WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Ділова жінка - Реферат

Ділова жінка - Реферат

(додається), вага знань і досвіду перебільшений. При цьому недооцінюється значення самопрезентації.
Ради претенденткам, що вперше довідалися, що ніщо людське роботодавцю не чужо.
1. Прочитайте "Чорний список" і зробіть навпаки.
2. Удосконалюйтеся! Ви ж можете за двох тижнів скинути зайві "грами", щоб ввійти в шикарний костюмчик на розмір менше вашого. Виходить, зможете за лічені дні до співбесіди підбудуватися під будь-якого роботодавця.
3. Усіма правдами і неправдами вивідайте, що собою представляє контора, колектив і, звичайно ж, керівник. До дрібних подробиць, але без маніакального переслідування і дедуктивних методів. Так, ненав'язливо, щоб ніхто і не подумав...
4. Будьте акторкою! Майстерність перевтілення - наш, споконвіку жіночий коник. Якщо ми легко угадуємо бажання улюбленого, невже нам складно угадати, чого хоче чоловік, навіть якщо він начальник? Ну а чого точно не сприйме дійсна жінка, тим більше леді-бос, ми знаємо самі! ?
Продуманий імідж ділової жінки - запорука її успіху
Можна мати відповідне утворення, яскравий талант і незвичайні здібності, але якщо імідж не продуманий, ваші честолюбні задуми можуть залишитися усього лише задумами И зовсім не обов'язково прибігати до послуг іміджмейкерів - ви можете зробити себе процвітаючої самі, спираючи на свої кращі "вихідні дані"
Насамперед необхідно продумати свій вигляд до дріб'язків, щоб не викликати в чи роботодавця ж ділового партнера ні єдиної негативної емоції протягом перших чотирьох хвилин знайомства Адже, за твердженням психологів, саме стільки часу знадобиться співрозмовнику, щоб скласти про вас думка.
Справа в тому, що в людини працюють дві системи оцінки свідома - те, що він бачить, чує, відчуває, і більш швидка - підсвідома, котра порівнює отриману інформацію з "базою даних" не тільки особистого, але і генетичного досвіду Саме підсвідомість дає точну оцінку іміджу, і якщо воно (підсвідомість) вступає в конфлікт зі свідомістю - завжди виходить переможцем.
Живий приклад ділової жінки
Світлана Бондаренко - директор черкаської швейної фірми"Лейла", активна учасниця Програми партнерства громад.
За сприяння Програми партнерства громад восени 1999 року С.Бондаренко брала участь у роботі міжнародного саміту "Мережа ділових жінок", що проходив у Вашинґтоні. Саміт зібрав 1500 ділових жінок з 90 країн світу… Зі слів Світлани: "Думаю, найбільшим моїм успіхом, досягнутим завдяки стажуванню в США, стало те, що, повернувшись додому, я змінила своє світосприйняття і стала ще більшим патріотом України -- зокрема, й завдяки тому, що стала дивитися на можливості підприємницької діяльності в Україні під іншим кутом зору.
В рамках саміту діяла виставка-ярмарок продукції підприємств, які представляли учасниці, і я побачила, що дещо з досвіду інших країн цілком можна застосувати й на наших вітчизняних теренах... І я усвідомила, що навіть одна людина може змінити світ. Потрібно тільки шукати, діяти і, врешті решт, знайдуться послідовники і стане очевидно, що ти не один. На саміті була можливість дізнатися про такі випадки з перших уст.
Аби поширювати в Україні досвід та знання, здобуті під час стажування у Сполучених Штатах, я брала участь у зустрічах у черкаському бізнес-клубі "Підприємець", міському Центрі зайнятості, а також у Центральноукраїнському регіональному навчальному центрі Програми партнерства громад.
На вашинґтонському саміті Україну представляла делегація у складі 12 ділових жінок. Досвід колективної праці згуртував нас, і додому ми поверталися з бажанням зберегти і розширити наші контакти, допомагати одна одній у бізнесовій діяльності і розгортати спільні проекти. Прикладом реалізації такого спільного проекту українських делегаток саміту є інтенсивна робота зі створення "Мережі ділових жінок України" за американською та світовою моделями. Завдання мережі -- об'єднати ділових жінок з різних регіонів для спільного дієвого вирішення проблемних питань. В перспективі мережа повинна перетворитися на сильну суспільну аполітичну силу для лобіювання різнобічних інтересів жінок. Важко переоцінити значення мережі для підприємця-початківця. Люди, що вирішили розпочати свою справу, будуть мати змогу отримати консультації досвідчених колег, налагодити первинні ділові контакти, перейняти дієві моделі ведення бізнесу.
Раніше я брала участь у семінарах центру як учасник. А зараз, уже в якості викладача і консультанта, намагаюсь ділитися з іншими людьми тими знаннями і досвідом, що їх мені вдалося набути. Те саме роблять і мої колеґи з "Мережі ділових жінок".
Одним з результатів моєї викладацької роботи є телефонні дзвінки від учасників семінарів з проханням допомогти у вирішенні різних питань: знайти та налагодити контакти з новими діловими партнерами, відшукати необхідну інформацію та інше. Цікаво, що звертаються не лише бізнесмени, але й працівники міської влади інших регіонів, що шукають корисну інформацію для підприємців свого міста… На мою думку, це є одним з реальних прикладів співпраці місцевої влади та бізнесу. Попри велику завантаженість, намагаюся відгукуватись на всі такі прохання. Діяльність Черкас у Програмі партнерства громад дала можливість мені та моїм колеґам - черкаським підприємцям узяти участь у виставці черкаських товарів у місті-партнері Де-Мойн (штат Айова) -- виставка працювала у листопаді-грудні 2000 р. Як на мене, цей захід мав успіх: ми отримали пропозицію американської сторони провести додаткову спеціалізовану виставку трикотажної та швейної продукції навесні цього року. Тож зараз готуємося до неї… "
Наше спілкування з американським бізнесом стає все активнішим. Нещодавно, приміром, С.Бондаренко отримала листа зі Сполучених Штатів з проханням подати детальнішу інформацію про вироби мого підприємства. Аби полегшити спілкування з потенційними зарубіжними клієнтами, почала вивчати англійську мову.
Як бачимо, в Україні є ділові жінки і їх чимало.

 
 

Цікаве

Загрузка...