WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Декоративний догляд за нігтями і шкірою рук - Реферат

Декоративний догляд за нігтями і шкірою рук - Реферат


Реферат на тему:
Декоративний догляд за нігтями
і шкірою рук.
?
Декоративний догляд за нігтями і шкірою рик включає їх покриття декоративними лаками, виконання художнього розпису, нарощування нігтів за допомогою штучних матеріалів, а також маскувальний макіяж шкіри рук і ніг.
Естетично виглядають нігті однакової довжини. Якщо ж один ніготь коротший, то інші вкорочують або довжину коректують приклеюванням тіпси (штучний ніготь) наприкінці манікюру. При надриві вільного краю довгий ніготь можна зберегти за допомогою спеціальних засобів.
Нігті покривають лаком так: на ніготь наносять основу, потім лак і закріплювач лаку. Професійно лак накладають трьома мазками - один посередині і по одному з кожного боку. При такій технології поверхня стає рівною. При довгих нігтях усі препарати наносять на кінчик нігтя, поступово наближуючись до основи. Для прискорювання висихання лаку застосовують спеціальне покриття.
При виборі кольору лаку враховують форму кистей і пальців, стиль і колір одягу, а також життєву ситуацію (урочиста подія, відпочинок на морі та ін.). До довгих елегантних пальців підійдуть усі відтінки лаку, включаючи яскравий червоний, червоно-коричневий і бургундський; до коротких - світлі й бежеві відтінки. Світлі відтінки лаку рекомендуються і для широких нігтів, які можна "звузити", не пофарбувавши тонкі смужки з обох сторін кожного нігтя.
Техніка покриття нігтів лаком при виконанні французького манікюру дещо складна, але проста у виконанні. Для цього потрібні лак білого кольору, прозоре покриття і паперові тіпси. Ніготь покривають базовим покриттям, дають йому висохнути, потім рівно і щільно наклеюють тіпси, залишаючи не покритими лише вільні краї нігтів, їх фарбують білим лаком, знімають тіпси, і, трохи підсушивши, покривають нігті основним покриттям: бежевим, світлим рожевим або прозорим.
Процедура нарощування нігтів досить складна й потребує певних навичок. Суть її зводиться до формування штучної нігтьової пластини із сучасних полімерних матеріалів. Існує багато способів нарощування нігтів: наклеювання типе або моделювання нігтів за допомогою двокомпонентних самоствердіваючих систем (порошковий, порцелянові методи з використанням клей-пудри). Нігті нарощують із застосуванням шовкової стрічки, однорідних гелів, за допомогою трикомпонентних моделюючих покриттів, на основі смол із використанням типе і різних форм.
Штучні нігті з'явилися у 20-х роках XX ст. і швидко ввійшли у моду з легкої руки Марлен Дітріх. Ці перші штучні нігті були паперовими. Оскільки вони були неміцними, то й носити їх можна було зовсім недовго. На зміну паперовим прийшли пластикові нігті - надійніші, зручніші та красивіші. Відтоді відбувається постійне вдосконаленням штучних нігтів.
Безпечним для натуральних нігтів, а згодом і найпопулярнішим визнано метод, презентація якого відбулася в 1985 р. у Німеччині. В основі цього методу є подовження нігтів за допомогою типсів або ж спеціального гелю. Після на поверхню нарощених нігтів наносять спеціальний еластичний шар, який застигає під дією спеціальної лампи. Цю методику фахівці запозичили в зубних техніків.
Друга дуже популярна технологія - це використання акрилового порошку, який також використовували стоматологи при пломбуванні зубів. У 1981 р. його почали використовувати для створення штучно нарощених нігтів.
Нарощений - це ніготь, штучно подовжений за допомогою спеціального матеріалу. Матеріал дозволяє моделювати будь-яку форму та розмір нігтя. Для цього використовують гелієву або акрилову системи, які забезпечують професійне моделювання нігтів. Відрізняються системи тим, що полімеризація (процес твердіння матеріалу) відбувається різними способами. У більшості випадків гель твердіє під впливом ультрафіолетового проміння, акрил - у результаті хімічної реакції мономеру та пудри. Тому ці системи потребують різних технологій нарощування нігтів.
Моделювання акрилових френч-нігтів. В акриловій системі (як і в гелієвій) найбільшого поширення набули дві технології моделювання нігтів: за допомогою типе і на формах.
Крокова технологія моделювання френч-нігтів за допомогою типе передбачає такі основні кроки:
1-й крок. Дезінфекція рук клієнта і майстра, очищення нігтів І змивання лаку;
2-й крок. Підготовка нігтьової пластини: відсунути кутикулу і рухами у напрямі зростання нігтя запиляти вільний край та нігтьову пластину. При цьому необхідно слідкувати, щоб на поверхні нігтя не залишалося глянцевих і гладеньких ділянок. Нігті запилюють малоабразивною пилкою, наприклад, абразивністю у 180 грн., що запобігає глибоким порізам нігтя;
3-й крок. Обробка нігтів спеціальним препаратом, який виконує функцію дегідратації (підсушування) нігтя (рис. 13.19). У цьому разі потрібно використовувати тільки професійні речовини, бо вони розроблені таким чином, що діють на верхні шари нігтя.
На сучасному ринку Існує безліч систем моделювання нігтів і багато речовин, які виконують одну й ту саму функцію;
4-й крок. Тільки після обробки та зневоднення верхніх шарів на ніготь можна наклеїти типсу. При цьому не слід забувати, що типса виконує функцію майданчика І форми майбутнього нігтя. Отже, типси не слід розглядати як допоміжний закріплювальний матеріал у процесі нарощування нігтів.
Перед накладанням типси рекомендується скоротити її контактну зону так, щоб не перекрити більшу частину нігтя. Типсу необхідно клеїти тільки на кінець натуральної пластини, залишаючи ніготь відкритим для подальших маніпуляцій. Накладають типсу під кутом 45°, повторюючи натуральну лінію арки нігтя. Після цього типсу необхідно підпиляти, забезпечуючи плавний перехід між натуральним і штучним нігтем. Загалом ніготь має бути матовим та очищеним від пилу;
5-й крок. Якщо здійснюється акрилове нарощування, то перед нанесенням акрилу ніготь обробляється спеціальною речовиною, яка зчеплює акрил з натуральним нігтем (рис. 13.22). Переважно для цього використовують метакрилову кислоту як самостійний препарат або як компонент іншої речовини. Системи, де метакрилова кислота є компонентом,

 
 

Цікаве

Загрузка...