WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Типи обличчя - Реферат

Типи обличчя - Реферат

лінію лоба. Вуха бажано відкрити. Якщо ви не носите чілки, то недолік будови лоба можна приховати "коком" (рис. 10.58). Не рекомендуються зачіски, в яких нижня частина ширша за верхню.
Рис. 10.56. Корекція обличчя з маленьким носом
Рис. 10.57 Корекція високого лоба Рис. 10.58. Корекція низького лоба
При близько розташованих очах необхідно уникати зачісок з низькою чілкою. Волосся з обличчя краще прибрати (рис. 10.59).
Рис 10.59. Корекція близько розташованих очей
Жінкам, які носятьокуляри, потрібно уникати зачісок, які повністю відкривають лоб; не рекомендується опускати волосся надто низько на лоб - в обох випадках увага концентрується насамперед на окулярах. Окуляри надають обличчю певного колориту, який слід враховувати при моделюванні та нанесенні макіяжу. Поєднання вдалої зачіски, правильно дібраного макіяжу та окулярів допоможе підкреслити кращі риси обличчя клієнтки.
Поради тим, хто носить окуляри:
- окуляри слід добирати, дотримуючись власного стилю та сучасних модних тенденцій;
- макіяж має бути не дуже яскравим. Не слід користуватись накладними віями, бо вони можуть ковзати по скельцях;
- не рекомендуються екстравагантні зачіски з багатьма тугими локонами. Зачіска не повинна заважати вільно одягати та знімати окуляри.
Жінкам із круглим, овальним та квадратним обличчям і великими очима потрібно носити окуляри в тонкій оправі з великими лінзами, щоб очі та макіяж було добре видно (рис. 10.60).
Рис. 10.60 Корекція окулярами круглого, овального і квадратного обличчя.
Колір оправи необхідно добирати лише в тон волоссю, яке слід зачісувати просто, без надмірностей. Якщо клієнтка носить сережки, вони мають бути продовгуваті.
Рис 10.61 Корекція окулярами трикутного обличчя
До обличчя у формі "серця" або ромбоподібного окуляри слід добирати з тонкою або середньої товщини оправою; її верхній згин має збігатися з лінією брів, не звужуючи обличчя по лінії очей (рис. 10.61). За-чіска - в стилі "паж" або ж з пишним, об'ємним волоссям на бокових частинах голови. Чілка, яка відкриває лоб, надає гармонійності та рівноваги нижній частині обличчя.
Для невеликого вузького або овального обличчя оправа окулярів має бути сучасною, але не дуже екстравагантного. При нанесенні макіяжу слід добирати тільки природні тони. Правильно підібраний макіяж підкреслює виразні, блискучі очі. Оскільки риси обличчя ніжні, зачіска має бути короткою, широкою та високою, з об'ємним волоссям. Чілка - бічна прядка дещо схиляється до брови, відтіняючи очі (рис. 10.62).
Привабливий образ можна змоделювати не тільки за допомогою форми та об'єму. Правильно дібрані колір і відтінок також підкреслять привабливість людини та виправлять недоліки. Природні кольори шкіри, очей і волосся належать до однієї кольорової шкали і зафарбовуються од-ними і тими ж пігментами. Тому не завжди кольори, що подобаються жінці, збігаються з тими, які найбільше їй пасують.
Рис 10.62 Корекція невеликого вузького обличчя
Однією з ідей добору кольорів до обличчя є теорія розподілу кольорових типів за порами року. Найголовніше - це правильно визначити, до якого типу належить клієнт.
Весняний тип характерний ніжним, майже прозорим кольором обличчя зі світло-бежевим підшкірним тоном і персиковим рум'янцем без найменшого відтінку блакитного. Рекомендуються всі теплі тони "білявої" шкали - від світло-пшеничного до інтенсивного медового кольору або світлі пасма золотистих тонів. Весняному типові для акцентування ніжного кольору обличчя волосся краще освітляти, аніж робити його темним. Клієнтам такого типу не підходить вогненно-рудий колір. З рудих відтінків слід вибирати рудувато-білий або м'який золотистий. Невдалими будуть і темні коричневі кольори.
Осінній тип. Людей цього типу характеризує рівна шкіра кольором від слонової кістки до жовтуватого, частіше без рум'янцю, їм особливо підійдуть усі руді та коричневі тони - до золотистого або мідного: золотисто-помаранчевий, тиціаново-рудий, каштановий і горіховий.
Найсвітлішим клієнтам не пасує білявий колір, який робить їх невиразними; не рекомендується також блакитнувато-фіолетовий колір рудих відтінків. Він надає обличчю айвово-жовтого кольору. Не варто кардинально змінювати колір волосся, краще віддати перевагу тонам, близьким до натуральних.
Зимовий тип. Людям цього типу притаманний молочний колір обличчя без рум'янцю або оливковий з блакитнуватим відтінком. їм найбільше личитимуть усі коричневі тони, які підкреслюють натуральний темний колір волосся. Тільки взимку ці люди можуть фарбувати волосся у синьо-чорний колір, що надасть їм вишуканості. У шкалі рудих відтінків їм пасують інтенсивні нюанси синьо-фіолетового. Слід відмовитись від освітлення волосся в усіх варіантах і від коричневих тонів, особливо мідних.
Літній тип - це блондинки га брюнетки з попелястим відтінком волосся. Цим клієнтам особливо рекомендуються всі попелясті відтінки, світло- і темно-каштанові тони, а також сивина. Проте їм не можна змінювати колір волосся більш ніж на два тони, а також застосовувати будь-які золотисті, мідні та червонуваті відтінки.
СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ
1. Ветров А. Парикмахер - стилист. - Ростов-на-Дону: Феникс, 2003.
2. Вольфрам К. Идеальные ногти: Способы моделирования // Nand & nails. - 2003. - №4. - С. 32-33.
3. Гутиря Л. Г. Сучасна перукарська справа. - Харків: Фоліо, 1997.
4. Дрибноход Ю. Маникюр, педикюр.: Профессиональный курс. (Сер. "cosmetical&professional"). - СПб.: Весь, 2002. - 256 с.
5. Константинов А. В. Парикмахерское дело. - М.: Высшая школа, 1987.
6. Корпев В. Д. Мы причесываем женщин. - М.: Стройиздат, 1991.
7. Кулешкова О. Н. Технология и оборудование парикмахерских работ. - М.: Академия, 2002.
8. Куприянова И. Н. Современные прически: женские, мужские, дет-ские. - М.: Эксмапресс, 2002.
9. Луканова О. В., Федорова Л. В. Технология парикмахерских услуг. - Ростов-на-Дону: Март, 2002.
10. ЛяпичА.Д. Парикмахерское мастерство. - К.: Будівельник, 1982.
11. Маникюр. Ростов-на-Дону: Владне, 2001. - 256 с.
12. Марек Збшнев. Парикмахерское дело. - Минск: Высшая школа, 1996.
13. Моделирование причесок: Иллюстрированное методическое посо-бие. - К.: 1990.
14. Панченко О. А. Прическа. Укладка. Завивка. - СПб.: Папирус, 1999.
15. Панченко О. А. Мелирование и прическа. - СПб.: Корона-принт, 2000.
16. Пономарчук А. Ростковые зоны и рост ногтя // Ногтевая эстетика. - 2004. - №5.- С. 38-39.
17. Смирнова Л. В. Уроки парикмахерского искусства. - СПб.: Парителы, 2002.
18. Сокол Е. Дезинфекция как наука // Ногтевая эстетика. - 2004. - №1.- С. 48-50.
19. Энциклопедия парикмахерского искусства. - М.: Веге, 1999.
20. "Зеркало моды". - К.: - 1999-2004.

 
 

Цікаве

Загрузка...