WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Характеристика прянощів “Кориця” - Реферат

Характеристика прянощів “Кориця” - Реферат

РЕФЕРАТ
на тему:
"Характеристика прянощів
"Кориця"
План
1. Характеристика і походження прянощів.
2. Хімічний склад використання в кулінарії.
Корицю одержують із внутрішньої частини кори копичника цейлонського. Його родиною є Цейлон, Бразилія, Ява, культивується в Кибак, Суматрі, Маврики, практично на території тропічної Азії, де вона використовується в якості прянощів, а також в культових обрядах.
В cердині століття корицю завозили в Європу з Цейлону. На той час торгівлею кориці займалися португальці, голландці, англійці, в залежності від того чи колоніальне господарство збільшувалося на цьому острові. Кориця відігравала важливу роль в історії Китаю, Греції і арабських країн.
Історія її використання сягає періоду за 2800 років до нашої ери, про це свідчить книга рослин імператора Шень-Нунг-Кваї. Коричний культивується на вологих ґрунтах. Кориця виготовляється із кори молодих відростків копичника.
Відростки збирають у копичника у віці декількох років. Через два роки з них видаляють листя, шаткують на куски довжиною 0,20 м. Знімають кору, сушатьна сонці і сортують. В процесі сушки кориця одержує жовтно-коричневе забарвлення і краї кори завертаються в середину і з'являються так звані двійні трубочки.
Хімічний склад
Запах кориці обслуговується ефірними маслами і другими компонентами. Також вона містить смолу і оксалат кальцію.
Дія: Сприяє травленню. Викликає апетит, сприяє і укріплює поліпшенню роботи шлунку. Кориця має гострий, пряний, гіркий і солодкий смак. Прянощі добре поєднуються з другими гострими і терпкими прянощами.
В нашій кухні корицю можна використовувати при приготуванні різних страв, де використовується цукор. Це головний додаток до фруктових супів, запіканок, компотів, киселів, пудингів, фруктових рулетів.
Особливо з фруктовими начинками, печеними яблуками, молочними напилками, лікерами, гарячим вином. Також використовується в фарші, входять в розчин прянощів для курчат, які готують в гримі. Також корицю можна давати до кави.

 
 

Цікаве

Загрузка...