WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Технологія виконання базових стрижок. Жіночі стрижки - Реферат

Технологія виконання базових стрижок. Жіночі стрижки - Реферат

градуювання).
Технологія виконання. Стрижку виконують на вимитому вологому волоссі. Волосся розділяють вертикальним проділом навпіл.
Рис. 6.6. Стрижка "паж". а - зовнішній вигляд; б, в - схеми виконання
Перше контрольне пасмо завширшки 1 - 1,5 см відділяють проділом навколо голови паралельно крайовій лінії росту волосся. Волосся відчісують на обличчя за ростом, зістригають на узгоджену довжину одним із прийомів окантування, починаючи від шийної виїмки до обличчя праворуч, а потім ліворуч.
Наступні пасма до маківки відчісують через 1 см проділами навколо голови, паралельними першому. Кожне пасмо подовжують на 1-3 мм порівняно з попереднім. Для цього використовують прийом, як і в стрижці "каре": утримуючи кінці волосся вказівним і середнім пальцями лівої руки, повертають руку долонею вниз, урівнюють пасмо з контрольним, потім повертають руку долонеювгору та виконують зріз.
Стрижку перевіряють перечісуванням волосся.
6. Стрижка "гаврош"
Рекомендується для волосся будь-якого типу і довжини (рис. 6.7).
Форма стрижки: волосся лобно-тім'яної та верхньопотиличної лон коротке, нижньопоттличної довге.
Інструменти: філірувальний ніж, прямі ножиці, гребінець.
Техніка стрижки поєднує технології виконання стрижок "російська" та "французька".
Технологія виконання. Стрижку виконують на вимитому вологому волоссі. Волосся нижньопотиличної зони відділяють горизонтальним проділом.
Волосся відчісують донизу, стрижуть тупим зрізом за технологією стрижки "російська". Довжина волосся довільна. Якщо волосся густе, можна виконати додаткове філірування.
Рис. 6.7. Стрижка "гаврош":
а - зовнішній вигляд, 6, в - схеми виконання
Волосся верхньо- та середньопотиличної зон розподіляють на квадрати, філірують за технологією стрижки "французька", вкорочуючи кожне наступне пасмо на 1 см.
Волосся скроневих зон розділяють Т-подібним проділом. Філірують волосся за технологією стрижки "французька" з відтягуванням на обличчя та з висотою філірування відповідно до довжини волосся верхньопотиличної зони.
Волосся лобно-тім'яної зони ділять горизонтальними проділами, філірують, орієнтуючись на довжину волосся верхньопотиличної зони, з відтягуванням на обличчя.
Стрижуть у напрямку від маківки до обличчя; перевіряють способом "на пальцях", виконують окантування волосся. Стрижка дає змогу зачісувати волосся назад, мати проділи або чілку.
7. Стрижка "гарсон"
Рекомендується для волосся будь-якого типу і довжини (рис. 6.8).
Форма стрижки: наповнена в лобно-тім'яній зоні, коротка в нижньопотиличній.
Інструменти: прямі ножиці, гребінець.
Техніка стрижки: спосіб "пасмо на пасмо", зовнішнє градуювання із стрижкою волосся з відтягуванням під різними кутами до поверхні голови.
Технологія виконання. Виконується на вимитому вологому волоссі методом зовнішнього градуювання.
Відділяють волосся тім'яної, потиличної, скроневих зон. Волосся на потилиці ділять навпіл вертикальним проділом від маківки до шийної виїмки.
Рис. 6.8. Стрижка "гарсон": а - зовнішній вигляд, б, в, г - схеми виконання
Стрижку починають з нижньонотиличної зони. Тонке пасмо в 0,5 см відділяють паралельно крайовій лінії росту волосся на шиї, відчісують його вниз, виконують окантування волосся бажаної довжини у вигляді овалу або мису. Перше пасмо є контрольним.
Решту пасом потиличної зони до маківки відчісують паралельно першому пасму. Кожне наступне пасмо стрижуть, орієнтуючись на довжину контрольного пасма, у два прийоми - ліворуч від вертикального проділу до вуха, а потім праворуч.
Кут відтягування пасом поступово збільшують від 0° для першого пасма до 90° для пасом середньопотиличної зони. Для створення об'єму у верхньопотиличній зоні плавно зменшують кут відтягування пасом до 45-30°.
На скронях відділяють перше пасмо паралельно крайовій лінії росту волосся, відчісують униз, виконують окантування за бажаною формою та довжиною.
Друге пасмо, паралельне першому, і всі наступні відтягують під кутом 90°, зістригають методом зовнішнього градуювання.
Для плавного переходу довжини волосся, довжину пасом на потилиці та скронях постійно коніролюють їх з'єднуванням.
Волосся тім'яної зони відділяють проділами завширшки 0,5 см, стрижуть на рівні останнього зрізаного пасма на скроні, рухаючись від маківки до обличчя.
Перевірку стрижки виконують способом "на пальцях".
На заключному етапі окантовують чілку.
8. Стрижка "сессун"
Рекомендується для волосся будь-якого типу І а довжини.
Форма стрижки: наповнена.
Інструменти: прямі ножиці, гребінець.
Техніка стрижки: застосовують спосіб "пасмо на пасмо" (градуювання зовнішнє).
Технологія виконання. Стрижка виконується на вимитому вологому волоссі (рис. 6.9).
Для стрижки "сессун" характерний процес укорочення пасом Із точністю до 1 мм і відтягування волосся під різними кутами до поверхні голови (від 0 до 45°).
Волосся розподіляють на зони проділом - горизонтальним від вуха до вуха через маківку та вертикальним на потилиці.
Стрижку починають із потиличної зони.
Як контрольне відділяють пасмо завширшки 0,5 см діагональним проділом під кутом 45° до центрального проділу. Відчісують пасмо вниз, стрижуть на узгоджену довжину одним із прийомів окантування. Зріз визначає трикутну форму окантування стрижки на потилиці.
Наступні пасма відділяють паралельно до контрольного через 0,5 см, рухаючись до маківки. Волосся стрижуть, орієнтуючись на довжину контрольного пасма. Ефект укорочення пасом на 1 мм досягають відтягуванням пасма на себе поворотом руки, яка утримує його кінці.
На скроневих зонах горизонтальним проділом відділяють перше контрольне пасмо завширшки 0,5 см, визначають довжину і зістригають, орієнтуючись на контрольне пасмо потилиці.
Рис 6 9 Стрижка "сессун"
а - зовнішній вигляд б, а - схеми виконання
Наступні пасма завширшки 1,5 см відділяють паралельно до першого і стрижуть, як на потилиці.
Волосся тім'яної зони відчісують за ростом на обличчя, виконують окантування чілки, з'єднуючи отриману лінію

 
 

Цікаве

Загрузка...