WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Загальні положення грошової оцінки земель - Курсова робота

Загальні положення грошової оцінки земель - Курсова робота

ЗМІСТ1. Вступ
2. Загальні положення грошової оцінки земель.
2.1. Грошова оцінка земель по Україні.
3. Загальні відомості про населений пункт.
Уточнення планово-картографічної основи населеного пункту.
Складання карти ґрунтового покриву
4. Грошова оцінка земель, що використовуються як с/г угіддя.
5. Високов
Перелік використаної літератури.
ВСТУП
Практичне здійснення земельної реформи, впровадження приватної власності на земельні ділянки та планового характеру використання землі потребують економічного механізму регулювання земельних відносин, основою якого ж оцінка землі.
Наявність оцінки землі дає можливість органам місцевого самоврядування, поряд з нормативно-організаційними методами управління розвитком територій, реалізувати свої повноваження на підставі створення економічних умов раціональних умов раціонального використання земель, забезпечити необхідну основу для формування фінансово-економічної бази місцевого самоврядування за рахунок справляння плати за землю.
Грошова оцінка земель села Петрів здійснена відповідно до чинного законодавства України з метою створення умов для економічного регулювання земельних відносин при передачі землі у власність, у спадщину, під заставу, при даруванні, купівлі-продажу земельної ділянки, здійсненні оренди, ціноутворенні, визначенні ставок земельного податку.
Грошова оцінка земель села Петрів проведена спеціалістами інституту управління природними ресурсами відповідно до "Порядку грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів "затвердженого наказом Української академії аграрних наук від 2 листопада 1995 № 76/230/325/150 змін та доповнень до розділів з "Порядку грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пактів "Затверджених наказом Держкомзему України Держкоммістобудування України, Мінсільгоспрому України та Української академії аграрних наук від 15 квітня 1997 року № 66/131/63/34 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 жовтня 1997 року за № 511/2315.
На першому етапі визначена базовою оцінка одного квадратного метра земель населеного пункту, на другому - вартість по економіко-планувальних зонах.
Інформаційною базою для грошової оцінки земель є матеріали інвентаризації земель населеного пункту, проект формування території і встановлення меж Петровської сільської ради та населеного пункту Петрів, матеріали ґрунтових обстежень земель, матеріали економічної оцінки земель та бонітування ґрунтів, земельно-облікові матеріали, генеральний план забудови села Петрів, статистичні та нормативні дані про витрати на облаштування території населеного пункту.
В основу грошової оцінки земель села Петрів складено рентний дохід, що створюється завдяки місцю розташування населеного пункту у загальнодержавній, регіональній і місцевій системах виробництва та розселення облаштування його території з урахуванням функціональних та локальних факторів.
Грошова оцінка земель сільськогосподарських угідь у межах села Петрів розрахована за рентним доходом, який створюється при виробництві зернових культур на різних ґрунтах і визначається за даними економічної оцінки земель, проведеної в 1998 році та матеріалами бонітування ґрунтів 1993 року.
Матеріали грошової оцінки земель оформлені звітом, що включає пояснювальну записку та графічні матеріали. Результати грошової оцінки погоджені та затверджені в установленому порядку.
2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ.
1. Даний Порядок грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів розроблено у відповідності з постановами Кабінету Міністрів України: від 23 березня 1995 року № 213 "Про Методику грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів", від 31 жовтня 1995 року № 864 "Про внесення доповнень до Методики грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів", від 8 серпня 1995 року № 617 "Про хід виконання Указу Президента України від 14 жовтня 1993 року № 456 "Про приватизацію об'єктів незавершеного будівництва" в Запорізькій, Івано-Франківській областях та місті Києві".
2. Порядок регламентує механізм грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, та земель населених пунктів.
При відсутності грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення. О підлягають продажу, в тому числі під об'єктами незавершеного будівництва та автозаправочними станціями, що реалізують маханомастильні матеріали виключно населенню "Порядок встановлює механізм їх оцінки".
Виходячи з частини четвертої статті 4 Земельного кодексу це стосується приватизації земельних ділянок, що надані або передбачені правилами використання та забудови населених пунктів, їх генеральними планами та іншою містобудівною документацією в межах або за межами населених пунктів для:
- багатоквартирної без садибної житлової забудови;
- громадської забудови (за винятком земель, наданих для розміщення будинків органів державної влади та державної виконавчої влади);
- промисловості (за винятком гірничодобувної);
- об'єктів комунально-складського господарства (кр. кладовищ).
3. Грошова оцінка земель здійснюється з метою створення умов для економічного регулювання земельних відносин при передачі земель у власність, у спадщину, під заставу, при даруванні, купівлі-продажу земельної ділянки та права оренди, визначенні ставок земельного податку, ціноутворенні, обліку сукупності вартості основних засобів виробництва, визначенні розмірів внеску до статутних фондів колективних сільськогосподарських підприємств, спільних підприємств, акціонерних товариств, об'єднань, кооперативів.
Грошово оцінка землі є вихідною базою для здійснення операцій з земельними частками (паями), ринкова ціна яких визначається на основі співвідношення попиту і пропозиції, а також для встановлення стартової ціни земельних ділянок несільськогосподарського призначення при їх продажу на конкурентних засадах.
4. Інформаційною базою для грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення матеріали державного земельного кадастру (кількісна і якісна характеристика земель, бонітування ґрунтів, економічна оцінка земель), матеріали внутрігосподарського землевпорядкування, проекти формування територій і встановлення меж населених пунктів, матеріали інвентаризації земель усіх категорій, та грошової оцінки земель населених пунктів і земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Що підлягають продажу, - матеріали інвентаризації земель населених пунктів, економічної оцінки їх територій, генеральні плани населених пунктів, схеми генеральних планів сільських (селищних) Рад, проекти районного планування (проекти територіальної організації) адміністративних районів, проекти детального планування.
5. Грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення, на які відсутні матеріали економічної

 
 

Цікаве

Загрузка...