перешкод. Стрибок через козла ноги нарізно, біг по колоді, біг по коридору з 6 обручів (на віддалі 2-3 м), два кувирки вперед, біг стрибки з скакалкою. Правильне виконання всіма учасниками оцінюються 10 балами.
ІІ етап. Конкурс знатоків. Назвати навчальні нормативи з легкої атлетики, рекорди школи з легкої атлетики і прізвища чемпіонів). Одна команда називає хлопців, дуга - дівчат). Правильна відповідь оцінюється 1 балом.
ІІІ етап. Конкурс швей. Участь приймають по дівчини від команди. Протягом 10 хвилин зшити плаття для ляльки (5 балів). Учасників для участі виділяє жеребкування.
ІV етап. Естафета з обручем. Пробігти 10 м обертаючи обруч наталії, а назад стрибати, як через скакалку - 10 балів.
V етап. Конкурс танцюристів і співаків. Пісня написана учасниками. Танець - 5 бали, пісня - 2 бали.
VІ етап. Естафета з м'ячами. Одна учасниця розкладає м'ячі, а друга збирає і т.д. (10 балів).
VІІ етап. Ритмічна гімнастика. (Кожна команда виконує окремо).
VІІІ етап. Конкурс кулінарів. Хто швидше і краще приготує вареники з сиром (5 балів).
ІХ етап. Мотельники. Кожна учениця має шнур чи ленту довжиною 10 м на палиці. По сигналу починає мотати перша учасниця, потім друга і т.д. Оцінюється 5 балів.
Х етап. Конкурс мод. Демонстрація мод кожної учасниці. Оцінюється в 10 балів.
ХІ етап. Сервіровка стола. Оцінюється в 5 балів.
ХІІ етап. Конкурс на кращу дружину і маму (зав'язати галстук і сповити дитину, заспівати колискову). Кожна учасниця повинна мати свою ляльку. Оцінюється в 10 балів.
Учасники нагороджуються пам'ятними призами.
"Веселі старти"
1. Стрибки з скакалкою:
1. Одна стрибає вперед.
2. Друга стрибає з скакалкою назад.
3. Дві крутять скакалку, а одна стрибає.
4. Дві держать скакалку, і стрибають.
5. Хлопчики стрибають на одній нозі, один одному кладуть праву (ліву) руку на плече, а другою тримають один одному ногу.
2. Стрибки і біг з перешкодами:
(Стрибок через козла, кувирок вперед; пролізти під гімнастичною лавою, оббігти куб, перестрибнути через гімнастичну лаву, пролізти під козлом).
3. Естафета "Дощ". (Один біжить до повороту і з вішалки бере й одягає плащ, капелюх, одягає чоботи, розкриває парасолю і біжить до команди, роздягається; а другий учасник одягається, в кінця роздягається і т.д.)
1. Гра в хокей гімнастичними палицями по три хвилини 2 тайми (хлопчики), площадка волейбольна, ворота 1,5 м.; Дівчатка змагаються у грі "Лунобол". В команді по 5 дівчаток, площадка 4х4. Надувний м'яч треба забити руками за лицеву лінію (2 тайми по 3 хв.)
2. Хлопчики біжать з витягнутими руками, тримаючи дерев'яні ложки, в яких лежать тенісні м'ячі. Дівчатка біжать і на останніх 5 м (в круги) садять "картоплю", одна, садить, друга збирає і т.д.
3. Ритмічна гімнастика.
4. Стрибки на обох ногах на дошці (фанера, дерево) - хлопчики: дівчатка ведуть м'яч і попадають в корзину поки не попадуть.
5. Вправи на коврі (доріжці) і з ковриком.
1. Дівчинка лежить на коврику, хлопчик штовхає її за ноги (туди й назад);
2. Два сидячи на колінах на коврику, колінами і руками пересуваються вперед;
3. Двоє несуть одного в коврику;
4. Один біжить з шнуром і ковриком до повороту, сідає на коврик і команда тягне його.
6. Попасти м'ячем ногами в кубик, який лежить по середині залу, зрушити з місця в сторону противника, б'ють одночасно 3 чоловіки по сигналу (2 хвилини).
7. Упор сидячи (спиною до лінії старту) по сигналу всі встають, перший повертається кругом і лізе між ногами партнерів (поворот робить тільки той, хто повинен лізти й сідає, останній робить тільки поворот кругом і по черзі піднімають один одного.
8. Конкурс капітанів (перенесення шашок чи іншого предмету з зав'язаними очима.
9. Художні виступи на спортивну тематику.
10. Заключна естафета.
1. Стрибки на дошці (хлопчики).
2. Стрибки з скакалкою (дівчатка).
3. Їзда на лижах.
4. Естафета "Дощ".
5. Біжить з мішком під рукою, в кінці одягає мішок на ноги і стрибає в мішку (хл.).
6. Стрибає з обручем (дів.)
7. Пересування в упорі ззаді.
8-9. Дві дівчинки біжать в обручі.
1. Стрибки через палицю (учасник біжить з палицею до повороту повертається назад і дає першому учаснику, другий кінець палиці й пробігають вздовж колони, а всі учасники стрибають).
ВЕСЕЛІ СТАРТИ
1. Одягання пілоток.
2. Пересування в упорі лежачи по гімнастичній лаві, перекид вперед, пробігти по гімнастичних кільцях (3 шт.), оббігти куб.
3. Повзти по-пластунськи по матах, перекид назад, перестрибнути бар'єр, одягнути через себе гімнастичний обруч (3 обручі), оббігти куб.
4. Пробігти по гімнастичній лаві з стаканом води, пролізти в бар'єр (хлопчики), переступити бар'єр (дівчатка), обійти гімнастичний обруч, оббігти куб.
5. Стрибки через гімнастичну лаву (6 стрибків) обома ногами, кинути через голову набивний м'яч, віджатись 5 разів від підлоги (хлопчик) 10 стрибків з скакалкою (дівчатка), оббігти куб.
6. Взяти кубик з гімнастичної лави, поставити в дитячий візочок, оббігти її, перестрибнути козла, оббігти куб і повернутись назад. Останній учасник відвозить дитячий візочок з кубиками до повороту.
7. Ходьба в упорі присівши, перекид вперед-назад, взяти з дитячого візочка кубик з відповідною буквою і скласти слово "Спорт" і "Мир".
8. Гра "Вудочка" (хлопчики). Один учасник стоїть в центрі кола і крутить по колу скакалкою чи м'ячем на шнурі, учасники стрибають на обох ногах, кого торкнувся, той виходить з гри. Гра продовжується до тих пір, поки не вийдуть з гри всі учасники. Гру проводити на час.
Передача м'яча по кругу через центрового на час (кожна дівчина повинна бути в центрі кола).
9. Перестрибнути обома ногами через мат (4 стрибки), перестрибнути бар'єр, оббігти гімнастичний обруч, в якому знаходиться 10 м'ячів, і кинути його в дитячий манеж, оббігти манеж (якщо не попав, то оббігає два рази).
10. заключна естафета.
1. Стрибки з скакалкою (дівчина).
2. Ведення м'яча по прямій (хлопець).
3. Їзда на велосипеді (дівчина).
4. Стрибки на обох ногах в мішку (хлопці).
5. Стрибки в упорі присівши (дівчина).
6. Ходьба на руках в упорі лежачи, партнер тримає за ноги (хлопець).
7. Стрибки сидячи на м'ячі (дівчина).
8. Ходьба в упорі ззаді (хлопчики).
9. Одягнути ляльку іпривезти її в дитячому візочку від повороту (дівчина).
Біг на четверіньках (хлопчик).

 
 

Цікаве

Загрузка...