WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Експертна оцінка ускладнень оперативних втручань на органах травлення на етапах медичної реабілітації (автореферат) - Реферат

Експертна оцінка ускладнень оперативних втручань на органах травлення на етапах медичної реабілітації (автореферат) - Реферат

АНОТАЦІЯ

Афанасьєв С.В. Експертна оцінка ускладнень оперативних втручань на органах травлення на етапах медичної реабілітації. – Рукопис.

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.01.03 – хірургія. – Харківський державний медичний університет, Харків, 2006.

Дисертація присвячена проблемі інвалідності й медичної реабілітації хворих з пізніми ускладненнями оперативних втручань на органах травлення. Робота базується на даних моніторингу інвалідності в Україні та результатах обстеження й комплексної медичної реабілітації 504 хворих та інвалідів унаслідок хвороб оперованого шлунка, хронічного панкреатиту, спайкової хвороби, післяопераційних гриж передньої черевної стінки. На основі визначення факторів ризику інвалідизації, інвалідизуючих патогенетичних, клінічних та інших медико-соціальних особливостей цієї патології, застосування удосконаленого алгоритму клініко-експертної та реабілітаційної діагностики, оцінки реабілітаційної ефективності традиційних та розроблених технологій відновлювального хірургічного й консервативного лікування науково обґрунтовано й розроблено модель медичної реабілітації пацієнтів з вказаною патологією. Рекомендована базова програма медичної реабілітації є уніфікованим алгоритмом обстеження, відновлювального лікування та попередження інвалідизації хворих на вказану патологію.


 
 

Цікаве

Загрузка...