WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Основні функції інспектора платіжного відділу митного поста - Реферат

Основні функції інспектора платіжного відділу митного поста - Реферат

нарахування митного збору за перебування під митним контролем.
У разі потреби робляться інші відмітки, що свідчать про результати митного оформлення, про накладання митного забезпечення тощо. Допускається використання зворотного боку декларації для занесення зазначеної інформації, завіреної особистою. Номерною печаткою співробітника митниці, який здійснив митне оформлення.
У ВМД ще входять крім "А", "В", "С", "Д" п'ятдесят чотири графи за митні платежі відповідає тільки декілька граф. А саме:
Графа 12 "Загальна митна вартість".
Зазначається загальна митна вартість декларованих товарів у валюті України.
Ця вартість складається із сум, наведених у графі 45 основного та додаткового аркушів ВМД (або сум вартостей за листами специфікацій);
Графа 22 "Валюта та загальна фактурна вартість".
У лівому підрозділі графи наводяться цифровий код валюти договору згідно з загальнодержавним класифікатором валют.
У разі переміщення товарів за договором міни (бартер) вказується код валюти США. За відсутності договору або іншого документа, що підтверджує наміри сторін, - код валюти України.
У разі якщо договором передбачено, що валюта розрахунку відрізняється від валюти договору, в якій зроблено оцінку товарів, та якщо в поданому рахунку-фактурі ціни вказані у валюті розрахунку, у лівому підрозділі графи наводиться код валюти розрахунку.
У правому підрозділі графи для товарів, що переміщуються за договорами купівлі-продажу або міни, вказується цифрами загальна фактура вартість товарів у валюті України одержана як сума вартостей, наведених у графах 42 основного та додаткового аркушів ВМД.
Графа 42 "Фактура вартість товару".
У графі наводиться у валюті України фактурна вартість товарів, задекларованих у графі 31 ВМД. (Графа 31 "Вантажні місця та опис товару". "Маркування та кількість - номери контейнерів - опис товару"), що визначається за курсом НБУ на день прийняття ВМД до митного оформлення.
У разі митного оформлення товарів за договором, що відрізняється від договору купівлі-продажу або міни, або за відсутності договору чи іншого документа, що підтверджує наміри сторін, графа не заповнюється.
Графа 45 "Митна вартість"
У графі вказується V валюті України митна вартість товару заявленого у графі 31.
Приввезенні товарів на митну територію України їх митна вартість виз качається за фактурною вартістю до бази цін СІF-український порт СІР-пункт призначення на кордоні України СРТ-пункт призначення на кордоні України чи ВАР кордон України.
При цьому, якщо товари куплені на умовах відповідно до яких пункт поставки (призначення) знаходиться поза митною територією України (наприклад ЕХW-Будапешт FОВ-Токіо СІF-Рига DAF-Брест) то до фактурної вартості додаються додаткові невключені витрати по доставці товарів до моменту перетину митного кордону України/
Для випадків коти умовами поставки передбачено пункт призначення який знаходиться на митній території України (наприклад СІР-Миколаїв. DDР-Львів), з фактурної вартості відраховуються витрати які мали місце після моменту перетину митного кордону України
При вивезенні товарів з митної території України їх митна вартість при водиться за фактурною вартістю до бази цін FОВ-український порт DAF-кордон України (пункт призначення на МИТНОМУ кордоні України) або СІР-пункт призначення на МИТНОМУ кордоні України.
При цьому, якщо товари продані на умовах відповідно до яких пункт поставки (відвантаження) знаходиться на митній території України (наприклад ЕХW-Київ або FСА-Чернігів) то до фактурної вартості додаються витрати по доставці вантажу до моменту перетину митного кордону України.
Для випадків коти умовами поставки передбачено пункт поставки (призначення) який розташований за межами митної території України (наприклад СІF-Стамбут DAF-польсько німецький кордон) з фактурної вартості відраховуються витрати, які мають місце після моменту перетину митного кордону України.
Графа 46 "Статистична вартість"
У графі вказується митна вартість товару У тисячах гривень що округлюється за правилами округлення.
Графа 47 "Нарахування мита та митних зборів"
У цій графі основного І додаткових аркушів ВМД проводиться нарахування митних платежів у такому порядку.
У першій колонці "Вид" вказується тризначний шифр платежу що нараховується по ВМД відповідно до Класифікатора видів митних платежів.
У другій колонці "Основа нарахування" вказується:
- при нарахуванні митних зборів
загальна митна вартість товару, зазначена в графі 12;
- при нарахуванні мита
митна вартість товару чи кількість товару, заявленого у графі 31 в залежності від основи для нарахування мита;
- при нарахуванні акцизного збору (у випадках передбачених чинним законодавством України)
митна вартість товару з урахуванням сум митних зборів та мита або кількість заявленого в графі ЗІ товару в залежності від основи тля нарахування акцизного збору;
- при нарахуванні податку на додану вартість (у випадках передбачених чинним законодавством України)
митна вартість товару з урахуванням СУМ митних зборів мита та акцизного збору.
У третій колонці Ставка вказується:
- при нарахуванні митних зборів
установлений розмір ставки митних зборів;
- при нарахуванні мита
установлений розмір ставки миті піано зі ставками Єдиного митного тарифу або у твердих ставках (наприклад в ЕКЮ) з одиниці товару;
- при нарахуванні акцизного збору
установлений розмір ставки у відсотках до обороту або у твердих ставках (наприклад в ЕКЮ) з одиниці товару згідно з чинним законодавством;
- при нарахуванні податку на дот Іну вартість
установлений розмір ставки податку на добавлену вартість згідно з чин
ним законодавством;
У четвертій колонці "Сума" вказується нараховані на основі зазначеної ставки сума відповідного митного платежу що підлягає сплаті.
У п'ятій колонці "Спосіб платежу" зазначається спосіб розрахунки відповідно до Класифікатора способів розрахунку.
Порядок розрахунків митних збори мита акцизного збору податку на додану вартість наведено в Порядку справляння митних платежів.

 
 

Цікаве

Загрузка...