WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Зачіски за допомогою косичок, джутиків і вузлів - Реферат

Зачіски за допомогою косичок, джутиків і вузлів - Реферат

особливим способом. Волосся розподіляють на дві великі частини (два пасма). Третє тоненьке пасмо відділяють почергово від кожного великого пасма і перекладають почергово в ліве, а потім у праве пасмо (рис. 7.70).
Грецький вузол. Технологія виконання:
1. Все волосся збирають на потиличному виступі і закріплюють прогумованою тасьмою;
2. Отриманий хвіст вивертають навиворіт за вказаною схемою;
3. Хвіст поділяють на три частини, підчісують, вплітають срібну або золоту тасьму;
4. Кінчики волосся залишають у вигляді китичок (рис. 7. 71).
Грецький вузол з двома валиками. Технологія виконання:
1. Волосяний покрив голови розділяють на три частини (дві бічні і центральну);
2. Волосся з бічних частин закручують валиками у напрямі від обличчя;
3. Потім з'єднують все волосся разом і закріплюють його прогу-мованою тасьмою;
4. Хвіст поділяють на частини і заплітають дрібні кіски;
5. На кінні кісок надівають намистинки;
6. Вузол прикрашають постижерними виробами (рис. 7. 72).
Укладання волосся джгутами. Волосся розчісують, проділами виділяють пасмо завширшки 4-5 см. Туго скручуючи пасмо, формують валик. Волосся вирівнюють "хвостиком" гребінця.
Скручене пасмо закріплюють "невидимками". Джгут закручують не сильно, але рівно, без утворення каракулевих завитків, і тимчасово підколюють затискачем. Проділами відчісують друге, третє і всі наступні пасма, закручують аналогічно, викладають у зачіску, закріпляють "невидимками" та шпильками (рис. 7.73).
Джгут із підплітанням. Технологія виконання:
1. Волосся відчісують з правого боку наліво;
2. Починають плетіння з пасом, відділених на праному боці нижньопотиличної зони;
3. Рухаючись догори з правого і лівого боків, до джгута підплітають нові пасма;
4. Кінець джгута закріпляють шпилькою. Зачіску доповнюють декоративними елементами (рис. 7. 74).
Джгути з вузлом. Технологія виконання:
1. Розчісують волосся;
2. На скроневих зонах з правого і лівого боку відділяють по три пасма;
3. Кожне пасмо заплітають у джгут;
4: Усі джгути збирають на потиличній зоні у вузол. Зачіску до-повнюють декоративними елементами (рис. 7. 75).
Джут - коси. Технологія виконання: Технологія виконання:
2. Усе волосся збирають у хвіст на потилиці і поділяють на багато пасом шириною 1 см;
3. Кожне пасмо окремо поділяють навпіл, зміщують кінці отриманих пасом на 1,5 см один щодо одного, закручують у джгут:
4. Джгут перегинають навпіл, вільний кінець джгута закріплюють шпилькою або невидимкою під плетінням (рис. 7. 76).
Джгути з волосся "каракуль". Скручувати пасма волосся можна повністю на всій його масі або використати джгут як елемент зачіски (рис. 7.77). Пасмо прочісують, закручують в один бік так сильно, щоб джгут утворив петлю, кільце, вісімку або перетворив форму на інший візерунок, схожий на завитки каракулю.
"Мушля" з довгого волосся. Волосся прочісують, заводять убік, зашпилюють "невидимками". Пасмо закручують у "мушлю", зашпилюють (рис. 7.78).
Волосся для збільшення об'єму можна начесати, застосувати прокладку з пористого матеріалу або шиньйон.
Вузли з довгого волосся. Виділяють пасмо волосся з квадратною основою. Пасмо прочісують, утворюють хвіст, закріплюють гумкою, тасьмою або обробляють спреєм і розрівнюють. Кожний хвіст завивають легким вузлом, прикріплюють шпилькою, "невидимкою" (рис. 7.79).
Зачіска типу "валик" (для довгого волосся). Сухе волосся ретельно розчісують. Потім у нього біля коренів утирають мус. Волосся з двох боків підкручують у "валик" до потилиці та закріплюють заколкою. По краю валик заколюють шпильками. Для збільшення об'єму під "валик" можна підкласти шиньйон (рис. 7.80). Вільні кінці загорнути у "валик" і закріпити зверху шпильками або оформити локони.
ПЛЕТІННЯ ВОЛОССЯ ТА ЗАЧІСОК В АФРОСТИЛІ
Поряд зі слов'янськими традиціями актуальним напрямом створення зачісок є афростиль, який значно поширився у Європі і припав до смаку багатьом українкам. Під афростилем розуміють виконання африканських косичок і дредін. В одній зачісці можуть бути понад 200 косичок, що потребує значного часу на їх плетіння. Зачіски викопують на довгому і короткому волоссі (рис. 7.81).
Якщо власного волосся для потрібного об'єму або довжини не-достатньо, то застосовують доповнення з натурального чи штучного волосся, хімічного волокна. Промисловість пропонує різноманітні матеріали для афрозачісок:
- волокно для "швидкого" плетення афрокосичок;
- "поні" - синтетичне волокно для плетення косичок з ефектом "гладеньких кінців";
- капіколоп - хімічне волокно для плетення афрокосичок широкої кольорової палітри ( рис. 7.82).
Формуючи косички шляхом нарощування, подовжують волосся, завдяки чому збільшується його об'ємність і пишність.
Нарощування волосся завойовує дедалі більше прихильників. Сучасна теорія та практика пропонує все нові і нові технологічні варіанти цієї перу-карської послуги. В їх основу покладене подовження природного волосся зрізаним натуральним або штучним волоссям. За допомогою спеціальних капсул або кератинової смолі і тонкі пасма нарощувального матеріалу скріплюються з природним волоссям клієнта (рис. 7.83).
Окрім звичайних пасом, фірми-виробники пропонують різні прикраси для нарощування - стрази, гребінці, шпильки, пов'язки, заколки (рис. 7.84).
Колір штучних пасом .можна підбирати в тон натурального власного волосся, па 1-2 топи світлішими або контрасті 111.ми.
Вплетеним кольорових доповнень дозволяє підкреслити або посилити ефект від колорування власного волосся та урізноманітнити колористичні варіанти зачіски. Оригінальності та декоративногооздоблення зачіскам надає вплетення вовняної пряжі, ниток1 муліне, тонких шпурів, стрічок, тасьми.
Для створення зачісок в афростилі використовують також штучні косички і шиньйони з косичок різної довжини (рис. 7.85).
Вихідна довжина волосся повинна бути не менше 7 8 с.м, оптимальна - до плечей. Довжина додаткових пасом мас бути рівною або довшою власного волосся.
Для афростилю найбільше підходять ступінчасті та градуйовані стрижки.
Не рекомендується плести косички на базі стрижок типу "каре" з чіткою лінією окантування нижнього зрізу. Кращий вигляд мають нарощувані косички з кучерявого волосся. Завдяки здатності кіннім волосся м'яко обвиватись навколо косички місце вплетеним штучних пасом у природні стає менш помітним, ніж на прямому волоссі.
Способи плетення афрокосичок. Перед плетенням продумують розподіл волосяного покриву на міні-ділянки, на кожній з яких заплітається косичка (рис. 7.86). У процесі плетення важливо дотримуватись чітких проділів, особливо на лобно-скроневій та тім'яній зонах.
Косички починають плести якнайближче до коренів волосся. Натягнення пасом має бути несильним, щоб не подразнювати шкіру та не порушувати кровообіг.
Залежно від стану, густоти та довжини волосся застосовують два способи плетення з доповненням штучних пасом:
- перший передбачає наявність двох пасом власного волосся та одного додаткового зі штучного волосся, тасьми або стрічки. Кінцем додаткового пасма (3) охоплюють пасма власного волосся (1, 2) і плетуть як косу з трьох прядок (рис. 7.87 а).
- другий спосіб рекомендується для рідкого волосся або отримання максимальної кількості косичок. Він полягає в тому, щодо одного пасма власного волосся приплітають два додаткові (рис. 7.87 б).
Виконання дредів. Дреди, або расти, це пухнасті пасма - ковбаски, виконані по всій поверхні голови або на окремих ділянках наприклад, скронях, потилиці (рис. 7.88).
Початкова довжина волосся для утворення дредів має бути не меншою 8-10 см. Волосяний покрив голови перед початком плетіння дредів поділяють на рівні квадратики площею 1-2 см2. Кожне пасмо сильно начісують і плетуть звичайну косичку. Кінець косички закріплюють ниткою.
Сплетена косичка завдяки начесуванню схожа на йоржик. П обмотують вовною, змащують воском і катають долонями для надання округлої форми (рис. 7.89).
Збільшувати об'єм дредів і змінювати їхній колір можна додаванням повни та штучного волокна різних відтінків.
Змінити зачіску, розплести дреди неможливо, волосся просто зрізають біля їх основи.

 
 

Цікаве

Загрузка...