WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Невротичні, особистісні і сексуальні розлади в овдовілих чоловіків без партнерки та їх психотерапевтична корек-ція (автореферат) - Реферат

Невротичні, особистісні і сексуальні розлади в овдовілих чоловіків без партнерки та їх психотерапевтична корек-ція (автореферат) - Реферат

41. Гречанина Е.Я., Жадан И.А., Яковенко Е.А., Здыбская Е.П., Выговская Л.Н. Клинико-патогенетическое значение соединительной ткани при внутриутробных инфекциях // Проблеми клінічної генетики. Тези доповідей 1-го Українського Конгрессу з клінічної генетики з міжнародною участю. – 2003. – Харків. – С.135-136.

АНОТАЦІЯ

Жадан І.А. Система перинатального прогнозування, діагностики та профілактики внутрішньоутробних інфекцій на основі вивчення клініко-генетичних особливостей сім'ї.

Дисертація (рукопис) на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальностями 03.00.15 – медична генетика, 14.01.01 – акушерство та гінекологія; Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзєєва Академії медичних наук України. Київ, 2005.

Визначені клініко-генетичні, фенотипічні, соматогенетичні особливості сім"ї з внутрішньоутробною инфекцією (ВУІ). Отримані нові дані про частоту та структуру хромосомних аберацій у вагітних з інфекціями. Вивчено стан метаболізму сполучної тканини у вагітних з внутрішньоутробною инфекцією. Проведене дослідження стану плода при ВУІ на підставі кількісних та якісних ультразвукових параметрів, даних інвазивних методів пренатальної діагностики, допплерографії. Зіставлені ультразвукові та клініко-морфологічні характеристики провізорних органів плода при інфекціях різної етіології. Визначені маркерні ультразвукові ознаки внутрішньоутробних інфекцій бактеріальної, вірусної та бактеріально-вірусної етіології у плода, виділені ехографічні критерії, які раніше не були описані. Знайдені загальні та диференційні ультразвукові особливості внутрішньоутробних інфекцій і природжених вад розвитку. Встановлені фактори ризику реалізації внутрішньоутробних інфекцій. Розроблена і впроваджена система прогнозування, діагностики та профілактики патології на підставі вивчення результатів клініко-генетичних, мікробіологічних, іммуноморфологічних, цитогенетичних, функціональних показників, яка дозволила знизити частоту самовільних викиднів майже в 2 рази, передчасних пологів у 1,5 рази, зменшити частоту реалізації внутрішньоутробних інфекцій в 2 рази.


 
 

Цікаве

Загрузка...