WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Риба солона, в’ялена, копчена. Підготовка до продажу та розміщення м’яса та м’ясних гастрономічних товарів на робочому місці продавця. Призначення тор - Реферат

Риба солона, в’ялена, копчена. Підготовка до продажу та розміщення м’яса та м’ясних гастрономічних товарів на робочому місці продавця. Призначення тор - Реферат


Контрольна робота
на тему:
Риба солона, в'ялена, копчена. Підготовка до продажу та розміщення м'яса та м'ясних гастрономічних товарів на робочому місці продавця. Призначення торговельних автоматів, їх класифікація. Інвентаризація, її значення і види. Облік касових операцій. Електричні травми, їх види
?
Зміст
1.Риба солона, в'ялена, копчена
2.Підготовка до продажу та розміщення м'яса та м'ясних гастрономічних товарів на робочому місці продавця
3.Призначення торговельних автоматів, їх класифікація
4.Інвентаризація, її значення і види
5.Облік касових операцій
6.Електричні травми, їх види
?
І. Теоретичне завдання:
1. Риба солона, в'ялена, копчена
2. робочому місці продавця
3. Призначення торговельних автоматів, їх класифікація
4. Інвентаризація, її значення і види
5.Облік касових операцій
6.Електричні травми, їх види
ІІ. Практичне завдання:
1. Порядок роботи на ЕККА MINI 500-ME
2. Облік реалізації товарів через дрібно роздрібну торгову мережу
?
Зміст.
1.Риба солена, в'ялена, копчена
Риба солена.
Група включає більшість соленедозріваючих видів риб. Риби цієї групи поділяються на розмірні групи. За видами розбирання солена риба поділяється на нерозбирану, зябрену, зябровану, обезголовлену, потрошену з головою, потрошену без голови, пласт з головою, пласт без голови, напівпласт, спинку, черевну частину, поздовжні половини, шматок, скибочки. За вмістом кухонної солі солену рибу простого способу засолу поділяють на слабко солену (6-10% солі включно), середньосолену ( 10,1-14% солі включно) і міцно солену (солі понад 14%). Риби солені пряного засолу і мариновані мають у своєму складі менший вміст солі.
Оселедці солені.
У цю групу входять усі оселедці, крім кільки, тюльки, салаки та інших довжиною до 17 см. Залежно від району вилову та вмісту жиру солені оселедці поділяються на атлантичні та атлантичні жирні, тихоокеанські та тихоокеанські жирні, азово-чорноморські (дніпровські, керченські, дунайські, чорноморські) та азово-чорноморські жирні. У жирних оселедців вміст жиру перевищує 12%.
Оселедці атлантичні та тихоокеанські солені поділяються на розмірні групи залежно від довжини. За видами розбирання оселедці солені поділяються на нерозбирані, зябрені, зябровані, напівпотрошені, обезголовлені, тушку і шматки.
Оселедці азово-чорноморські випускають тільки нерозбираними. За вмістом солі оселедці солені бувають такими, як і солена риба. Залежно від якості риби цієї групи поділяються на товарні сорти: 1-й і 2-й.
Оселедці пряні і мариновані (бочкові).
Асортимент цих риб залежно від району вилову, вмісту жиру, виду розбирання такий, як і солених оседців. За вмістом солі оселедці пряні і мариновані бувають слабо соленими (вміст солі від 6 до 9% включно) і середньосоленими (вміст солі більше 9 до 12% ключно). За якістю риби цієї групи на товарні сорти не поділяються.
Сардини пряного засолу.
В цю групу входять сардини європейські, сардинопс і сардинела. За видами розбирання риби бувають нерозбираними, напівпотрошеними та обезголовленими. За розміром і якістю вони не поділяються.
Анчоусові і дрібні оселедцеві риби солені.
Анчоусові риби - це хамса та анчоус, оселедцеві - кілька, тюлька і салака. Їх випускають тільки у нерозбираному вигляді. За вмістом солі та якістю риби цієї групи поділяються так, як оселедці солені.
Скумбрія і ставрида солені.
В цю групу риб входять скумбрія атлантична і далекосхідна, ставрида океанічна. За видами розбирання вони бувають нерозбирані, обезголовлені, потрошені, у вигляді спинки і шматків. На розмірні групи цю рибу не поділяють. За вмістом солі бувають слабо солоні (6-9% включно) і середньосолоні (солі більше 9 до 12% включно), а за якістю - 1-го і 2-го сортів.
Скумбрія і ставрида пряного засолу.
Асортимент риби цієї групи нагадує асортимент скумбрії і ставриди солених. Скумбрія і ставрида пряного засолу на товарні сорти не поділяються.
Лососі солені.
В цю групу входять сьомга, лососі озерний, балтійський і каспійський. Сьомга поділяється за довжиною на велику і дрібну. Решта видів риб на розмірні групи не поділяється. Риба повинна бути спеціального сьомгового виду розбирання. Поділяється на два товарні сорти: 1-й і 2-й.
Лососеві далекосхідні солені.
Риби цієї групи (горбушу, сіму, чавичу, нерку, кету, крім сьомгового засолу) випускають потрошеними з головою і без голови, потрошеними сьомгового різання (для чавичі і великої кети), у вигляді черевної частини, філе-шматків, скибочок. За вмістом солі риба цієї групи поділяється так, як і солена риба, а за якістю на два товарні сорти: 1-й і 2-й.
В'ялена риба.
В'ялені рибні товари - це продукти, одержані шляхом обезводнювання риби або її частин у природних чи штучних умовах.
В'ялені рибні товари поділяють на "В'ялену рибу" і "в'ялені баликові вироби". В'ялена риба, за винятком в'яленого дріб'язку, поділяється на розмірні групи. Вона може бути нерозбираною, потрошеною з головою, потрошеною без голови, обезголовленою, У вигляді пласта з головою і пласта без голови, напівпласта, спинки, поздовжніх половинок, черевної частини, шматків черевної частини. У нерозбираному вигляді випускають воблу, тарань, мойву, кефаль. Залежно від якості в'ялену рибу, крім вобли та дрібної азово-чорноморської тарані, поділяють на два товарні сорти - 1-й і 2-й.
В'ялені баликові вироби одержують з добре вгодованих цінних видів риб: осетрових, лососевих, товстолобика, вусача, нототенії мармурової, оселедців атлантичних і тихоокеанських, пеламіди, скумбрії, палтуса, умбріни, меч-риби та ін. За видами розбирання вироби бувають у вигляді спинки (балика), нижньої частини черевця, поздовжніх половинок, пласта, напівпласта, скибочок. Баликові вироби з осетрових риб поділяються на три товарні сорти (вищий, 1-й і 2-й), з оселедця-чорноспинки, білорибиці і нельми - на два сорти(1-й і 2-й). Крім в'ялених баликових виробів випускають також підв'ялені баликові вироби. Їх виготовляють з риб, які здатні дозрівати протягом короткого строку - від 3 до 5 діб. До таких риб належать нототенія мармурова, скумбрія та ставрида океанічні, оселедці атлантичні і тихоокеанські.
Копчена риба.
Копчені рибні товари поділяються на холодного, гарячого і напівгарячого копчення.
У групу "Риба холодного копчення" входить більшість видів копчених риб, за винятком сардин, оселедцевих, осетрових та лососевих. Залежно від якості рибу цієї групи поділяють на 1-й і 2-й сорти. " Оселедці холодного копчення" об'єднують більшість видів оселедцевих риб, за винятком сардин та дрібних оселедцевих. "Сардини копчені" - це сардини атлантичні, сардинопс і сардинела. Риба буває нерозбираною, обезголовленою, у вигляді спинки. "Риби лососеві холодного копчення" об'єднують більшість лососевих риб. За видами розбирання бувають нерозбирані, потрошені з головою, у вигляді спинки ( балика), черевної частини таскибочок. "Баликові вироби холодного копчення" виготовляють з осетрових риб (білуги, калуги, осетра, шипа, севрюги) та лососевих риб (білорибиці, нельми). Баликові вироби з осетрових риб бувають у вигляді спинки, черевної

 
 

Цікаве

Загрузка...