WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Матеріально правові і процесуально-правові принципові питання - Реферат

Матеріально правові і процесуально-правові принципові питання - Реферат

кадастру функції виконує корабельний реєстр.
Якщо не було особливих предписів, то особливі реєстри містили предписи закону про земельний кадастр.
Структура поземельного кадастру
Поземельний кадастр складається з головної книги і збірки (уставу) документів. Окрім цього є ще допоміжні структури, які не є самі частиною поземельного кадастру.
А. Головна книга.
У головній книзі для кожної земельної одиниці існує кадастровий додаток, на який вказує власне додаткове число. Оскільки додаток створюється для окремого нерухомого майна чи просторово пов'язаних з ним інших нерухомостей, мова йде про систему реальних фолій (діюча в раньші часи система охоплює всі земельні участки одного власника з одним додатком).
Окремі додатки складаються з трьох частин ("листків"):
- А-листка (листок майнового фонду);
- В-листка (листок власності);
- С-листка (податковий лист).
Листок майнового фонду охоплює поруч з надписом (означення нерухомості -ЕZ) два розділи.
У першому розділі А-1 позначені усі земельні участки (парцели) земельного кадастру з кадастровими номерами і видом використання (категорія, дарчий надпис).
Другий розділ (А-2) містить пов'язані з власністю нерухомості права. Крім цього у другому розділі записуються зміни в поземельному кадастрішляхом дописування і списання, суспільно-правові обмеження і податки.
Підвласність (сервітут) є обмежене майнове право користуватися чужим земельним участком. Власник терпить на користь іншого (підтверджуючий сервітут) або відмовляється (заперечуючий сервітут).
"Позиція власника" означає, що власник нерухомості є уповноважений користуватися сервітутом.
Лист власності дає відомості про відносини на приватну власність. Він містить інформацію про власників і передачу власності. В цей лист записують також суб'єктивні обмеження, яким власник підчиняється (наприклад: неповноліття).
Податковий лист містить поруч з власністю на нерухомість пов'язані борги, зокрема гіпотековий борг, підвласність по службовій позиції і реальні борги, окрім цього особливі об'єктивні обмеження на такі як: заборона на відчуження, право продажі і купівлю та інші майнові права.
Під реальним боргом розуміють речовий діючий борг земельного участка з гарантіями як правило колишнього власника.
Головна книга відповідно (додається) складається для кадастрового самоврядування, яке не має нічого ідентичного із політичним самоврядуванням.
Судовий окрес охоплює регулярно більшу кількість кадастрових самоврядувань.
В.Статут (збірка документів).
У статуті зберігаються всі документи (в оригіналі чи копії), які були основою для реєстрації. Реєстрації здійснюються лише на підставі письмових документів, які, як правило, мають бути представлені в оригіналі. Хоча, наприклад, контракт на купівлю, не підлягає якійсь формі, він повинен бути оформлений у письмовій формі, якщо він повинен служити як титульний заголовок для передачі права власності на нерухомість.
С. Допоміжні структури.
До головної книги належить і кадастрова карта, це є карта землі, яка передає місцеве розположення земельних участків та їхні межі. З карти але не видно ані те, хто є власником земельних участків, ані те, які земельні участки в додатку зібрані. При покупці межі робляться не по межам бувшого земельного участка, а тим самим і розміру земельного участку, а по справжнім наявним межам купляємого земельного участку.
Достовірність кадастрової книги не зберігається.
Особисті позначення (позначення власника) власників нерухомості в земельному кадастрі здійснюються в алфавітному порядку. Позначення земельних участків здійснюється в порядковій послідовності цифрами. Для міських областей крім цього ведеться вуличне позначення, яке записується в каталог за номерами будинків. Всі ці позначення вказуються в числі додатку.
D. Пошук додатку
Хто хоче прояснити про свої матеріальні права на нерухомість, мусить звернутись у кат астральне самоврядування і вияснити число додатку поземного кадастру. Якщо воно відоме, тоді немає ніяких труднощів у його виявленні (знаходженні).
Якщо число додатку - вказівник власника, при умові, що купуючий знає прізвище власника нерухомості, чи вказівник вулиці, якщо адреса є відома.
В іншому разі, необхідно спочатку з допомогою карти встановити число земельного участку, це очевидно за позначеннями земельного участку. Можна встановити до якого поземельного кадастру належить розшуканий земельний участок.
Раніше розшукувався розділ поземельного кадастру, того окружного суду, в адміністративному підпорядкуванні якого нерухомість знаходилась.
З переходом на електронний поземельний кадастр став можливим його перегляд іншими судами, в нотаріальних конторах та в інших місцях.
ІІІ. Правові реєстрації
Згідно австрійського закону в поземельний кадастр вносяться три види записів:
- анкетування;
- попередня реєстрація;
- примітка.
Для запису годяться лише відповідні права: це є майнові права і права на перепродаж, на попередній продаж і орендне право.
Судовий дозвіл на реєстрацію обумовлює що пред'явлені документи з одного боку виконані згідно предписних норм (наприклад нотаріальний акт) і мають правове підґрунтя (наприклад контракт про купівлю).
Документи не сміють мати очевидних дефектів (закреслення, підчистки) і повинні, якщо вони складаються з багатьох листків, бути скріплені так, щоб не рухались.
Крім цього, вони повинні бути завірені задіяними в правовому процесі особами, зокрема має бути наведена дата народження. Документ має містити дальше дані про місцезнаходження, день, місяць, рік і дату виготовлення.

 
 

Цікаве

Загрузка...